Jump to content
K1r1L

КОй ще ходи на ДРАГА в Сливен ?

Recommended Posts

и кой ще се включи в драга :weights:(да покаже и види малко възможностите на своя автомобил)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе на мене ми е малко далеч,ама ще дойда :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Ако някой ще идва още от петък вечер или събота може да измислим някъде нещо за пииване и хапване както си му е реда :weights:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Draik

А ще ме приютиш ли у вас :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MnQk

а кога ще е драга че аз пак сам пропуснал да разбера :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз забравих датата знам че се върти коло 25-6 Май.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И събота и неделя съм там като семкаджия. :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Чавдар

Ееее, колеги, как да не се прибера до Сливен, щом че има такова мероприятие! ;) . ;)

Дайте да им покажем 1,6L и 1,8L атмосферки как тичкат пред тях!

Тъкмо ще стане ясно дали съм свикнал с новия звяр ;)

Айде ще се видим там, оглеждайте се за лепенки на клуба ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук само 2-3ма ли решиха да си премерят колите ;)Нали Софето беше далече , е сега всичко е на Сливен ... заповядайте ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

До тук само 2-3ма ли решиха да си премерят колите ;)Нали Софето беше далече , е сега всичко е на Сливен ... заповядайте ;)

от Бургас ще има 2-3 хонди;)(и още 2-3 японки турбини)така се очертава;)--които ще участват Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Аз вас ви знам много добре :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

в Сливен пистата е много хубава и равна без налон така че не е лошо всеки които има вазножност да доиде да си замери колата .Аз лично ще ходиа с колегата boyko borisov.

Редактирано от ZUM_SPEED

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колеги (сливенлий най-вече) кви са тия слухове че затварянето на пистата било с цел ремонт и подготвяне за драг-а ?за подготвянето ясно ама къв ще да е тоя ремонт ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoykoBorisov
Отговорено (Редактирано)

Ейш Зумспийд-тикво заспалакъде ще ходиш с Бойко Борисов ве.Не са прай на ощипана девсвеница,а сподели на съклубарите,че ще изхвърлим 100-те кила музика ще сложим ниските 14-ки вместо 16-ките и ще участваш с твоята си кола,която върви доста добре(ЦРХ Д16З5).Освен тва бат ти Бойко ще е в Сливен още от събота и смята да вкуси от нощния живот на града :P!!!ПС:От Шумен ще участват 2 Рекса,един МР и един много добър Голф.

Редактирано от BoykoBorisov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Пистата беше затворена по инициатива на кмета на града г-н Лечков , полиция и военни.Главанат причина е , че последно време циганите масово започнаха да посещават гонките , които се състоят в неделния следобед и благодарение на същите тях/ЦИГАНИТЕ/ станаха множество инциденти ... само късмета ги спаси от по сериозни последици.За ремонт не става дума - евентуално ако са решили момчетата от Сливен Драг Рейсинг да поставят някакви трибуни, но за момента лично на мен подобно нещо не ми стигнало до ушите.А и + това на драга ще има вход: предполагам , че автомобилите ще влизат на пистата през малкя път , който е на около 100тина метра преди главния вход на пистата за да се улесни събирането на таксата.Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги, всички сме наясно, че само един е НАЙ-БЪРЗИЯ :o и че останалите ще сме надолу в списъка!

 

ИМА ПЛАН ЗА УИКЕНДА

1. Важно е да си вдигнем малко адреналина и поне веднъж в годината да се гонкаме легално! :lol::o

2. Идеята е да се посъберем, да си сверим часовниците и всеки да види някакво време за колата си! Така на следващото засичане ще знаете дали сте по-зле, по-добре и с колко точно !!!

3. Да се видим :o:lol: :lol:

4. Да гледаме ако ще губим , да е от по-добра Хонда, въпреки че уважавам труда на колегите фенове на останалите марки ! :lol:

5. Да се приберем на собствен ход :o

 

Айде със здраве, дано сме повече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен тва бат ти Бойко ще е в Сливен още от събота и смята да вкуси от нощния живот на града :lol:!!!

Ей тука мисля да ти помогна :lol:А пък да сверим часовниците няма да е лошо стига да си запаля колата до тогава....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

МОМЧЕТА ГОТОВИ ЛИ СТЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ?!!!!!!!!!!?????????????????????????????????????????????????????/ :rolleyes::P;) ;) :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко на летището в Сливен е готово.Чакаме бързи Хонди.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Всичко на летището в Сливен е готово.Чакаме бързи Хонди.

САМО искам да попитам колегите от сливен :rolleyes:)) КАК ще става записването за Састезанието какво е нужно :P !?(документи)->Какви.? Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко на летището в Сливен е готово.Чакаме бързи Хонди.

САМО искам да попитам колегите от сливен :rolleyes:)) КАК ще става записването за Састезанието какво е нужно :P !?(документи)->Какви.?
На тоя вапрос отговор може да намериш в форума на www.tuning.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе идваш на пистата даваш време и заявяваш в кои класове искаш да участваш.Трите имена и автомобила с който ще участваш.Задължително е използването на предпазни колани и каска.*Днес най-доброто за марката беше - Хонда ЦРХ ВТ само с колектори,генерация и чип до 9000об. - 14.706сек.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beast

Ачка тва на марто црх ли е или някав друг ?И казвай от де да търся каска?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тва не е на Марто ЦРХ-са,щото ако му даде такова време,сигурно ще го полее с бензин и ще го запали на пистата(тва в кръга на шегата,щото отново тръгваме с проблеми-кофти горивна карта и бедна смес).Каски дават организаторите на место и то само за състезанието са нужни.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тва не е на Марто ЦРХ-са,щото ако му даде такова време,сигурно ще го полее с бензин и ще го запали на пистата(тва в кръга на шегата,щото отново тръгваме с проблеми-кофти горивна карта и бедна смес).Каски дават организаторите на место и то само за състезанието са нужни.

марто трябваше да кажеш по рано имам един познат можеше да обогати малкобенза в високите.(картатА) неможе ли до някаде с регулатор да се поправи това ?примрно на 3.2-3 бара ? Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги утре от колко ще по4ва да идваме старозагорците

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

колеги утре от колко ще по4ва да идваме старозагорците

В 10 ако искаш запишеш време наи късно в 8 трябва да си там.понеже събрах малко инфо ще вмъкна нещатата се развиват така имаме 13-се секундна хонда и 1-н,2-а 14-сек. рекса. Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Founder

Хахаха .Забрави да вмъкнеш ЧЕ СА АТМОСФЕРНИ :unsure:Аре до утре , аз отивам да пия 2 бири с бат ви Марто и още 4-5ма колеги.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха .Забрави да вмъкнеш ЧЕ СА АТМОСФЕРНИ :unsure:Аре до утре , аз отивам да пия 2 бири с бат ви Марто и още 4-5ма колеги.

утре в 7;10 сме при вас !!!! :)(сутринта)Црх и сивик :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, аз тръгвам с 3 души от Поморие в 7:30.Ако има някой мераклия от региона да пътуваме заедно нека пише тук или на 0888669171. Ще се радвам да се запознаем на пистата, аз съм със синя Тойота Авенсис комби А 4238 ВА.Успех на всички участници в стартовете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.Сток Вти 5та ген.14.94!

...супер постижение си е това

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MissCaprice
Отговорено (Редактирано)

Беше яко :lol: :lol: :blink: Съжелявам само, че не останах да гледам последният клас :cool:

Редактирано от MissCaprice

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добри коли има. Аз бях вчера и се стресирах от слабото време което дадох, а и да не забравяме кадета който два пъти ме би с по 0,1 сек :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Получи се едно невероятно състезание.Шоуто беше на макс и евала на всички колеги, които покараха :blink:Аз лично съм доволен от най-доброто време , което постигнах на квалификациите, а за рекса на маслината и на марто няма какво да коментирам :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L
Отговорено (Редактирано)

баси имаше 3-ри 14-se секундни рекса !!!.........................:blink:) БЕше много яко поставиха рекорд напистата 10.296 vw golf или нещо такова:cool:)

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз искам да бладоря на Марто за сичко .И састезнаието беше много добро.Особедно финала в клас Ц беше невероятен времто е 10.224за голфа над раг повер :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

да и аз се очаровах от нащи колеги много ви бягат рексовете бре момчета :blink: За съжаление се паднах точно с единия 14 секунден и ме напляска/аз бях с Д16 ама супер сток имах само едно филтърче от 7 лв/ и дадах 15,7 на клалификациите на самите стартове малко се объркаха нещата за жалост :cool: И много кофти се получи че жребия ни избра повечето колеги с/у колеги и така се самопобеждавахме :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

what the fuck ? :blink::cool::lol:

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...