Jump to content
Майната

Месечна среща в Пловдив

Recommended Posts

Поради повреда във вашия телевизор пускам темата отново :blink: .....................................................................................................Отново на паркинга на кафе "Егоист" срещу "Гранд"-а на ул. "Капитан Райчо"понеже всеки път има нови фенове, които не успяват да ни намерят къде сме, оставям моя тел. 0887334908

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ombre

Ще направя всичко възможно да дойда :blink:P.S. "Майната" не е решил да бъде" Човека на Хонда"за Пловдив.............той е ИЗБРАН да бъде такъв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo

Айде втора тема по повод МИТИНГА в неделя :D Тълпата трябва да е ЕДНА, не на малки групички ;):):P:blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се саберем я, нищо неможе да ни спре :lol:

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Живи и здрави там сме :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe

не съм идвал от доста време може би ще кацна с моята красавица само дето малко съм я подпрял отредека ама връви :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А между другото, нека някой най-после донесе лепенки най-после, не само аз издирвам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да сериозно има доста хора които си търасят лепенки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за мен 2 ,че съм с две хондалячета

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре ми обеща 500 бр за пловдивския клуб та ако днес дойде ще има боллук....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягайте се колеги днес да се саберем повече.... айде в 1 часа елате повече :P:) :) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната добра среща, браво фенове !!! Не се изложихме пред "чужденците", а те бяха доста - София, Велинград, Стамболийски, Труд.....че даже и Коматево, дано не изпуснах някой още :) А Омбре донесе лепенки достатъчни да си сменя тапетите у нас :)Благодарности на всички, пропътували толкова километри за да уважат нашата сбирка!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бря, и яз съм дуволин от срящата. Събрайми съ повичи от миетълите в нащу сиелу. Шъ въ замоля само тия с фотоапаратите да не поствате оная бялата хонда, че е станала кат далматинец с тая налюпена боя. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

СУПЕР среща стана :) :) :P;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BoBiTo

Много добре се представихме наистина колеги, хубава среща беше!!! Iceman браво бате супер снимки (както винаги) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Без забележки :) Надмина очакванията ми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiankata

Готина среща се полу4и, и занапред да сме все така :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поредната добра среща, браво фенове !!! Не се изложихме пред "чужденците", а те бяха доста - София, Велинград, Стамболийски, Труд.....че даже и Коматево, дано не изпуснах някой още :)

А Омбре донесе лепенки достатъчни да си сменя тапетите у нас :)

Благодарности на всички, пропътували толкова километри за да уважат нашата сбирка!!!

Някой и от Варна се дотръткаха :P

 

Публикувано изображение

Еееее , тея Тойоти нещо се опитват да превземат Хонда срещите ;)

 

Хубава среща се получи верно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брей,колко мноооогооо сме станали!Много доволно.Добра работа! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко късно се включвам с коментар за срещата, но той май е излишен! Просто нямам думи !!! С пожелания и за напред да е така! Невероятно е когато има толкова много ентусиазирани и верни фенове на марката !!!:lol: Беше ни много приятно че имаше толкова много гости, които ни уважиха със своето присъствие. Весели празници на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KU4E_DUX

Аисменчо нещо неиска да се отвяря втората страницата защо така :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тези снимки нещо...Database error.Едит: А, оправи се :D

Редактирано от Ceco85

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аисменчо нещо неиска да се отвяря втората страницата защо така :D

Вече е на линия. Сървъра нещо реши да се лигави! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за пореден път едно голямо БРАВО на колегата Iceman за качествените снимки, добе че е той да ни направи по някое фото !!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, моля Ви пуснете една снимка от гугъл ърт на тва паркингче дето се сбирате че се опитах да дойда тая неделя и не пожънах успех.Не можах да Ви намеря.Щото ми беше за първи път и...Благодаря Ви предварително

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fozio

колеги, моля Ви пуснете една снимка от гугъл ърт ....

паркинга се намира точно срещу новия търговски център "GRAND"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги, моля Ви пуснете една снимка от гугъл ърт на тва паркингче дето се сбирате че се опитах да дойда тая неделя и не пожънах успех.Не можах да Ви намеря.Щото ми беше за първи път и...Благодаря Ви предварително

По идея на колегата kicko, и многото имащи трудности с намирането на мястото, решихме да опитаме, да направим по-подробно описание на местонахождението на кафе "Егоист". Та то се намира на кръстовището на ул. Петко Д Петков и ул. Кап Райчо. Срещу него е сравнително новия търговски център "ГРАНД", ако това ще помогне малко след "ГРАНД" по Кап. Райчо е едновремешния РУМ "Евмолпия".

Ето снимка на района, вижда се Централна поща, до нея е хотел "Тримонциум" (не е обозначен на картата, но не е важен в случая).

Публикувано изображение

 

Снимки на входа, на паркинга, на кафе "Егоист" идвайки по ул. "Петко Д Петков" от църквата "Св. Петка" (бул. Мария Луиза)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Снимки идвайки от кръстовището с "Кап. Райчо"

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

Снимка на ГРАНД от къстовището на "Кап. Райчо" с "Петко Д Петков"

Публикувано изображение

 

Снимка на "Егоист" от към "Кап Райчо"

Публикувано изображение

 

Снимките са правени от 5 позиции които са маркирани на картата със сини точки и са номерирани! :dry: (сниките са 6, а позициите са 5, защото 4-тата и 5-тата снимки са снимани от една и съща позиция - това само за любопитните и любознателните) ;) Ами дано да ви помогне карата за следващото посещение!

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е, с тази навигация вече и слепи хондаджии ще има на следващата сбирка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

За да ни намерят и хора влизащи от всички входове на Пловдив предлагам да боядисаме и направим из целия град табелки насочващи незнаещите накъде трябва да карат , поробни на пътните такива , но с много по-качествена боя и издържлива :o:o

Редактирано от Tino

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

защо не дойде на срещата бе братле, доста можеше да са включат...... аз всяка сутрин излизам с мисълта да мина през тебе и да ти донеса лептата си, а после ми изфирясва от акъла :oНов съм и до сега не съм присъствал на нито една среща.Но на слеващта пристигам ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!(само да не е тази неделя,че има F1а не знам в това кафене "ЕГОИСТ" дали има телевизор и не си връткат чалга).Надява се,че ще се съберем най-малкото за да уточним кога,къде и как ще тръгваме за Узаната.Поздрави на всички и специално на ГЕНАТА! :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е....ти якото...почвам и аз да идвам на тея срещи.. :) А,правите ли някъде дрифтинги...или само се наливате по тея срещи???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами по пропринцип всеки си го прекарва както иска и желае :) ,но не е желателно да пиеш и да караш :) .Някой път се правят и седмични срещи ,но нещо е слаба организацията :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги нещо занимарихте темата със срещите !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...