Jump to content
Street-warrioR

Какво ще е първото нещо, което ще направите..?

Recommended Posts

Здравейте на всички. Тази тема е за всички, които още нямат своя собствена Хонда, но я очакват с нетърпение!!! (кто мен!)Тъ на въпроса: Какво ще е първото нещо, което ще направите, когато се сдобиете с ваша Хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето аз да започна!От сега си казвам, който иска да помни, който иска да си запише!!!Веднъж придобия ли моята "the dream machine", паля я и нищо, че съм от Враца, отивам право там дето се сбирате повечето - ЕКО-то, и всичкото пиене през тая паметна нощ ще е от мене!!!:) Тъкмо ще я видя какво може Хондата по пътя за там!Заклех се!!!:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз лично няма да слезна от нея много дълго време и ще дам и последния си лев за бензин :):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Paulaner

Ще и сменя консумативите ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DundyTheCroc

От доста време чакам да ми намерят сивик 8-ма генерация, 2.2 дизел. Първите неща ще са редовните - номера, каско, смяна на консумативите. С нетърпение ще чакам да и изтече гаранцията и да я чипосам :)

Редактирано от DundyTheCroc

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще и сменя консумативите ... :)

Еее, без такиваа!! Говоря за по-интересната част! Пилежи, пътешествия, гонки...такива работи!И напиването се брои! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy
:) Всеки с интересите си :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ivan100ev

може и да сам новак обаче си имам моята Хондичка ;пожелавам на всички които нямат да изпитат това щастие и после пак да пишат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CIVICwarrior

може и да сам новак обаче си имам моята Хондичка ;пожелавам на всички които нямат да изпитат това щастие и после пак да пишат

Мреси! А дано... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest KOS_with_NOS

120 - дърпам ръчка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ще я продам ...

Ами действай :lol: Ще мина да се изфукам на близки и познати, след което се започва с черпенето на същите . Задължително се снима и се качва в "кой како кара + снимка" и "Арт снимки на Хонда".П.П. СКООООРО, мнооого СКОООРО :) П.П.2 Не достатъчно скоро :)П.П.3 Току що ми се обадиха, че ще е утре :lol: Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

120 - дърпам ръчка :)

ХАХАХАХХАХАХА точно това напрах и аз :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хондата която карам в момента не е лично моя, така че като си взема моя -> резервоара до горе -> 1-2-3 от светофар до светофар колкото може -> 5-6 ръчни -> палене на гумите :oops: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз като си взех първата Хонда засякох за колко прави от 0 до 100км/ч изпробвах максималната и скорост и през уикенда си премерихме силите с други марки автомобили и се кефех вътрешно как ме плюят а всъщност ми завиждаха :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лепенка "Reisar" (или "BMW Kilar", ма излиза по-скъпо) на предния джам, накрайник REWUS и ароматизатор борче - зеленя ябълка (да си спомням за хубавите летни безгрижни дни от младежките години, прекарани на село). :oops:

 

После дзвъним на Омбре и почваме "Абе брачед, тая кола между 250 и 280 км/ч има некви вибрации във върха на антената, дали това се дължи на изгорялата крушка на левия заден мигач или че задната емблема я няма....., помагай" Публикувано изображение

Редактирано от ADH-Honda

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Когато си купих моита хонда парвия ден от сутринта до обяд се опознавахме без да я карам,бешеми притеснено да и се яхна. Та какво направих, казах и няколко хубави думи по4есах я по носа погалих и тавана и се ка4их бавно в нея без да я плаша, запалих я и леки4ко я подкарах без да и стържа копитата по асвалта, полсе РЪ4КИ, РЪ4КИ, РЪ4КИ до ден днешен само яки ра4ки :oops:П.П. макар 4е не е то4но по темата но това направих :lol:

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ще и сложа газ!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest sCoff

Мисля че първо ще трябва да преудолея сценичната треска....след това със спазване на всички правила за движение по пътищата ще се изфукам на всички....

Това ме подсеща! Ще карам с около 30, ще съм със свален прозорец, надута музика и ще гледам като някой кисел тарикат и да незабравяме пуснатия климатроник :oops:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo

Ами аз вече го направих :oops: Просто карам постоянно, изключение е като спя и като съм на работа :lol: 2 седмици 3 000 км разходки :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ми дадът ключовете от новата хонда и ще и взема аклъла на тази колица, :lol: няма да сляза от нея докато не се наложи да и се купуват нови гуми !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че първо ще трябва да преудолея сценичната треска....след това със спазване на всички правила за движение по пътищата ще се изфукам на всички....

Това ме подсеща! Ще карам с около 30, ще съм със свален прозорец, надута музика и ще гледам като някой кисел тарикат и да незабравяме пуснатия климатроник :lol:
Но забрави да споменеш 4е музиката ще е 4алга ама от бруталните 4алги ;) и не кисел поглед а поглед на зомби !!! готов да прегризеш гръкляна на всеки които ти направи забележка защо караш по тротуара ;) и задължително със спуснат джам и лявата ръка да виси от джама с цигара по възможност ка4ак и най ве4е когато видиш готина мацка да крещиш "еи кифло ще те друсам на предния капак и ще те ма4кам като хлебар тестото" ;);););) дори можеш да си позволиш да оцелиш някои с цигарата когато ве4е ти залути на о4ите :lol: п.п. Това е за майтапа яко оффф топик написах ,нищо ли4но никой да не се засяга!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще и сложа газ!

АНАТЕМА

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Утре ще кача доказтелство - клапани на 150 000 км на газ, а те а на общо 300 000 км.А за анатемата !!! карай ти 5000 км всеки месец на бензин :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като взема мечтаната хонда...някоя новичка...зареждам тунджа, взимам гаджето и отивам да пробвам задната седалка на някоя поляна !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към темата добавям: "Какво беше първото нещо, което направихте кат си взехте Хонда?!"

Още първия ден си сложих ено Pioneer-че, едно усилвателче и ена туба. И След тва едни жанти и нови гумета, и се чудя за чипче.друго май няма да правя. Редактирано от Muggs

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще я разцелувам...И я давам в сервиза за преглед...После я пращам на "шествието на младите хора" ;) (с мен в комплект) .....и накрая (което ще е доста продължително време) ще се грижа за нея :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех моята по коледа, 2 седмици преди това карах Prelude 2.0l в автокъща и напрао са омагьосахлипсва и мощ, но пак успя да ме стресне с дяволското си поведение на пътяЛюбов от пръв поглед, 2 седмици неможех да спя и накрая взех моятапо-стара и по-скъпа от колкото исках, но това нямаше значение (POWER OF DREAMS)първата отсечка беше Габрово - Узана - страхотно удоволствие (да живее 4WS)с нетърпение чакам да сложа летни гуми и да превзема ШИПКА.......

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Със сигурност няма да се състезавам с таксита на старта, както вечера един колега направи в София с таксито (фабия дизел), в което пътувах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...