Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Какво ще кажете за новите знаци и предимства :sick1: Вече видях няколко ПТП-та

къде са колега? аз не съм ги забелязал още... ...кажи за да можем да се предпазим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
От 10 май нова организация на движението заради "Качица"Голяма картинкаПредполагам на Магистрална/Оборище доста шофьори остават учудени защо не са с предимство :sick1: или пък си мислят че нямат предимство и седят и чакат. Редактирано от lz2lps

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се и съмнявам да има ПТП-та, днес като видях как всеки минава от там както си иска и ми стана лошо. Дано доживеем да го видим тоя град оправен :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес точно на Магистрална имаше челен удар, доста зле беше едната кола...просто никой не спира на стоп, а спират на ромбовете. Лошо е, че доста хора карат наизуст :sick1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера на слизане към Магистрална от към пожарната гледам аз знаците и виждам, че завиващият на ляво е с предимство, т.е. аз. Макар и с ниска скорост, но без да спирам си минавам през кръстовището и в същия момент чувам спирачките на движещия се по Магистрална чичко, засилил се към практикер. Слиза, почва да ме псува и само не налита на бой. Показах му новите знаци и той малко сконфузен, но продължавайки да псува се върна в колата си. Та така за малко да стане белята. Внимавайте мн. с новата организация. Уж ремонтът ще продължи 2 месеца. Ще видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първи Юли трябва вече по нормален начин да караме из града.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дано си спазят сроковете, макар че силно се съмнявам :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какви са ви плановете за НС 2010 ? Ако искате да се разберем предварително кой как какво защо :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ме е срам чак да дойда на някоя среща с моята въшка (д13б2). Все още немога да отделя почти никакви средства поне едни жанти да и ръгна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега това не трябва да те притеснява. Не всички имаме пари за яки двигатели и глезотийки по външния вид. Целта на срещите е да се съберем фенове на марката, а не да си показваме колите колко са красиви и вървящи. Относно националната не е ли малко рано да се разбираме от сега. Тя всъщност кога е, че не съм много запознат?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

18,19,20 юни Данчо :) аз имах предвид кой ще спи там, кой не :) ако трябва да се комбинираме нещичко за това :) ivo wrc аз съм с тазчета 13-ки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Междодругото в Понеделник около 5 часа на паркинга на Стадиона (Ивайло) беше паркирана така до фитнеса 5 ген седан мисля че беше зеленикава с сенник Хонда фен клуб, джанти с доста нисък профил. Кой беше :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купе е тва зеленото, не познавам човека лично ама тук не пише и на срещи не идва, иначе е с 17-ки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да и аз съм го виждал, но не знам на кого е :) То има много хора с лепенки дето не са от клуба :) А за Националната ако ще съм с преспиване, най-вероятно ще съм на палатка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой нещо да се комбинираме, защото май няма с кого да ида, или пък в деня на самата национална да се съберем някъде и да ходим заедно за шествието ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали неделя 30.05.2010 имаме месечна среща  :( Лукой Лясковец 19:00 ч.  :angry:

 

Там ще уточним нещата за Националната успокой се KpaTyH :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм дежурен, но се надявам в 19:00 да съм свободен !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Променихме часа след като промениха времето и взе да се стъмнява по рано :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хей хей на тази месечна ще присъствам и аз,може и пеш да съм но ще съм там:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе пеш, бат ти Данчо ща натовари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мони....  Нали минахме към лятно часово време за това в 19:00ч. 

 

Зимата е в 14:00ч 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам ще успея да дойда. За пръв път ще ми е така че не ме спичайте много хахахахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е радвам се, че нашата темичка малко се пораздвижи. И аз най-вероятно ще дойда и се надявам да се съберем повечко коли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Лукойла на изхода на Търново още на магистралата посока Варна става дума нали ? Срещу Петрол ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не Иво, на околовръстното на Лясковец е. Ето ти линк да се ориентираш, пътя е отбелязан със синьоhttp://maps.google.com/maps?f=d&source...mp;t=h&z=14

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как се получава-и тай последен уикенд от месеца не съм в Търново... преди месец някъде-неделя 14.00 (по средата на месецът) аз на лукоила, а там голфисти :) ... със сигурност ще се видим на националната ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее жалко че ще съм в Стара Загора тая събота и неделя. За националната ще се видим. То трябва ако още не е организирано ходенето до узана да се саберем преди това и да си направим конвои от търновската група :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

30.05.2010 19:00 Лукойл-Лясковец... и мен ме бройте. Колко човека се събирате приблизително?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано да има фенове от Търново на па па палатките за националната :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 То трябва ако още не е организирано ходенето до узана да се саберем преди това и да си направим конвои от търновската група   :angry:

Това ще е основната тема на тази среща :lol: къде... кога... в колко часа ще се чакаме за да патуваме заедно към Габрово за националната :lol:

 

После ще напишем тук какво сме решили за тези които нямат възможност да присъстват на месечната :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бройте ме и мен. Като се разберете кажете кога и в колко, че да пътуваме заедно :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда интересен въпрос колко човека се събират приблизително на Лукойла.И друго, полицаите правят ли ви компания като се съберат повече коли да укротявата Рацерите или по нашия край народа е кротък

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Много въпроси задавате....  Елате на среща и ще разберете колко коли се събираме и дали ни варди полиция :lol:

 

Ако пък сте толкова любопитни по назад в темата има снимки. 

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не идва полиция, щото ако са повече от една патрулка има възможност да се съберът повече коли от нас :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А и ние сме културни и си пием каивенцето и безалкохолното и не правим простотии :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

!!! :tooth::( Браво браво колеги...да не сипвам масло в огъня тогава :) Ще се видим в неделя 19:00 :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мен ми е мерак да сборим подводниците да видя с колко падам от б18 !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мен ми е мерак да сборим подводниците да видя с колко падам от б18 !!!

Пък аз да зборя едно миниме :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мен ми е мерак да сборим подводниците да видя с колко падам от б18 !!!

Пък аз да зборя едно миниме :tooth:
МИТКО ща сборяяяяяяяяяяяя само кажи деи тепиха,о виждам и Жорето се точииии БРАВО БРАВО как пеша ве еи не са излагаи се некои ща вземе ако не званни ми аз ща закарам с каруцата ЖОРЕ.АЗ миииии мн голям мерак да са боря със зеленото горнооряховско КУПЕ тип FOX само да не падне некоя ражда.ПЕШООООО нищо лично знам че не се сардиш нии теи си говорим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...