Jump to content
Most_Wanted

Велико Търново

Recommended Posts

Приемате ли гости от друга секта, че искам да ви поразпитам за тея хонди , че съм им фен и се надявам тая година да си взема няква и да ви поразпитам за тва онова ? :o

Никога не сме връщали хора ;) Преди година и половина Сеси ми даде да карам неговия дел сол без дори да ме познава и така и аз съм сега на дел сол ;) Редактирано от airbrush

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре благодаря , за което значи ще се видим... аз ще съм на полигона сигурно там БМВ-тата праят някой др шоу всяка неделя.. после с италиянската секта се събираме и после с вас.. общо взето неделя винаги е ден са сбирки на клубовете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Митко да те вземам ли с мене ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги последно кой е навит да идва за да знам ще има ли хора ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да колега ще има, надявам се никой не се е отказал :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги за последно да повдигна темата! Който ще идва да не забравите- 19 часа на Петрола!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде яхвайте кошниците и да вървим и дано в кафето има място че голям студ навън :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко но качествено !!! Живот и здраве другата седмица пак и дано да има повече хора!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами за мен добре се получи, нищо че ми беше за първи път с вас.. но всички ми отговориха на тва, което исках и съм доволен.. малко не запомних имената на никой ама няма проблеми !!! айде другата седмица пак и очаквам от колегата с 1.5 хондата да ме повози да видя как е , че я хвали толкова !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Макар и да бяхме малко аз си изкарах мн добре. Следващата сбирка не ме бърка кога ще, но смятам, че като за начло може да почнем да се събираме на всеки две седмици. Ето няколко снимки макар и с не мн добро качество, ама това ще да е от фотографа !!!

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браос момчета. Другия път и аз ще се запиша. Че срамота от моя страна. Имахме малко ангажименти с габровската група в неделя. Но вече съм на линия в Търново постоянно. Шшш, Мони ти що не отиде да отсрамиш групата ве.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дано сме повече другият път ,че да ни утеснее Петрола :D Жалко ,че не всяка Неделя почивам ама работата си е работа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не ви бърка аз имам един приятел , който пожела да дойде, ама забравих да му кажа тогава.. той кара Toyota Celica T20 1.8 115 , който е от града може да я е виждал.. сива е ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога, къде и в колко чъса ще е следващата сбирка?Има ли някой договор или допърва ще се доваря?И аз да съм там следващия път...:cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става колеги, нещо се изгубихте. Как се справяте в тея снегове, аз днес за малко да не си намеря колата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя една зимна среща на Петрол, как ви се струва. В някакъв по-ранен час, докато е светло, към 14:00 да кажем.Предложения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е мене ме знаете че съм сигурен !!! Да видим кой друг ще се присъедини !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя една зимна среща на Петрол, как ви се струва. В някакъв по-ранен час, докато е светло, към 14:00 да кажем.Предложения?

ОК... Друг??? Само ако мое да ми напомниш брато... да не се отплЕснем на некъде... и... да не е в "ласт момент" ако може...

Е мене ме знаете че съм сигурен ;) Да видим кой друг ще се присъедини :)

:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз съм за, само кажете точен час ако може

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли да е по-късно, защото до 5 съм на работа ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко няма да мога да доида заради снега :P . Предния път неможах да доида защото не ми беше готова колата след претарпяния лек инцидент ама както и дае само да се стопи снега и ще съм редовен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Matheo утре ако ще има среща напиши къде и кога :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Петрол до Военното училище. 14:00 часа. Неделя. По-късно е неуместно, защото е неделя и всеки иска да се прибере по навреме. Практиката е показала, че това е най - добрия час за срещи. Като се съберем ще вземем решение заедно кога да правим Търновските срещи. Колкото повече хора се съберем, толкова повече мнения ще има, затова обадете се на хора които по - рядко влизат във форума да присъстват. Ако е делничен ден, нищо не пречи да ги правим и след 18:00 часа. Винаги ще има хора които ще са заети и няма да могат да идват така, че дай да спрем с изказвания - "Нека я направим по-късно или по - рано, защото аз не мога да дойда. Няма как да стане, винаги ще има заети хора."

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела на срещата и ми го кажи в очите. И дай по - добро предложение, вместо да вадиш заключения. Но предложение продиктувано, не от личния ти егоизъм а обосновано защо трябва да е в 17:00 часа. Аз ще ти кажа защо предложих да е от 14:00. Защото това е най - мъртвото време в което всеки е свободен (е почти всеки), минал е обяд, похапнал си, починал си си. От два до четири среща и кои от къде е, ако някой иска да остава да остава. Примерно след 17:00 часа доста хора имаме семейства и искаме да сме с тях, към 18, 19:00 часа пък ни идват гости обикновено или ние ходим някъде. Мислиш ли, че е удобно тогава. И дайте да не се караме, нещо много ми дойдоха каранците напоследък, пич винаги ще има някой, на които не му изнася часа, винаги ще има заети е дай всеки път, заради този някой дето не му изнася, да променяме всичко. Това ли искаш?

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не искам да се карам с никого.Аз си ходя на срещи редовно дори когато се събирахме 3 коли само.Аз съм зает по задължение-трябва да съм на работа иначе щях да дойда.Абе както и да е.Успех със събирането и качете снимки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да мине да ме вземе от Зоната? Без колата съм в момента, а ми се иска да се видим

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех със срещата момчета!За съжаление съм на работа и няма да мога да дойда :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да мине да ме вземе от Зоната? Без колата съм в момента, а ми се иска да се видим

Няма проблем и аз съм от тоя кварал в 13:45 на пиацата на такситата ще те чакам. Червена 5 ген. Спокойно приятели, нищо не свършва с една среща, ще има още много. Искаше ми се да сме повече за да можем всички да решим, кога наистина да почнем да правим срещи в Търново. Кога, къде и в колко, за да няма - аве как го избрахте, тоз час или тоя ден, да ва е.. Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да мине да ме вземе от Зоната? Без колата съм в момента, а ми се иска да се видим

Няма проблем и аз съм от тоя кварал в 13:45 на пиацата на такситата ще те чакам. Червена 5 ген. Спокойно приятели, нищо не свършва с една среща, ще има още много. Искаше ми се да сме повече за да можем всички да решим, кога наистина да почнем да правим срещи в Търново. Кога, къде и в колко, за да няма - аве как го избрахте, тоз час или тоя ден, да ва е..
Спокоино приемаи нещата колега наистена ще има много срещи за напред но наистена е важна и организацията дано утре да се саберете повече коли от нас.Поздрави от ГОРНООРЯХОВСКАТА ГРУПА ние сме само 10 коли и си се сабираме редовно,да пратите снимки еиииииииииии

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да спомена на колегата MATHEO че и аз сам от неговата секта с червените 5 генерация хеч,ако изобщо това е важно.Весело изкарване на срещата за другата може и аз да доида да се запознаем,за тази сажелявам но сам зает.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко че вече съм в Англия и няма да мога да дойда :argue: Поне след срещите качвайте по някоя снимка че да се радвам от дистанция!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дайте да позная кой е бил организатора- да не би да кара един син седан с крило отзад :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпреки че сте били шепа ентусиасти няма да е лошо да споделите ако сте се разбрали нещо за следващи срещи - всмисъл място, време и подобни уточнения :D Съжалявам че пропуснах тази все пак ... :P Поздрави

Редактирано от bashvankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като имаше идея, на тази среща да решим къде да правим срещите и в колко часа, но поради ограничения състав решихме, че не е уместно да го правим, без да чуем мнението на повече хора, нека се съберем следващата неделя отново. Виждам, че часа е проблем, дайте предложение в колко да направим следващата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...