Jump to content
del_sol

анти радар

Recommended Posts

Някой може ли да даде съвет каде да си скрия анти радара? Много кофти стана с тиа актове вие как се справяте незнам? :rolleyes: Вчера си купих и установих че трябва да сочи напред и да няма прегради пред него което е голям проблем имайки предвид ,че има и акт за ползване на радар . Кво да правя незнам- помагаите! Даите съвет.

Редактирано от del_sol

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За устройства заглушаващи сигнала на полицейския радар ще имаш проблеми и актове. За пасивно устойство което само засича сигнала закона не предвижда сакнции и глоби! Ако товоето е от този тип сериозни притеснения не трявба да имаш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип е така но се заяждат :lol::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме очаква такава покупка така че няма да е лошо да се информираме точно как стоят нещата,и аз знам че не са забранени радар-детекторите а само анти радарите,но нека и други по запонати колеги изкажат мнения дали наистина много се заяждат и за пасивно у-во ? Колега твоят KOBRA ли е,за колко го взе?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_lv

принципно един колега говореше за антирадар който е скрит в двд плейер и не могат да установят полицайте, че го има, иначе за устройствата които само засичат най-добре си ги сложете горе до огледалото където почти не се виждат и примерно си дръпнете тока от лампите като гледам при Arso много добре се беше получил номера :lol: късмет...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои го крият в тапицерията на тавана,но колкото е по скрит толкова по малко ще хваща,а и така му се скрива светлинната индикация на дисплейчето и ако си надънил музиката няма дая го чуеш че пиука :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BRENIAK

Колеги,за в България незнам как са глобите,но ако пътувате в съседна Гърция трябва да знаете,че там антирадарите се третират като престъпление и глобата е доста солена :P даже и затвор до година и половина :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vulgar display of power

Незнам,но аз лично не мисля да го крия,и дори да се заядат щом закона не ги забранява и се продават савсем свободно значи аз съм прав,но ще си купя на 100%,много приятели ми казват колко пари им е спестило това нещо,а аз нямам и точки вече от актове за превишена скорост :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля да си купувам, че ме разцепиха от актове. Най добре е да се сложи някъде над огледалото за задно виждане. Може и над сенника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да даде съвет каде да си скрия анти радара? Много кофти стана с тиа актове вие как се справяте незнам? :lol: Вчера си купих и установих че трябва да сочи напред и да няма прегради пред него което е голям проблем имайки предвид ,че има и акт за ползване на радар . Кво да правя незнам- помагаите! Даите съвет.

Виж сега пич...... анти-радар (устроиство което заглушава полицеиските уреди за засичане на скороста)радар (устроуство което засича кога полицеискиа уред за скорост е вкучен и не му пречи)така.... значи.... забранени са антирадарите,а не радарите!радарите са разрешени и никои не може да ти кайе нищо!ако пак толкова много се претесняваш (което е бесмислено,ако си с радар),ако караш Дел Сол ,като махнеш кората кадето са сениците има място колкото искаш и можеш да си го сложиш там  ;) как да разбереш дали е антирадар или радар това което си взел,на кутята пише какво е,ако пак нямаш такава варианта е познат КАТажя да ти го засече :P Това е от мен :P аз ползвам радар и все пак се пази не може да се разчита на него на 100% (антирадара си е супер но ги забранига гадовете :P ) безаварино шофиране от мен ;) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ShEfA

Нека се изкаже Полис-мен-а.... :cool: Той прави ли проблеми за радар-детектор, и ако прави, защо го прави? Ако не прави, защо не прави? А аз бих казал да се обосноваваш пред заядливата част от служителите на реда със следните измислици: "Имам фобия от отварящи се врати с фото-клетка, и ако ги видя докато карам колата мога да катастрофирам. Така като имам радар-детектор, той улавя фотоклетката и аз минавам с ниска скорост и без да се оглеждам настрани!" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж сега пич...... анти-радар (устроиство което заглушава полицеиските уреди за засичане на скороста)радар (устроуство което засича кога полицеискиа уред за скорост е вкучен и не му пречи)Колега радар е устройството дето ползват полицаите. Устройство което засича сигнала на радара и е позволено от закона е радар-детектор. Не че е много важно де. Въпрос на термини. Малко е мъгливо как ще докажеш пред закона кое кое е. Май е най добре в жабката да си държиш книжката за да можеш да докажеш какво е устройството. Ако имаш доказателство, няма значение къде ще го закичиш. Че се заяждат заяждат се, но ако ти имаш доказателство в своя полза а те нямат, мисля че става работата.

Това са подробности,дали е радар или радар-детектор,важното е,че човека разбра какво му обесниявам :P:P:P относно това как ще докажа ;)  моия РАДАР :P:cool:  съм си го сложил над огледалото на тавана,колата ми е прекалено ниска (Дел Сол) и човек за да го види баяа триабва да се наведе и триабва да си вкара главата през прозореца и да се изварти доста за да го скива (ако се наведе да гледа от заде може да има изненада ;););)  )Няма какво да доказвам достатачно е да покажеш че си запознат със закона и тъпите ченгета за това няма да ти кажат нищо най много да почнат да се ядат за нещо друго,но като всичко ми е 6+ няма от кво да се претесниавам ;) п.п: имам доста познати катажии и съм си пробвал моето РАДАРЧЕ всичко е ОК :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе я някой да ни светне на какво разстояние ги засичат. Аз ако съм се набрал като хората да ли има време да намалиш или е "след дъжд качулка" ? На кратко как действат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 2 режима : Градско..и Извънградско, като при втория разстоянието за детекция минава 1.5 км...обаче тва са само теории....ЩОТО..:1. Приятелчето може да застанал точно след завоя(както винаги е) и като изкочиш срещу него ще си на 150-200м , което пак ти гарантира фиша.2.Радара се съобразява и с природния релеф..3.Куките знаят за тия прехващания и държат техния радар изключен, така като си си на позиция за ОТСТРЕЛ те взимат на мушка..и стрелят...радара ти ще полудее от аларми, обаче е малко късно и няма бягане.......и пак фиш/акт От ОПИТ...: радара е винаги включен , но си търсим някой балама, дето си мисли,че колата му не върви-ами лети...(обикн. Голф3 1.8 GT TDI , BMW 318/16...(СМ, ПК, Х..и др.рег.табли) и се залепваме след него да го дразним...(Тоя номер винаги минава!!!!!!), ако по време на ЛЕТЕНЕТО онва се разджявка..го оставяме да си лети СОЛО , после само му махаме на стоянкта с фуражката.., ако ни издебнат..ние сме втора кола..., което значи ,че с познат от КАТ да ти каже кво да напишеш, при възраженията(ако въобще те стопират), нема да се разделяш с никви точки..ГАРАНЦИЯ!!!!!!!!!4.Хората дето карат..щът нещът научават къде обикновенно има хранилки и се съoбразяват....ПР:ВНИМАВАЙТЕ при преминаване центъра на Чепеларе....винаги ИМА винаги.., а за градовете..вие там си живеете и трябва да си ги знаете..аз лично си карам с 60-70 и нямам грижи...,досега...като ги видя намалям, като има и мина с 55-60 покрай тях доесега никви грижи..5. НА ввниманието на всички, дето карат из ПЛОВДИВ или София....и в двата града има коли оборудвани с камери с радар..и те просто си шарат из града и къвто и радар да имате...на снимката винаги изглеждате НЕЩАСТНО!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз имам мерак за радар детектор, бо съм се насочил към нещо такова http://www.sonicelectronix.com/item_5006_B...mote+Mount.htmlмонтира се "under-the-hood" и си решаваш проблемите, също така има и защита срещу детектори за радар детектори, т.е. устройства които засичат радар детекторите (в БГ сме далеч от това, но из европа :cool: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре колко струва този радар-детектор.....искам един щото и аз съм с дел сол ;):D:D:D :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на снимката винаги изглеждате НЕЩАСТНО!!

Много си прав за радарите пич :cool: и аз съм с радар и аз като теб чакаля някои тъпанар ;);):P трябва да си на щтрек все пак и не можеш да се доверяваш напълно на радара си :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И в краина сметка какво излиза ? че съм се набутал с тоя радар така ли ? наи много да си имам разправии с ченгетата така и злиза май?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие се побъркахте, най-важено е умението да говориш и да не прекаляваш! Както казаха някой колеги има радар детектори и анти радари!!! Радар детекторите се препоръчват в ЕС при аварии катастрофи поставят радари зада сигнализират!!! И ся да няма тъпи мнения 6от за тва съм сигорен на 100%!!! А анти-радар може дори да са в колата да карат зад теб с камера радар и моат да ти пръднат на оная работа ао е сериозен анти-радара като тоя : http://videos.streetfire.net/video/Police-...mmer_109138.htm Аз карам с мно експирианс извън градско почти няма място в бг кадето не ги знам каде моат да стоят а градско в сф са ме хващтали на Тодор Александров преди синситито като идваш от люлин 165 и нищо даже и пари не им дадах шот нямах в кеш хваштали са ме и с 145 при ситицентъра идвах от евлоги на иключени светофари пресяках българия и 165 контра 4е се сетих бам палка аре един пенчо си отииде при тях!!! Даже ми викаха като се връщам да съм сия натиснал спокоино да видят как вървяла!!! Бързам карам по сливница 160-170 и пресичам светофара на опълченска на лилао :P и си продължавам на кенара тлъсто червено спирам чувам как зад мен се вият сирени доближават бързо като виждат че аз съм героя дето прелетя така спирачки едвам спират леко засекли ме да не избягам единия ми вика да отбия на паркинга на Кенар Ж др страна можеше и в затвор да лежъ а се разминах с две двайски и късмет че ги потърсиха за нещо отлетяха на някаде!!! Иначе щеше да пише 163 км/ч при ограничени 40 минава на червено и не спира на стоп палка "били махнали аз в тъмното не съм ги видял ли незнам ама и "радарите" немоат да ти помогнат по някога аз съм имал случай с кобра как ми пиуна и вече виждах един ухилен полицай!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest darius

Бързам карам по сливница 160-170 и пресичам светофара на опълченска на лилао ;) и си продължавам на кенара тлъсто червено спирам чувам как зад мен се вият сирени доближават бързо като виждат че аз съм героя дето прелетя така спирачки едвам спират леко засекли ме да не избягам единия ми вика да отбия на паркинга на Кенар Ж др страна можеше и в затвор да лежъ а се разминах с две двайски и късмет че ги потърсиха за нещо отлетяха на някаде!!!

Колега това което правиш е безумие,карам по това трасе(Сточна гара-Захарна фабрика)всеки ден,МОЛЯ те като видиш моята Хондичка,да ми светиш и пибипкаш отдалече да се дръпна,да не стане някойсакатлък! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега аз го правя когато няма трафик посреднощите пък имам глава на раменете!!! А и може да съм един от най малките във форома ама имам доста стаж само за последните 3 години имам към 250 000км и какрам 0т 13годишен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагаш 1 антирадар отпред, един отзад и готово! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не си карате според табелите,ами зорлян искате да самоубивате,че и други покраи вас?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

освен да ти честитим, друго не се сещам :)не казвай че колегите не са те предупредили, а и вероятно си чул за новия закон за >30км/ч превишение ...колко време така ? или ще има дело ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мисля, че повечето сме на едно и също мнение - радар-детекторите са разрешени, а анти-радарите - не. анти-радара колкото и да искате да го скриете няма да можете защото той смущава работата на радара на полицаите и те знаят, че такова устройство има в колата. докато радар-детектора няма нужда да го криете-той е позволен от закона. полицаите може да решат да се заядат, но само на думи, а ако решат и акт да ви напишат винаги може да го обжалвате. в такъв случай обаче, когато ви пишат акта накарайте ги да впишат и серийния номер на вашето устройство за да не кажат после, че сте го подменили.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...