Jump to content
prozium

среща на омв(plovdiv)

Recommended Posts

Guest KU4E_DUX

ЕЕЕ майна изложи се ама поне вземи пусни тема за месечната :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Кучее, темата съм я пуснал вече, ама няма кой да чете и повдига...... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest don4o_tsarev

е KU4E DUX натупа ме, ама искам реван6 много песак от моита страна неможах да трагна като хората,ама тва са оправдания,варви ти яко хонди4ката !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се , че се запознах....с който трябваше!Лека и безаварийна на всички!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... а мен ме домързя този път :rolleyes:

Е Тони можеш само да съжаляваш, че пропусна този път! :punk: Но с колегите 'KU4E_DUX' и 'AERO-ШМИРГЕЛ' се постарахме да създадем достатъчно добра атмосфера и уют на младите ни колеги. Дойдоха доста нови и млади и надъхани момчета и най-новият ни фен и ентусиазирана колежка 'Sexapilka' с майка си и брат и, с който не можахме да се запознаем, но има време и другият път да се надяваме това да стане! Имахме представител от Асеновград в лицето на колегата 'tiankata'. Поговорихме си обменихме си опит и бяха дадени ценни съвети, консултации и напътствия на младите ни колеги и фенове на марката. Абе въобще много хубаво се получи, дано с всяка изминала среща да се събират все повече и повече млади и ентусиазирани фенове на марката, които да поддържат духа и вярата в марката!!!:cool: Айде до нови срещи на месечната и тогава наистина трябва да се дискутира въпроса за ново място, който и повдигнахме сега, на тази импровизирана среща, но оставяме за по-сериозен коментар на месечната с повече хора! На всички новодошли пожелавам много успехи и само безаварийни. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest jamo

Тутууууууууу и аз съм изтървал ама какво да се прави :rolleyes: до 9 бях зает :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер се получи срещата на ЕКО-то!!! Направо го сцепихме по шевовете. Толкова много хонди не бях виждал на едно място!!! Хонди пристигаха през цялото време и докато си правехме кръгчета с колегата Miro_87, аудиторията на масата се беше сменила :lol: ново попълнение Хонда Фенове. От обикаляне по колите не успях да се запозная с всички, но това няма да ми е последното присъствие :lol:

 

:D:D супер се получи, по едно благодаря за всички които присъстваха.

 

Следващия път - месечната. На мен ще ми е първа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гадни лекции, ама какво да се прави, трябваше да се вземат заверки, че преподавателите от софия били път до пловдив.На следващата обезателно присъствам, тамън ще съм си понакиприл колата до тогава :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щях да дойда ама късно се сетих. Минах към 8 часът от там ама нямаше никой.Shadow^Dancer я кажи защо не си вдигаш телефона? Аз точно за това ти званяй - да те питам дали наистина ще има среща та да ходим заедно, че само тебе познавам :bow:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм си видял телефона на време, и понеже съм пропуснал да ти запиша номера и не звъннах обратно да видя кой ме е търсил. пък и кредит няма, трябваше от друг номер да звъня и стана сложно. пък и ти като си ми звънял, срещата вече е била свършила :bow: иначе може да се уговорим нещо за месечната. драсни ЛС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fozio

Здавейте тази неделя ще се сабираме ли някаде ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERO-ШМИРГЕЛ

Разберете се дали ще има среща, щото имам ключодържатели за раздаване.На ЕКО-то на мен ми хареса.Ще съм благодарен ако не е посред обед в неделя, щото най вероятно няма да мога да дойдаДано да не вали

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Miro_87

С някой колеги обсъждахме на месечната Гребната база,но дали ще е екото или гребната аз ще присъствам! :rolleyes:На гребната ще си прекараме добре ако е хубаво времето на Метеора има много маси вън и вътре също :P

Редактирано от Miro_87

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fozio

На мен лично на екото не ми хареса много ма това си е мое лично мнение :rolleyes: без да се обиждате

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всъщност трябва се помисли за гребната например...там поне има много заведения а и място за колите ...обаче ще има много обърквация като чак сега го предлагаме....щот не всичко живо чете форума толкова много

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

та неска май нема има забава... тъй ли да го разбирам...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Мераклии за тази неделя на Гребната? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, че ми е до нас :) Тъкмо да ми дадеш една лепенка

Редактирано от stefanta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яз шъ дода на гребната, оти е готину предложение. Ама смятам, че с тия срещи седмичните на хората рано или късно ще почне да им писва, ще идват по- рядко и накрая дори на месечните ще спрат да идват.......... не че хонда-маняците няма да се увеличават с времето, но......... това си е лично мое предположение. Месечните срещи за сега си бяха добре и дори гребната база е много добро предложение (пред стадиона), щото е широчко. Ама тези, които смятат да правят дрифтинги и тем подобни шъ ги замоля да не идват, щото ония със зелените жилетки стоят на кюшето и дебнат! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете час и да се надяваме че ще мога да дойда :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Яз шъ дода на гребната, оти е готину предложение. Ама смятам, че с тия срещи седмичните на хората рано или късно ще почне да им писва, ще идват по- рядко и накрая дори на месечните ще спрат да идват.......... не че хонда-маняците няма да се увеличават с времето, но......... това си е лично мое предположение. Месечните срещи за сега си бяха добре и дори гребната база е много добро предложение (пред стадиона), щото е широчко. Ама тези, които смятат да правят дрифтинги и тем подобни шъ ги замоля да не идват, щото ония със зелените жилетки стоят на кюшето и дебнат! ;)

това е и моето мнение!!! Направо ще си вкиснем скоро с тези седмични......Но все-пак който иска тази неделя 18ч пред официалния вход на стадиона откъм жп-линиите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази седмица сте без мен-в София съм

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано съм в състояние да дойда :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Верно че дебнат там неделя,инак почти всяка вечер си оставям гумите тамка :rolleyes:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се получи много добре. И кафенце и мухабет ;) Чак ме разкриха и къде живея ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

даам хубава срещичка си спретнахме и доста се посъбрахме като за седмична

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Nikolay Tashev

Съжелявам че си писах във стария пост за да не ги пиша пак пускам линк към него...Пак се извинявам надявам се да не получа Worn.http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry194250

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

споко, за грешка уорн няма да ти сложат. Заповядай на следващата среща ще се запознаем, но 240км в града е прекалено май? Разумната скорост е до 200 ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каде ще е срещтата другата седмица да си планувам времето така че да мога да доида. Радвам се че тези седмици сам си тук че тая София направо ми бърка в здравето а пак в петък сам на изпит там и да знам кога да се прибирам за срещата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се получи много добре. И кафенце и мухабет :P Чак ме разкриха и къде живея :rolleyes:

[/quot

 

хахаах :P е нищо де :) то там не е лощо ;)))

иначе и на мен ми хареса срещата беше доволно и доста мохабет направихме ;) другият път ще се постарая да дойда и на кафенцето :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...