Jump to content
PeXa

22 Март празника на Велико Търново

Recommended Posts

Каква стана тя, тогава ще съм без хондата. Ако някой ме вземе да ме повози ще дойда, ако не с Кангото или форда. Габровци много сте срамежливи нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква стана тя, тогава ще съм без хондата. Ако някой ме вземе да ме повози ще дойда, ако не с Кангото или форда. Габровци много сте срамежливи нещо.

А така де, аз бих го направил, ама някви мои авери се зарибяват да идват с мене и не мога да се ангажирам, щото не знам колко човека ще возя. :blink: Някой друг, дали не може да направи нещо по въпроса? :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Значи с РеХа, решихме срещата офицялно да е в 15:00 на 4-ти корпус в Старото Военно училище, за да може да се пуснем по центъра преди да е затворен за стрийт парада, мястото на срещата е съобразено с хората, които не познават града, скоро ще ви нарисуваме и карта :cool: пп: РеХа, защо ли все ми се върти вглавата, че в 15:00 ще сме само 4-5 коли, ако е така по добре да го отложим за по късно, та ако ще и да не минаваме по центъра, ама поне като се съберем да е яко.А ако успееш с план "Б", за който говорихме, ще е върха :P ппп: Моля колегите от другите градове, да кажат кои ще могат да дойдат в 15:00. :)

На 3-ти март бях целия ден във Велико Търново... много ми хареса светлинното шоу така че и на 22-ри също ще бъда, но ще мога да дойда към 16:30 часа. Бройте ме и мен в колоната с хондитеwink.gif

Бройте една МАЙНА за кафетоexcl.gifСамо срещата да е след 15.00 часа, че някои ще бачкат в събота...!

:D :D :blink: Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами аз предлагам да се съберем в 15;00,да се пуснем към центъра и да се варнем отново до 4-ти корпус и да чакаме още колеги така че ще ПОМОЛЯ ВСЕКИ да каже в колко 4аса ще доиде.иначе официално срещата е в 15:00 :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Каква стана тя, тогава ще съм без хондата. Ако някой ме вземе да ме повози ще дойда, ако не с Кангото или фордаако можеш ела с някаква кола до 4-ти корпус ,пък там ще измислим нещо.за сега имам място при мен така че донт лори :cool::blink:

Редактирано от PeXa

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ОК, тези които могат да дойдат 15:00, направо там, а дргугите да кажат кой, кога и ще насрочим втора среща :blink:

Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква стана тя, тогава ще съм без хондата. Ако някой ме вземе да ме повози ще дойда, ако не с Кангото или форда. Габровци много сте срамежливи нещо.

А така де, аз бих го направил, ама някви мои авери се зарибяват да идват с мене и не мога да се ангажирам, щото не знам колко човека ще возя. :cool: Някой друг, дали не може да направи нещо по въпроса? :D
ако можеш ела с някаква кола до 4-ти корпус ,пък там ще измислим нещо.за сега имам място при мен така че донт лори :blink::)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще е хубаво да дадете точно указание къде се намира този 4-ти корпус :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Габровци много сте срамежливи нещо.

не сме :blink: ама ние няколко пъти искахме да ви дойдем на гости ама Вие не се събрахте.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайте търпение, работя по картата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Габровци много сте срамежливи нещо.

не сме :blink: ама ние няколко пъти искахме да ви дойдем на гости ама Вие не се събрахте.
ами заповядайте в събота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лично аз няма да мога, защото закъсах с парите :blink: Най-вероятно ще се присъединя към моторджиите, който ще минат през Габрово. Да направим по 1 кръгче и пак да се прибера.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С моите перфектни компютърни умения, постигнах невероятни резултати :blink:

Публикувано изображение

Прилагам и обяснение.

Значи влизате през Южния Пътен Възел и хващате посока центъра, на първото кръстовище завивате на дясно и сте във Старото Военно, от там, като качите баира, пак на дясно и право при нас. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямам думи Любо,страшна карта.10х :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то и аз така и така съм решил да дойда :D , с двама приятели от Русе. Мисля да се присъединя към вас, пък и да се видим. Ние можем и към 15.00ч. да мсе там. Надявам се лесно да го намерим паркинга. Очакваите значи и една синя англичанка :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по цял ден се мотая там, ама точно тогава отваряме един клуб и едва ли ще успея да мина да ви видя. За по-късните часове ви чакам на купона :blink: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз по цял ден се мотая там, ама точно тогава отваряме един клуб и едва ли ще успея да мина да ви видя. За по-късните часове ви чакам на купона :D !

Кой и къде е клуба? :blink:

Слагай табели на паркинга "Само за Хонди" ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ако не се лъжа това трябва да е Емона. Бравос на Светльо - ако е то страхотно име за клуб - Деколте.Брей колко Търновци имало с хонди - къде се крихте досега !!!

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха отварят "пазва" на 22 ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ква е музиката в деколте.... и имали начин да се резервират некви места? Някво по-голямо сепаре ли що ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

В момента съм без телефон, ако някой иска номер за връзка, да се обръща към РеХа.

Редактирано от gearborn

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ква е музиката в деколте.... и имали начин да се резервират некви места? Някво по-голямо сепаре ли що ли?

Заповядайте на 22.03 и всичко ще стане ясно :angry: ! А по нататък очаквайте и изяви на Dj Sprite, няма как да стане без някой от наш'те :) . Музика - хубава, звук още повече.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен 15:00ч ми е добре даже мисля да тръгна от Варна към 10:00 демек и по-рано да съм там :rolleyes: Все пак някой тамошен да даде номер за връзка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Мисля да тръгна към 10ч. от Хасково .Та дано успея за 15ч. да съм на мястото пп Дано да не объкам пътя

Редактирано от buzar_ivo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес във ВТ, е забелязан черен РЕКС със Ямболска регистрация.Да си признава кой е и в събота ... знае къде :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

колеги тел-а ми е 0885104833,които има некви проблеми с намирането на мястото на срещата или някакв вапрос да ми званне. :)тези от вас които ще идват по касно да ми се обадят да ги посрещнем някаде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Most_Wanted

Айде бе хора, нали не сте се отказали :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, но няма да мога да дойда на срещата. Ще бъда в Габрово, за да може някой колеги да имат нов двигател в колата си. :)Весела среща и ще разказвате след това.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VOR

Не сме се отказали. Телефона е записан, в най-лошия случай ще наминем поне по едно кафе да пием !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Ще бъда в Габрово, за да може някой колеги да имат нов двигател в колата си. :)

абе хора защо се криете и не споделяте ??? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нов сам вав форума пак и ми е наблизо сиг..99% сам там

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички сте поканени на 1вото парти в клуб Деколте! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mатьо, баце вземай момата и ще ви карам със седана :) в Търново и после ще ви върна.Пък моторя има време кога да го свалиш.За габровците които не знаят мястото на срещата ще ви заведа до там ако се организираме да тръгнем заедно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като гледам времето, майче ще ни "върви по вода".пп:Не че ще ни попречи де !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с картата беше добре да беше сложил имена на улици за да може да ползваме bgmaps.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата с картата беше добре да беше сложил имена на улици за да може да ползваме bgmaps.

Улицата, която е от пътния възел, към центъра е "Христо Ботев", другите не се сещам.Абе много лесно място сме ви измислили, като тръгнеш от пътния възел, в посока "Център", минаваш Военния архив, от там почва една орнаментирана циметова ограда (тези работи са ти все от дясната страна), и където прекъсва оградата, се намъкваш на дясно, то това е първото, където можеш да завиеш на дясно, от там по баира нагоре и пак на дясно, караш около 100 метра и ще видиш едно много широко място, пред една жълта сграда (това е четвърти корпус), там ще се чакаме.пп: То ние нали ще ви чакаме там, трябва да ни видиш, освен ако не си подранил много !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MilenaZ
Отговорено (Редактирано)

Да разбирам ли, че срещата е някъде тук?

Редактирано от MilenaZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бройте ме и мен тази вечер съм в свищов и утре сутринта пристъпвам в Търново :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Две хонди от Стара Загора една 5 ген синя и една 6 ген тъмно зелена ще тръгнем в 2 от Стара Загора ще гледаме да ви намерим :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...