Jump to content
Sign in to follow this  
HONDA

Ускорение...

Recommended Posts

http://www.vbox7.com/play:f81d43b6 ->след ремонта при MIYAMOTO и разработката от 4000км разбира се :cool: трябваше да тръгна от по-високи обороти но нямаше как защото държах апарата с другата рака

vbox7на това клипче с MovieMaker-а като го изрязах точно от 0 до 100 излезе около 7.80 - 7.90п.п. сори за качеството

колега,наблегни на старта,аз засякох 12 сек до 100,а по каталог е под 10 :( Пробвай на повечко обороти да тръгнеш,тоя мотор на ниските е заспал мечо :D

ето я и моята бившата :(http://vbox7.com/play:13dc639b колеги слагаите клипове кадето и показвате пътя че от разбирачите по саитовете ми писна колата е била в нанадолно колата е била на трубчета направо ми писна да ги гледам кви простоти пишат това си е мое лично мнение :D а до колкото хондата е д16а6 108 коня

аз засякох 12 сек до 100,а по каталог е под 10 :(

...аз го засякох 10 и нещо :D ,градски ти не се ли пуска с Еленко на драг на Монтюпето той май те водеше поне 200-те метра които се виждаше Edited by Еди Ведър

аз засякох 12 сек до 100,а по каталог е под 10 :D

...аз го засякох 10 и нещо :D ,градски ти не се ли пуска с Еленко на драг на Монтюпето той май те водеше поне 200-те метра които се виждаше
около 10 сек. са, мокър асфалт (вчера беше доста кофти време) Определено старта куцаше, аз не казвам, че стана прекрасно това си беше просто един опит... Питай Еленко лично, дали ме е водил :D . Аз казвам 'не'. Водих го до края :(. Това го направих от Щръклево към главния път Русе-Варна. Що годе равно, но ще пробвам пак и този път ще се снима и пътят, да не кажат хората, че карам на долу по баира на село. :D Edited by Nencheff

Ето ме и мен.. абсолютен сток .. Д15Б2 хеч .. :)

Изгуби повече от секунда само от смяната на предавките.... :)
  • Upvote 1

ето го и моя скромен D14A4

ех тия астри :) да додие някои път на сливен... ;):)

Тя идва и на двете състезания.Тва е червената Астра със С регистрация.

ето го и моя скромен D14A4

това е минало покрай д14-ка :)

Не видях никой да е писал нещо за D15Z6?Някой може ли да ми каже какви времена прави от 0-100?примерно ако колата е с по-голяма генерация и спортен филтър?8.5-8.9 сек. как е като време?Като се стопи снега ще пусна едно клипче.

по спомен малко над 10сек 0-100

8,5-8.9 на 400 метра не :):D е зле.:P:bow::):D

• Upvote 1

Питай Еленко лично, дали ме е водил :) . Аз казвам 'не'. Водих го до края :bow:

http://www.vbox7.com/play:fd48c256 .... твоята не е черната :)

Ето и от мене... каси, усилватели, 17-ки всичко с 95 старт от 1500 оборота някъде :)http://vbox7.com/play:7a060070

Edited by Krelion

защо не пробваш от повече обороти ? Аз засякох 7.0 , 7.1 сек до 100 и 13.3 до 140. Все едно си гледам моя прелюд :)

:) По скоро 6.5-7 сек.,дай да го видим тоя Прелюд за 7 сек.!

ще снимам при първа възможност като се стопли,ето едно на което е 7.3,но мн превъртам заради старите гуми(дот 03).

аз тука видях на пръв поглед малко над 8 секунди ... не че не е бързо , но брояча на youtube не е начин за мерене на времена до 100

:) сигурно си е помислил, че с 2.0 прелюд ги правиш за около 7сек. та не му се вярваиначе 2 пъти го засичам и все 7.9 Edited by rulemaker
  • Downvote 2

Не видях никой да е писал нещо за D15Z6?Някой може ли да ми каже какви времена прави от 0-100?примерно ако колата е с по-голяма генерация и спортен филтър?8.5-8.9 сек. как е като време?Като се стопи снега ще пусна едно клипче.

На трета страница съм си публикувал клипа, двигателя е сток д15з6.

не знам как го засичате,имам и инфоборд и той показва толкова :)

ще снимам при първа възможност като се стопли,ето едно на което е 7.3,но мн превъртам заради старите гуми(дот 03).

По скоро 8.3,и няма нищо общо с Б18-то на Krelion...

добре 10 до 100 е,няма да спорим :)

Питай Еленко лично, дали ме е водил ;) . Аз казвам 'не'. Водих го до края ;)

http://www.vbox7.com/play:fd48c256 .... твоята не е черната :no:
E.. казах ти, питай го :) Смятам, че няма да ставаме като рибарите 'хванах ейййй такава риба, с ейййй такова око' ;)

честно казано е кътнато малко след тръгването и е до към 93-95, все пак виждаме къде е стрелката, може би те подвежда ъгъла под който е снимано

• Downvote 1

колега,няма ъгъл,снимано е от волана на 20см пред километажа фронтално,не се подвеждай по сянката ,точно 0-100 е,правил съм го със virtual dub и там се вижда всеки фрейм,не ми е целта да ви лъжа :ranting:ps.като сложа новите гуми и ще направя ново клипче ,което ще е точно 7 сек. , не че има някакво значение дали е 7.0 или 7.5 :lol:http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1896/10...11461855683.JPGето и от инфо борда пик 7.0 но качеството е от стар гсм....

Edited by murdera

колега нещо си в грешка с тоя прелюд,не се заяждам но в-тек 125 коня повече ускорява до 100:)

а дали си прав че витек 125 коня за повече ускорява ? :ranting:

Edited by EG holic

Гаранция :ranting: аз съм бивш собственик на този мотор и просто изпитвам уважение към него :lol:

http://rapidshare.com/files/212370791/h23.rar.html3 клипчета от преди час и на 3те са точно 7.5 и по хронометър и по инфоборд.пс.само на 1 дадох 7.2 сек. и ест. беше първия опит без да снимам :ranting:

в повечето клипчета виждам ,че се губат доста секунди при сняма на предавките и последвалото въртене на гумите от това.

така е,на 0* с летни износени гуми(1-2мм грайфер) и дот 01.2003г. :ranting:

Гаранция :thumbs2:

...абе чак ме разсмивате с тоя втек как ще ускорява по бързо от Прелюда му който е 160 коня :ranting:

около 175-180 е,не е сток.Като постна клипче за 7.0 пак ще кажат че е 9 :ranting:http://rapidshare.com/files/212600872/P102..._toAVI.avi.html ето първото клипче,колата беше за ремонт на главата и друг човек снима....

Edited by murdera

Айде и една англичанка да сложим тук :oD16Y3