Jump to content
M_I_T_A_K_A

Седмични срещи Русе

Recommended Posts

Аиде колеги доиде време да се събираме,днес е четвъртак надявам се да се съберем повече хора :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

sorry момчета че пропускам срещите обаче съм 2-ра смяна от две седмици и няма как да даида :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги!Утре съм в Русе цял ден и ако искате може да се съберем и да се видим,ще ми е много приятно.Извинявам се че е така инцедентно,ако някой се навие да драсне едно ЛС или да се ми се обади на 0899938337 Панайот.Надявам се да не сте ме забравили :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще има ли някой младеж на метана или пак ще съм сам :lol: ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм до 19и30 на работа после мисля да се пусна към метана :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз съм там за други не знам поне на седмична да дойда, че пропуснах месечната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , аз също съм почитател на марката ХОНДА и съм от Русе , малко се отклонявам от темата ,но бих искал да попитам , а бе , одариха ми колата странично и ми згънаха предна дясна врата и джама стана на сол, ако някой знае някаде , някой да дава на части ХОНДА СИВИК '84г. 3-врати , никаде немога да намеря стъкло :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аиде колеги доиде време да се събираме,днес е четвъртак надявам се да се съберем повече хора :)

четвъртЪк:) Абе нали до онзи ден бяхте на училище бе хулиганиииииии ши въ търкалям,дету ни пишити праилну :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В четвьртак сьм на метана от 19,00 някой ще идва ли ! Да пазя места :) в последно време там е претьпкано особено в четвьртак няма място от хонди и хондажии:(!:)!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска имаме рожденик така че да сьберем да почерпи и да го окьпем ;) та рожденика е МИТАКА вземете си повечко вода ;):P;) ;) :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp :ppp;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички русенци.Нов съм тук както за форума така и за мечтата си но както казват японците с търпение и усърдие всичко се постига.Ще се радвам да се запозная с всички.Не съм предполагал че в Русе има толкова много фенове на любимата марка и силата на мечтите.Преди известно време на едно кръстовище, пред мен се нареди един колега с Хонда доста по-нова и мощна от моята но спря пред мен обърна се и ме поздрави.Изкефих се не крия, както на него така и на колата му, за момент си помислих че съм някъде в друга държава, шапка му свалям.След него видях и черврн Прелюд да оставя гуми на кръстовище !!! невероятен звук.Ще се радвам да се видим и да питам, тези седмични срещи има ли ги още и къде може да ви намеря.Все пак сме от една кръв :lol: Моята красавица е Прелюд 94, тъмно синя Н23А, скоро ще се видим надявам се.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ги срещите но е желателно преди да ходиш да контактуваш по тела с някой за да не стане да си сам.Аз този 4к минах през метана но нямаше никой и си заминах !!!Срещите са всеки 4к от 19:00 на метан станцията М-гас до олимпа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте , отваря ми се работа във Русе и ще съм там доста време - моля някой колега да постне някой тел. за да може да се свържем и аз да дойда и да се запознаем. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

0883 324 790 - Митко.Обади се като дойдеш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Русе , утре съм там - смейте в четвъртък да сте пак две коли ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте всички, тази седмица съм вкъщи и се надявам да ви видя, в четвъртък ще съм там.Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета горе на паркинга на кулата ли се събирате, този четвъртък може и аз да дойда да се покефите и на мойта бегачка :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не там сме на месечните,седмичните са на метан станция М-газ до Олимпа по бул.Липник от 19и30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес мисля е 4к да повдигнем темата малко :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще има ли някой на метана?или пак ще с1м само аз :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Русенци , ще идвам пак към Русе - разбрал съм се със pav 88 да се чуем и видим някъде тез дни , надявам се и други мераклии да има.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко офф ама ..тоя пич със зеления кадет ми обяснява, че нямало сивик или црх в бг дето да го бие. от русе е, бил утрепал всичките вте-ци в региона. някой знае ли го къф е щото много ме дразни http://vbox7.com/play:abb00584

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега трябваше да пуснеш тема не тука но и аз ще си позволя да направя една глупост и то да пиша и аз за този изгнил баварец.... доколкото подразбирам по клипа само какво ускорение прави ми става представа за какво се говори за тази кола... на момчето може би му е първа кола и още нищо не е усетил от живота.... знам ги аз тези с младежите с опелите надувки надувки колкото щеш но като излезнат на пистата срещу някоя хонда или митсубиши..... колата му била НЕ подготвена :lol: .... но нека да се изкажат и русенци... хах и моля някой да пусне отделна тема че русенци не са малко и ако започне всеки един да пише тука ще стане оле-мале :D

Редактирано от Витек

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма кво да им се товарите на такива в Русе всяка мишчица с кола 1.2 е най-великата :lol:Зеления кадет не го знам но знам белия и е доста умрял :D

Редактирано от SuN`HiGh

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ooo hondakio, чак сега видях че си писал в темата... "Мерси че се обади" :lol:А тоя кадет... Незнам защо има такова влияние русенския полигон, но всеки като стъпи там и се мисли за самолет ;) Бая мишчици има наистина. Тоя с кадета ако го видя ще го пробвам с д13-ката :P За шоуто де, може и да ме бие :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде Русенската група на среща или поне това което е останало от нея :plane:!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...