Jump to content
CRX_R

СИВИК 1.6 вти срещу БМВ 325 190 кс

Recommended Posts

Guest Al_Capone

До колкото си спомням това е го беше казал Мишо. (В тая тема и аз се бех изказал в стила Д15-ка срещу МиГ29)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека си пишат хората :P Като почнат много да прекаляват, ще им се скарате малко и па-така :huh: п.п. Къф е тоа МИГ29 :beer: Ако е сток съм го отмаал :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Толко ли вдигна компресия от заваряване на две дупки на колектора че и нисколетящите самолети да сваляш :beer:П.П. Аре да спреме да оспамваме темата, какво ще кажеш?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук си в грешка фактите като говорят И СЕКТАНТИТЕ Малчът :) :) :bg:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега надявам се да смачкаш БМВ-то,но искам да те помоля нещо!!! Аз карам сивик 6-та 15.16 vtec 114 коня!!! Има един пиклио с една голф 4 1.8т и много ме нервира и си мисли че ще бие сивик VTI!!! Би ли се пуснал с него да му натриеш малко муцуната!!! благодаря ти предварително!!!

Пич, пускал съм се с мойта VTI-ка срещу Ауди А3 1.8Т и на следващия светофар ме питаше с какъв мотор ми е Хондата, понеже му направих около 2 коли на трета :bg: Така че кажи му на момчето с GTI-а да се поукроти :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бих казал ,че всики коли са еднакви...всяка гонка си е конкретен случей

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не бих казал ,че всики коли са еднакви...всяка гонка си е конкретен случей

е тва беше хубава приказка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тук си в грешка фактите като говорят И СЕКТАНТИТЕ Малчът :lol: :lol: :lol: :lol:

чешаме си езиците просто :lol: ( иначе си прав :lol: ) ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Радо,пускай се бе баце.И да паднеш кво-1,6 срещу 2,5 :lol: Само умната и внимавайте да не стане сакатлък.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кантар....проверено с читаво ВТИ (5-та хеч) 15-ки джанти генерация (А95) Пада малко след 400м от Б18 сток 17-ки джанти (А95) с генерация от сток Д16 :( в 6-та генерация купе.БМВ 325 Е36 15-джанти (заводски) 100 октана+добавка.Сток с шпер.БМВ-то на старта скача много.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз искам да се пусна с такова 325и ако някои знае :( каде има наоколо да каже :D в бургас съм виждал 1-2 такива ако някои знае каде има и..да правим старт да видим кво ще стане

Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам за Хонда понеже имам приятел с 1.6 VTI, започват да вървят истински след 6к оборота до тогава са малко умрели :( при БМВ вървежа почва между 3-4к оборота, при положение, че бимата е с шпер няма начин да го биеш освен, ако не си правил някакви интервенции по двигателя, но и много зависи от задкормилното устройство.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да изтрие поста на пича преди мен, а след тожа и моя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега надявам се да смачкаш БМВ-то,но искам да те помоля нещо!!! Аз карам сивик 6-та 15.16 vtec 114 коня!!! Има един пиклио с една голф 4 1.8т и много ме нервира и си мисли че ще бие сивик VTI!!! Би ли се пуснал с него да му натриеш малко муцуната!!! благодаря ти предварително!!!

Батка кажи му на тоя да си вкара голфа в гаража докато е време да не бере срам срещу вти хах а базик ако голфа е сток и турбината му е на стандартни барове мисля, че голфа ще пада от вти сори за спама ;) Редактирано от west bam

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм се пускал с 3 БМВ-та 325 192 коня,и 225 нютуна мисля че бяха ;) С Стария ми двигател който беше,Д16З9 с спортна генерация,и спортен вал на 1 от БМВ-та го задаржах до 2 коли....................но другото ме разкъртваше ;) След като направих Суап с Б18Ц4 двигател се пуснах със същите 3 БМВ-та и една З4-ка.Значи на 2 БМВ-та им скрих шапките ;) с другата 325-ка се пусках скоро но за мое разочарование,пича бил с валове шрик,спортен съеденител,генерация и чип и ми направи околооо 2-3 коли :P Най-интересно ми беше със З4-та,тя също е 2.5 обаче е 193 коня и с 10 нютуна повечко (235) човека е с 18ки джанти,от колекторите до края на 63генерацийка,каза че е подменил свещите и кабелите.....................значи който направеше по добър старт,съответно печелеше и гонката.................със З4-та се гонихме и от 0-200 значи след около 170-80 ме дарпа но е със кола зад мене до тези километри :P Доволен съм много от Б18Ц4.............и най-вече от марката ХОНДА...............аз съм единствения в нашия град с такава марка,и в нашия регион само аз представям Хонда на дисциплината Драг :P Това е от мене,само ще кажа на пича да се пуска с БМВ-то и ако направи хубав старт му прави поне 1 кола :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кви са тез теми по 10 страници не мога да разбера - "кво ще стане, ако са пусна с еди кво си ?" - ми беш ли му майката :) боб ли да хвърляме, кво да прайм? може и с ферари да се пуснеш и да го биеш ако му свърши бензина посредата примерно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кви са тез теми по 10 страници не мога да разбера - "кво ще стане, ако са пусна с еди кво си ?" - ми беш ли му майката :) боб ли да хвърляме, кво да прайм? може и с ферари да се пуснеш и да го биеш ако му свърши бензина посредата примерно ;)

;) Е те тва е истината

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Iskren

не съм си играл да чета цялата тема щото малко се е разводнила ама аз лично съм се пускал с E36 325 тамън два броя и едно го бия малко смисал някаде една кола горе доло говорим докато включим пета скорост не на 400 метра а другото явно не беше наред нещо щот много го наказах. Но зависи и хондата в какво състояние е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само на старта му слагаш 5 метра-гаранция :lol: ...но от там нататък...зависи!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(И какво стана в крайна сметка) Май още стартират :tongue1:

Редактирано от m@ni@k@9111

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сори, че пиша в толкова стара тема, но стигнах до следния извод. Изхода от гонката е еквивалентен на това в кой форум е пусната темата :punk: . Тук наще ВТИ-ки наказват 325-ци, във БМВ форума наще ВТИ-ки ги наказват 320-ки и те така... :tongue1: .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахха - като ходят по италиянските и някои дават по-слаби времена.... че даже вече е задължително всеки да си кара в класа :) - абе да кажем че хондите са им трън в очите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И адски много ни плюят от БМВ форума....

...преди няколко седмици четох в техния Форум не ми е правило впечатление поне старите кучета бяха наясно с вървежа на Хондите и ги уважават освен некой заблудени новаци които още не са разбрали,че БМВ отдавна не е най бързата кола на света :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не се пишат теми различни хонда vs хонда аз искам примерно да видя дали еди кои си модел хонда може да се справи с едикои си модел автомобил аз не виждам нещо лошо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защото след някоя от поредните измислени теми Хонда vs ........., ще има караници м/у форумите пак и който има лепенка Хонда Фен Клуб на колата, ще си намира сутрин по някое строшено стъкло и камък на задната седалка на колата с лепенка на някой друг форум на него !

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо да не се пишат теми различни хонда vs хонда аз искам примерно да видя дали еди кои си модел хонда може да се справи с едикои си модел автомобил аз не виждам нещо лошо :)

Мислиш ли, че ще разбереш дали "еди кои си модел хонда може да се справи с едикои си модел автомобил" без да ги сложиш на бялата линия ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

според мен няма лошо да се пускат такива теми АМА накрая който е пуснал темата да вземе да се пусне с въпросната кола и да каже какво е станало, а не само разтягане на локуми. Защото както Хондата може да бие по "силни" коли така и може да падне от по - слаби...... и докато не се пуснат не се знае какво ще стане.

 

 

п.п. addevil това че наказваш баварките е добре, защото някой хора си мислят че карат самолети :hondarulez::worthy: Хубавото на баварките е че са със задно и стават за дрифтче ама пък лошото е че с БМВ 1.6 става едно голямо кръгче а не дрифт.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и много много много писане ама така и не разбрах тоя пич за след две години ли си е уговорил гонката, така и не е написал какво е направил, така може още месец да се обсъжда , а и не е само до колата, на мойте клиенти им казвам като не улучват, че зависи от задприкладното устройство и с колите е същото, може и вапросния миг 29 да кара и пак някоя жигулка да го мине щото незнае какво да прави зад волана. Хайде чакаме резултати :punk: :punk:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имало е таралянци :rolleyes:

Няма начин да е нямало ! просто не е било м/у тях :rolleyes::hondarulez: Няма смисъл да се пускат. Единия твърди че ще бие (защото така са му казали в съответния форум) и другия пак същото. Ама така е по-добре, че като се видят и има за какво да спорят, иначе кво? пускат се, някой бие и край на интригата и чуденето :gangstah: Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казах ви изхода от гонката колеги!Бмв-то върви на кантар с ВТИ зависи от шофера и състоянието :bow: А ако ви интересува(не че се хваля :bow: ) лично аз съм наказвал 2 такива БМВ-та като едното е с къс диференциал. :rolleyes: Не ги подценявайте понавървяват си!Ако няма да има гонка, затваряйте тая теме вече!

Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен ми е интересно стана ли гонката? аз лично с моя пекс сум наказвал две баварки 320 по 150 кончета и мога да кажа спокойно че им вземам по 3 коли4ки дължина на 400 метра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

yavo

Такаааа....а това какво общо има с темата??? Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

общото е това че щом с рекс 124 кончета излизам първи срещу БМВ 320 150 кончета не виждам какво още се чуди колегата със сивика 160 кончета направо да се пуска, шанса му е голям! а и дори да падне човек трябва да се научи първо да губи до като се научи да печели успех :huh::o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега да не си помислиш, че се заяждам :(ЦРХ 124 срещу БМВ 150 - 26 коня разликаСИВИК 160 ( по тежък от ЦРХ ) - БМВ 190 ( пак по-тежко ) - 30 коня разликаТочно тези 4 кончета са кантара при сток коли + почти 1 литър разлика в двигателите ;)Но като хонда фен Сивика бие, стига да не е 6-та генерация!Поздрави и умната :)п.с - Абе затраряйте я тая тема вече, само шлака стана.

Редактирано от tazzz

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета стига сте спорили ЗАТВАРЯИТЕ СПОРА Гонка няма да има поне с това БМВ-е защото от последния път когато се чух с посредника който уреждаше нещата с гонката несъм го чувал.А и този Реисър с БМВ-то щял да слага М3 мотор и това е последното нещо дето го знам.А то беше преди около 2-3-и месеца.Аз лично несъм се отказал просто се разпадна връзката това е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...