Jump to content
Pliushtadin

МЕТАЛИКА В БЪЛГАРИЯ!

Recommended Posts

Това вече е истина и потвърдено от Universal - така че всички израстнали с Хетфилд и компания можем да пируваме. През 1999 г. отидах макар че бях само 8ми клас :P БЕШЕ ВЕЛИКО, сега се надявам да е още по-изкъртващо! Въпреки, че в момента слушам предимно брейк ритъм и ATB , Металика са си Металика и нищо не може да се сравни с тяхните ритми и идеи.Ето и инфото в официалния им сайт засега кратичко:Metallica ;) ;)

Редактирано от Pliushtadin

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Там сме ;) И на KISS & Bon Jovi, Кис ще идват на 15 май :P за Бон джови се чака само дата ;) така че тази година ще сме по яко концерти! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Rust

Вадете 50-левките докато е време ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предния им концерт се запознах с една девойка, която в следващите няколко години игра особено важна роля в живота ми... докато накрая не ме заеб@. Много тежко го преживях.Тежки години имаше, хъх! Не искам да си спомням...И с друго свързвам предния им концерт. На следващия ден катастрофирах... сам... челно в една топола, а все още звучеше в главата ми Battery!... и все пак беше невероятно! ;):P OH, YEEEEAAAAAHHHH?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

А аз бях в казармата. Ротния педал искаше тези, които ще ходим на концерта да му покажем билетите (бедни войници) и да измием кенефите ;) Концерта беше епогей за няколко поколения меломани. Само дето целия стадион скандираше Seek &, а те си караха по програма.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дано само не е такава жега както беше в Пловдив ;)Иначе съм там задължително. ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) P.S. Между другото вече имам новият има албум, не си правя майтап.Едно приятелче от Щатите ми го прати. Някво супер пиратско е. За жалост гласа на Джеймс се е поразмил. Абе ако искате дайте мейли да го препратя. И да не дойдат НСБОП у нас ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши мейл да ти ги пратя. :punk:

stan4oo@abv.bgтова са 42 МБ май няма да ти разреши по Е-Мейл, Има ICQ в профила ми;) 116848998

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Йес! ;) 9 години чакане и пак са тук :punk:Половинката ще е супер доволна, тъкмо се вайкаше как не е отишла 1999г. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Metallica – До смърт (Fade to black)Животът изглежда си отива от мен Отдалечава се със всеки изминал ден Чувствам се така изгубен, сам Няма никакво значение за никой друг Аз просто изгубих интерес да бъда тук Нямам нищо повече какво да дам Нито има мен какво да задържи Нека дойде краят – да ме освободи Нищо не е такова, каквото бе преди Липсва ми Онзи Някой, който вътре в мен стои Обезверен до смърт, истина ли е това Не издържам повече на тоя ад Обхваща ме такава празнота Че просто ще се задуша Нарастващ мрак главата ми обвива Бях себе си, но Той си отива Никой друг освен мен самия не може да ми даде избавление Но няма вече значение Не мога сега изобщо да мисля Да мисля защо дори да опитвам Кой знае Вчерашният ден без следа сякаш отлетял е Но с топло обятие посреща ме смъртта Сега просто ще кажа сбогом на света Сбогом на света Сбогом на света Сбогом на света

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На предния им концерт се запознах с една девойка, която в следващите няколко години игра особено важна роля в живота ми... докато накрая не ме заеб@. Много тежко го преживях.Тежки години имаше, хъх! Не искам да си спомням...И с друго свързвам предния им концерт. На следващия ден катастрофирах... сам... челно в една топола, а все още звучеше в главата ми Battery!... и все пак беше невероятно! ;);) OH, YEEEEAAAAAHHHH?!

Нали беше breadfan бе ;) (на мен на нея ми взеха книжката)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) уж не можеше два поста да пускам един след друг... Трийте ;) Редактирано от Big Blonde Wolf

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали беше breadfan бе ;) (на мен на нея ми взеха книжката)

Correct! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлеги, колеги колеги колеги колегиииииии, я помагайте, откъде да си зема билети за концерта??? в сми искам за тези дето са точно срещу сцената, там червеното секторче, по колко бяха 50-60 кинта.....дали ще са останали? :geek::lol: :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлеги, колеги колеги колеги колегиииииии, я помагайте, откъде да си зема билети за концерта??? в сми искам за тези дето са точно срещу сцената, там червеното секторче, по колко бяха 50-60 кинта.....дали ще са останали? :lol::geek::lol:

[/quote

по 60 лв са и червеното секторче, и жълтото пред сцената - можеш да звъннеш на 4899 489 и да си поръчаш, ако още има разбире се - това е агенция, която продава билети за концерта и могат да ти донесат на място, като си платиш на куриера.

Късмет!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съвсеееееем случайно ще се озова на този концерт ... не че не искам! :blink: Добри хора има около мен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fieldy_

Блазе на тези които ще идат....яд ме е , завиждам че няма да мога.Беше мн отдавна .. бях може би 4-5-ти клас.. каква е тая касетка...? - Ми с музика ама ти неси ги чувал.- Еми даи да я чуя. - Заповядай.След седмица. Колко още имаш иу ако може дами презапишеш ( Такива бяха времената)......Така се почна .И до ден днешен ме питат - Как можеш да слушаш подобни дивотии. Отговарям винаги - Както вие можете да слушате подобни дивотии(планети и тем подобни)Както се спомена по горе наистина вече рядко си пускам точно това.Но наскоро пуснах някаква касетка без надпис.....не я бях слушал от няколко години даже бях забравил за съществуването и. Шумът беше невероятен. Записът прекъсваше на не едно място...НО знаех коя след коя песен започва.... М Е Т А Л И К А

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Предният им концерт в Пловдив го пропуснах по обективни причини, но тоя път - FRONT STAGE!!! Направо под китарата на Господ Хамет :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Господ Хамет :)

Много менте божество си си избрал :):wub:

:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest skotie

Лекичко, за подгряване :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май бая добра Хонда агитка се заформя за концерта :P:P:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М дааааа ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Мдаааа много сме силни сме :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, имам 5 билета за продажба от тези на терена от по 50 лева, но ги купих за по 90 така че ако някой иска да ги купи да пише на metal75@mail.bg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ха ха ха ха хайде на черния пазар :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мдаааа много сме силни сме ;)

Наистина ще сме много. Аз закупих билети за зелената зона и нямам търпение :huh:;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НовакGroup: NewbiesPosts: 1Joined: Yesterday, 01:08 PMMember No.: 6554Кара: cadyЗдравейте, имам 5 билета за продажба от тези на терена от по 50 лева, но ги купих за по 90 така че ако някой иска да ги купи да пише на metal75@mail.bg

Смешник! :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Новак

Group: banned

Posts: 1

Joined: Yesterday, 01:08 PM

Member No.: 6554

Кара: cady

Поправка. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си,концерта в Берген е бил вчера :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам за билети от по 50 или 90 кинта. Аз си взех от 70 още първия ден когато ги пуснаха. Естествено ми се искаше да си взема "Голд" от 60 фронтстейдж, обаче бяха свършили още преди да ги пуснат в продажба. Имаше и катили, които се изхитриха и взена 2000 от същите за по 20 лева, обаче нямаше смисъл да идвам до София и да се редя на опашка само заради това. Както и да е- концерта наближава, а аз от два месеца се зареждам с Металика и ще си избухна яко. Няма да мога да отида на другите концерти, но този ще компенсира всичките. Още повече като се има предвид и че успях да хвана и Апокалиптика за без пари... Жалко само, че на връщане ще трябва аз да карам, защото другия ден всички сме на работа и няма да мога да се отрежа, но не може всичко да е перфектно, нали...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще бъде яко размазващ концерт. На миналия сякаш бяха малко уморени и пак беше смазващо, а сега очаквам да бъде неописуемо убийствено яко.Между другото от много ми познати които ще ходят един няма да може да отиде и сега има 1 свободен билет.Билета е за сектор А, блок 15, седящо място и цената му е 60 лв. Ако някой го интересува да свирка, билета е в мен мога веднага да го дам. Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...