Jump to content
Dead man

Пак мерене на п... между марките

Recommended Posts

колеги,стига с това мерене по улиците-малко ли са загиналите на пътя до сега ???за мен и двете марки са супер,с лек превес на хонда... :rolleyes:http://peugeotclub.info/forum/viewtopic.php?t=20447

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Бате никви шансове, тия японците знаят как да правят бегачки! Возили са ме в CRX 2,0 i-vtec- нямя такъв самолет, ако ви кажа как ускори от 0-200 дъха ми спря! Аз ваднъж се пробвах с един сивик 1,5 90к. поцепи ме, а уж моторите са с една мощност

ми изкефих се , колкото и ужасно да звучиПо темата...тая работа с меренето няма да спре дали ще е м/у хонда и пежо или между голф и рено .....все тая..."бегачка" се купува за да се понастъпва чат пат :box::ppp Въпроса опира в това до каква степен можеш да прецениш риска :rolleyes: Най-хубаво би било ако само на определените за тази цел писти /като Божурище например/ се правят гонките , а не по булевардите и магистралите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,съгласен съм колега,но не всеки може да прецени че нормалният път не е място за гонки и състезания !!!! :rolleyes: иначе и аз съм на мнение че хондите вървят доста,меко казано де... :box::ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Именно за това на всички Need For Speed преди да започне играта там се казва "On the road I drive safely and responsibly". На улицата има и невинни хора, които обикновенно са жертвите на гоники. За това ползвайте определените за целта места - за съжаление в нашия град е само ЕДНО, а именно Божурище.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да го видя това чудовище CRX 2,0 :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да,съгласен съм колега,но не всеки може да прецени че нормалният път не е място за гонки и състезания !!!! :rolleyes: иначе и аз съм на мнение че хондите вървят доста,меко казано де... :box::ppp

колега това е КОЛЕЖКА !!!:P Относно темата: в това което прочетох никои не си мери п...те. Просто 2 коли и коя ще бие. И тука се задават ткива въпроси за да знаеш какво горе доло да очакваш. А че "Меренето" трябва да става на места където няма други хора в това няма спор.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,после видях че е колежка-ако съм я засегнал не е било нарочно :rolleyes: Извинявам се дълбоко ако има нещо...Проблема в случая е че те не само си говорят,ами и се състезават по улиците.... :box::ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

CRX 2.0 i-Vtec :rolleyes: Хихи, ама са откровени и реалисти хората.. не като нас - пълни сектанти и поставяме 1.3 Хонда срещу 2.0 бима :box: хехе, не, че не е възможно, ама понякога сме малко превзети :ppp

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

До месец два мах. ще има такъв ЦРХ но няма да е 2.0 ами ще е малко повече 2.2- В-ТЕК :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що им ровите на колегите по клубовете? Нещо ви гложди да сменяте шмиргела за френска чекия или просто ви е любопитно да видите к'во пишат за нас "от другата страна на барикадата"? На мен лично ми дреме на фара. Само да ме ядосят по пътя и ги изправям на нокти. Ама ше си махна табелката 1.4is някой път, па ше си сложа от Лада 1200S, че да им е по-голяма изненадата на 3-тия зъб след 100km/h ... до 150. :)

 

P.S. Аман от отворковци по пътя! Понякога имам усещането, че разни Пежа 306 и ГоУфове 2-ки/3-ки, Корсички 1.4/1.6 нарочно ми се рогачат, само защото седя в Хонда и не съм пенсионер. Ми ... наказвам ги такива, .......... друг път да не пробват! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кателиев като си толкова отворен в неделя мога да те пробвам :) Ама ще дойда с кавазакито :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Draik, ако си нашия Draik, оправи си грешките бе, ще ни посрамиш ;)

втеците са Y2-Y8 и втека включва над 5000.. обикновено 5100-5300 за малкия втек. освен това на 6ген малкия втек се води с 2-3 коня по-силен от на 5ген (127-128кс)... и какъв е тоя двигател на 6ген дето е 136 коня?!?! на 5ген има 1.5 130кс ама 6ген?

 

темата си е супер, само да можеше някой да намали малко неточностите по данните за хондите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Терористе, с тая спъната кочинка ше те надбягам, бе! ;) А още ми е мерак да сдърпаме Хондите, by the way.Sorry за ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички ли прочетохте цялата тема? според мен е много добра и момчетата от клуба на пежо са си реалисти. само един има дето явно не е ял шамари, ама то винаги се намират. не е като наскоро попаднах в една тема в някав форум YES race ли нещо такова ... и вътре имаше няква тема дето двама балъци пилеха нерви по адрес на хонда с някви нереални изказвания. единия беше някав заблуден BMW фен (тука държа да се уточня, м/у BMW фен и Заблуден BMW фен има съществена разлика която обикновено се изразява в разликата в наличните РЕАЛНИ познания и концентрацията на изсмуканите от пръстите твърдения на единица мисъл) даже нашия Founder с оранцежия CRX участваше в спора, заедно с някво братле h1pnot1c, естествено не толкова на страната на хонда, а а страната на реалността. WV vs. Honda май беше темата. ама такива изцепки и вицове имаше вътре че направо ме хвана яд да я чета по едно време. даже се регнах специално, щото имаше анкетка, за да гласувам (Хонда водеше убедителни и без това де, ама какво пък :blink: )Евала на момчетата от ПЕЖО ! тва е според мен :boxed:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

според мен е много добра и момчетата от клуба на пежо са си реалисти. Евала на момчетата от ПЕЖО ! тва е според мен :blink:

Определено са с акъла си и знаят какво приказват/пишят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че мерене на каквото и да е между Хонда и .... кои бяха тия, ни е доста под нивото.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз мисля че мерене на каквото и да е между Хонда и .... кои бяха тия, ни е доста под нивото.

Е колега не така грубо. Пичовете от пежо са фенове. Това че карат пежо и ги кефи марката не ги прави "кои бяха тия".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

всички ли прочетохте цялата тема? според мен е много добра и момчетата от клуба на пежо са си реалисти. само един има дето явно не е ял шамари, ама то винаги се намират. не е като наскоро попаднах в една тема в някав форум YES race ли нещо такова ... и вътре имаше няква тема дето двама балъци пилеха нерви по адрес на хонда с някви нереални изказвания. единия беше някав заблуден BMW фен (тука държа да се уточня, м/у BMW фен и Заблуден BMW фен има съществена разлика която обикновено се изразява в разликата в наличните РЕАЛНИ познания и концентрацията на изсмуканите от пръстите твърдения на единица мисъл) даже нашия Founder с оранцежия CRX участваше в спора, заедно с някво братле h1pnot1c, естествено не толкова на страната на хонда, а а страната на реалността. WV vs. Honda май беше темата. ама такива изцепки и вицове имаше вътре че направо ме хвана яд да я чета по едно време. даже се регнах специално, щото имаше анкетка, за да гласувам (Хонда водеше убедителни и без това де, ама какво пък :P )Евала на момчетата от ПЕЖО ! тва е според мен :P

мале колега от каде го изрови тоя саит yes race ми то там се е събрал целия свят срешу хонда :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest C_I_V_I_C

цялата.. тема.. (без леките не-точности по двигателите) е перкефктна... просто евала... на пежо феновете.... 99% реално мислещи хора...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Shadow^Dancer
:lol: мани ги тия YES race, хейтъри :P Редактирано от Shadow^Dancer

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stancho

а вие знаете ли какво значи YES RACEY - YambolE - ElhovoS - Sliven :lol: хахахахахахаили мен ако питате просто идва от там, че просто като видят автобуса да идва и викат ЙЕС ! РЕЙС ! :P лудница е тука просто.. няям думисамо бързи коли

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление в нашия град е само ЕДНО, а именно Божурище.

За щастие колегааа, за щастие! За съжаление в нашия няма нито едно !!! Това е лошо, щото ние щем-нещем караме по улиците и гледаме да не направим някоя беля , но к'во да се прави като кръвта на вода не става(има си бензин в нея и това си е :dry: )

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

лудница е тука просто.. няям думи

само бързи коли

лудница викаш :dry:

ей ако мога сега пропалвам към вас и няма да стъпя на пистата... в смисъл само около нея ще си седя на палатка :dry:

макадамче, скара, бира, макадамче, скара, таван, бира, още макадамче Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...или мен ако питате просто идва от там, че просто като видят автобуса да идва и викат ЙЕС ! РЕЙС ! :)

:P:dry::P:dry::D:dry::D:dry::D:dry: хахахахаха, ще падна, придвижват се с градския транспорт, а :D и това най-вероятно се дължи на факта че половината от тях нямат книжки още и само един два пъти са карали из квартала на тати супер мощния пасат - хонда килър :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

....................супер мощния пасат - хонда килър :dry:

:dry: :dry: :dry: това е жестоко ще те цитирам :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MyCTaKaP

Като се стопли предлагам да спретнем един триатлон между двата клуба:-гонки-надяждане и надпиване-надприказване Може да ни хареса и да повторим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest M_I_T_A_K_A

Момчетата от Пежо форума, наистина са реалисти а и от последния пост на MyCTaKaP съдя, че са и хора на място... особенно по последните 2 точки от предложението за срещата. Малко са форумите, на други марки, които не плюят марката Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те общо взето са и малко хората ,които казват Пежо ,а не френски чикии!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е толкова важно кой на каква кола е фен. всеки сам отговаря за избора си. такива реплики от сорта на "еди какво си е тъпо, как можа да си го купиш" са просто несериозни. :cool: всеки сам си избира какво да харесва и какво не, и мнението на никой друг не играе в тоя случай. аз например карам едно служебно пежо чат пат, 406 комби от 1994-та. не се оплаквам. просто това е друг вид кола. не е за дърпане и пилеж на гуми. за спокойно каране си е идеално. всичко от което имам нужда си работи (серво, парно, спирачки). а това м/у другото е единствената кола която съм карал до сега, която има опция за превключване на циркулацията на въздуха в купето и засмукването на въздух отвън, освен хонда. другата служебна кола е фолксваген пасат, и уж се води по-луксозна от пежото, такава опция няма, и като тръгнеш някъде в студа и докато температурата в купето и на стъклата се уравновеси стават разни кондензи, стъклата се замъгляват и т.н.другото което е, че на пътя до сега не съм имал проблеми с хора каращи пежо. аз понеже рядко се напъвам, знам си възможностите (като драйвър) и предимно си карам спокойно. обаче ПОСТОЯННО ми се напъват разни келеши по улиците :P . най-вече голфове и аудита. айде те голфовете така си карат, ама тия с аудитата направо ми вдигат нервите. като видят хонда, и то такава по stock изглеждаща, като моята и започват да се напъват. да издухаш хонда! йес! голям пич си изведнъж :P идеята на MyCTaKaP не е лоша никак :cool: може пък и да се заформи нещо като алианс м/у двата фен клуба. и без това май само врагове имаме, едни съюзници няма да е зле да има ;) . можем да правим заедно сбирки, благотворителни кампании и кво ли не. един приятел никога не е излишен ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3. Ако не сте хондаджия, пак сте добре дошъл/а, но моля помнете, че това си е нашето местенце в интернет. Не очаквайте разбиране и най-вече, не очаквайте да си оплюем колите... все пак сме си хондаджии и до някъде сектанти.

Не очакваме и от вас да си оплювате вашите коли във вашите форуми - там за японските автомобили сме виждали какви ли не епитети от жълтурче, миксер до други представители на флората фауната и кухенското оборудване. Ще ме прощаваш но за ме френските коли са си точно чикии. Нищо лично към тебе просото съм имал вземане даване с достатъчно такива коли и нови и стари - ами не мерси ни мЪ кефЪт. На Пежо 407 SW междуосието му е такова че дори там където моята Хонда не закача по рампи на подземни паркинги, то закача. Разликата в двете коли някак си е 13 години. Ситроена няма какво да го коментирам те са едно с пежото. Реното - френска кола сглобявана във Румъния.
Виж ся нямам никакво намерение да споря и съм съгласен с теб!И аз съм фен на Хондата(за това съм и регнат тука).Обаче да ти кажа че където аз мина с моя дръгел,другите коли опират.За мен хонда е по -добра във всяко едно друго отношение но не и това!Определено съм по-висок от доста хонди(и по-нестабилен на пътя).За Пежо 407 СВ не мога да кажа нищо ,щот съм я виждал само на картинка!И изрично искам да отбележа че не се заяждам,просто споделям мойте впечатления!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

у нас сме 2 на 1 за пежо преди да си купя хондата карах пежото на стария, брат ми кара 309 1.6 карб. минава ме като спрял с моята 1.3 особенно след 100 км. баща ми кара 406 карал съм го не е лоша кола. Естесвено, че има недостатаци като почти всяка кола, окачване и двигател и на двете се чупи много електрониката на 406 е за критикуване като на хондите иначе 406 ца та е с 1.8 16V и мисля че се представя добре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се стопли предлагам да спретнем един триатлон между двата клуба:-гонки-надяждане и надпиване-надприказване Може да ни хареса и да повторим.

От темата това най-много ми хареса :rolleyes: Какво има да де'лим с колегите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като се стопли предлагам да спретнем един триатлон между двата клуба:-гонки-надяждане и надпиване-надприказване Може да ни хареса и да повторим.

От темата това най-много ми хареса :rolleyes: Какво има да де'лим с колегите.
По надяждане ,аз съм човека! :D Много добра идея .. :D Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично аз съм свидетел как една русенска хонда(1.3 75к.с "Bass & Bass" червен хеч 5г. да си признае ако е съфорумец :rolleyes: ) от олимпа към кръговото не се даде на Хюндай купе . Не знам къв е бил хюндая но е поне 1.6 . Така че какво да си говорим. А що се отнася до френските коли(нищо лично) но са пр*дни въпреки, че има няколко модела които бих карал(Рено 5 турбо, Пежо Партнер ...). Обаче японското му е майката. С един приятел гледахме клип в който сравняваха Лансер 280 к.с със БМВ 600 к.с . Оборотомерите и скоростомерите вървяха точно до стотната.

 

HONDA FOREVER

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1.3 75к.с "Bass & Bass" червен хеч 5г. да си признае ако е съфорумец

Съфорумец е колегата, но малко рядко влиза и в действителност Хондата му върви много добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕЕЕХХХХХХХХХОООО.........как сте момчета,колегите от Пежо клуба едвам ги изчакахте да напишат 1-2 поста и започнахте да плюете по колите им без лоши чуства :D;):rolleyes: ако някои така учтиво се изрази за хонда в друг форум ще се изпишат 300теми тук :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам, че е крайно време да спрете с темите които само водят до дразги между отделните авто форуми :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...