Jump to content
BENJI_CRX

Първата Англичанка с B16a2

Recommended Posts

Луд си бате, от известно време ти следя развитието на проекта и ти свалям шапка! Някой ден като минавам покрай теб ще мина да я видя на живо и ако може и да я видя как върви, опс...ЛЕТИ :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си един мноо луд копелдак :tease: Честито мнооо газ без ремонти...пп 6е има ли други смел4аци като тебе скоро???????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Михо,нямаш спирка :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Miho е най-голямия лудак :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала брат, даваш надежди и цели на много млади зарибени хора като мен, че някой ден ще си направят и те колата като теб. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Насълзих се ;),толкоз млад и толкоз напред,няма повече какво да кажа. :P п.с Още не са ли те изгонили от къщи,а жената? ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На път сам да изфърча...нестига че масло насекаде ....ми и прах от лака на колата ....скоро ше си търся дом....жената се държи още ...хахах до кога не знам

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,Михо,на прав път си:Pевала за ентусиазма,на мен вече май ми мина но пък ми е гот да видя последователи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, управляваш :P !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво бате заклевам се ти ме кефиш е това е ентусиаст евала :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Браво баце! Чакаме те вече в турбо-В-групата :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее, голям си брат! Да му се радваш със здраве на новото сърчице. Много ти беше мерак, ама дядо коледа си знае работата!! (ти да жив и здрав, да си бачкаш здраво де)! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишо земи понапи6и кое как, какви трудности има6е, какво се преправя за да стане ясно на мом4етата за ко иде ре4 :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PARADOX_sf

Добре, добре е ше стане бързо и реното :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая англи4анка само к20 не е имала за сърце :) (пожелавам ти го някои ден)........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тая англичанка вземи и измисли едно 4х4 най на края.... вече видяхме че не може да ускорява дори в права посока :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздравления, нека те радва още повече торпилата, ама защо я боядисваш бе човек. От снимките които съм гледал изглеждаше перфектна!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

eeeee адаш аре за кой ли път честито. нямаш спирачки ти и това си е :) п.с.ако има проблем вкъщи ще си направим отбор на изгонените мъже :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пич!Кефиш! :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей това момче направо се е побъркало, но и аз му свалям шапка заштото тои беше човека който ми помогна и при моята поредна щуротия.... турбото :D И мога само да кажа БРАВО БАЦЕ дано данети угасва интосиазма и МНОГО БЕЗАВАРИИНИ летенета :lol::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво пич ,пожелавам ти да имаш силите и ентосиазма да осъществиш още 100 проекта.Еваларка :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и скоро я чака едно прасенце дето седи в багажника....

...и както казват братята хамериканци....the bigger - the better ! :lol:Човек, луд си ! Докато не и присадиш двигатели за хоризонтално излитане на тая англичанка няма да мирнеш... :DЕвала и продължавай в същият дух !! Освем че адски мноо радваш също така надъхваш младите ентусиасти...не че ти си кой знае колко дърт, но там е работата - показваш на много от младите колеги (включително и на мен), че със желание всичко става независимо от възрастта и опита...Имаш едно огромно РЕСПЕКТ от мен, късмет, безаварийни, и.....чакаме вентилатора. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая англи4анка само к20 не е имала за сърце :P (пожелавам ти го някои ден)........

аре пак му подпали чергата........ :offtopic: Михо, братле, отде таа енергия и мерак бре? Мен мъ мързи да си сменя филтъра, ти двг сменяш по-често :P Евалата готин, ща направим май емблема на клуба, ще те канонизираме нещо кат "Свети Михондю Пазарджишки" :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"ЕМооооо бате късмета тоя път е че тая кутия дето я докопах леко се оказа че има LSD и се надявам да има няква файда от тая цялта работа"Не си я докопал-приеми го като подарък за коледа :offtopic: По бързо и се радвай 4е на лято 6е има К20-ска...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брао Михо опасен си:P)) тия твойте тръни в задника са много големи :offtopic: само напред!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И накрааая благодаря на всички ви за пожеланията и се радвам че хората се кефят на това но си мисля че е време повече хора да се престрашат да направят същото ......няма нищо страшно и няма нищо друго като погледнеш каде си бил и каде си сега .....и да се чувстваш горд с постигнатото ...и после идва кефа ....бръъъъъъъмммм......АЙДЕ момци НА СУАПОВЕТЕ!!!

Ей тука съм МНОГО съгласен с теб.... с желание и повечко решителност, всичко става:blink: Успехи баце... шапка ти свалям :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дигна темата от прахта малко ......колата я боядисахме ....мн мн мн лошо ми я осраха .....половината е лилава другата е червена ....:blink:......на портокалова кора половината другата не ....мъгла ....липса на блясък.....пукнатини....пълен резил....както и да е преглътнах този факт и сигнах до турбинирането всичко е готово само тряя да се понастрой количката и да тръгне ....турбото беше рециклирано поради течове.....сега е ок...засега ..че с тоз моя късмет....утре ше качвам жълтото кони спорт....ии така ...дотук за доста време....кована карантия ше има кто си намеря работа ...:):D....малко снимки

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давай пич несе отказвай аиде ,че после аз като се почна трябва да има кои да ме надъхва също когато има проблеми и мурзела натделява :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Евала за ентосиазма, който имаш, въпреки проблемите, които имаш от едно известно време. Ти си човека Мишо :D

Редактирано от M_I_T_A_K_A

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо онемявам като гледам. Малко ме е яд че са ти прецакали боята. За останалото нямам думи. Продължавай в същия дух.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...