Jump to content
ManiaK

Хонда Фен Клуб

Recommended Posts

От 3те по 1 Бургас , Продан Стойчев Стойчев , 0884 66 40 59 Еконт до поискване. Благодаря предварително :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

да им се натресем на пловдивската среща :thumbs1: гласувам с две ръце за :devil:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Елате повече хахаха тамън ще е по забавно ;). П.П. AIRODECK да си наточиш повечко клучо даржатели ;) Аз искам от втория 1 ако си забравил ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Така като гледам мераклиите за срещата то маи ще стане национална среща под тепетата:D;)

Много хубаво, но пренесохме една тема в друга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колегииии днес е денят !!! довечера в 20:00 на екото за талисманчетата :hondarulez:

Редактирано от HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За варненската агитка пратена ли е колекцията. Ако не искам и аз да се включа с един от първия вид :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като гледам мераклиите за срещата то маи ще стане национална среща под тепетата:):D

Много хубаво, но пренесохме една тема в друга.
Извинявам се за оф топика ми :hondarulez: ,прав си 4е се смесиха две теми. Да се вьрнем на темата с визитните клу4одаржатели ,ще ми запазеш ли един от пьрвия модел?.Неделя ще си го взема на срещата. Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:P Благодарности на организаторите на това мероприятие,евалата много съм доволен ! Получих ги - перфектни са,и изработката е невероятна абе евалата :P мерси пак !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Варненска пратка няма колега @burner! Варненци бяха най-много хора и бройки, няколко пъти се опитвам да им напомням и няма никакъв отговор. Незнам, състоя ли им се месечната, толкова ли няма един по-ербап от другите да повдигне въпроса. Те си знаят, стига съм ги търсил.

Колега утре имаме среща във Варна аз ще отида и ще видим колко хора ще се съберем там и ще направим една поръчка и ще ти пиша да знаеш колко броя и какви да пращаш. Пускаш ми ги на мен и аз им ги раздавам. Май така ще е най-лесно. Ако другите колеги от Варна са навити да го направим по този начин естествено :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Софийската група започва записване за нова поръчка :P Един колега вече е дал парите и заявка за модел. Моля записванията за София да стават на Л.С. отправен към мен. Благодаря ви предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз само да вметна, че ключодържателите са голема шукарийка много са хубави, не мога да му се нарадвам на моя!!! Който си земе няма да съжалява!! Едно голямо мерси и браво на колегата Аеродек :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И от мен... споделям мнението на WaveMastaa - много стилни, изчистени и премерени. Единия го взех за подарък..и сега ми е трудно да реша кой да дам! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М дааааа, днеска "оправих" и Бероето. Колегите са доволни, неможах да ги видя всичките, но ще си забележим селските номера на националната. Останаха ми много малко и не стигат за Търново, за това колегите да ме прощават, но ще им ги забава с една седмица. Ще ми стигнат за Бургас и ако ми остане време утре ще ги пусна. Много е важно Дида да има под ръка един ключодържател за да го окачи на врата на детето в момента на раждането. Да разбере от към къде изгрява слънцето.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ, сега видях, че за Старозагорци е станало объркване с модел 1 и 2 и аз съм виновен. Пичове съберете ги и ми ги пратете за моя сметка, а аз ще ви пратя другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

ЕЕЕ, сега видях, че за Старозагорци е станало объркване с модел 1 и 2 и аз съм виновен. Пичове съберете ги и ми ги пратете за моя сметка, а аз ще ви пратя другите.

Ами то така стана в София по моя грешка така че няма да се плашиш :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЕЕЕ, сега видях, че за Старозагорци е станало объркване с модел 1 и 2 и аз съм виновен. Пичове съберете ги и ми ги пратете за моя сметка, а аз ще ви пратя другите.

Не си ти виновен, хич даже...Работата е че аз ги избрах дефакто на място, ама съм забравил кой беше най-отгоре на снимката и карах по памет. Но така или иначе само ХондаМентал е ощетен и то МАЛКО и каза че няма да плаче. За мен и за Роадрацера съм взел верните ключодържатели. С една дума ...ХИЧ ДА НЕ ТИ ПУКА !!! А ключодържателите са адски яки !!! Супер съм доволен и мерси че ни ги донесе до СЗ ..НИЩО НЕ ВРЪЩАМЕ ! Редактирано от DNL

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

М дааааа, днеска "оправих" и Бероето. Колегите са доволни, неможах да ги видя всичките, но ще си забележим селските номера на националната. Останаха ми много малко и не стигат за Търново, за това колегите да ме прощават, но ще им ги забава с една седмица. Ще ми стигнат за Бургас и ако ми остане време утре ще ги пусна. Много е важно Дида да има под ръка един ключодържател за да го окачи на врата на детето в момента на раждането. Да разбере от към къде изгрява слънцето.

Aми хайде де едва го одържам ве4е,не е лесно :angry::puke::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Plevelcho

Ако можем да поръчаме два от първия вид за град Козлодуй.И еввнтуално как ще стане плащането и доставката. Мерси предварително.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам до колко часа горе долу се седи на Екото във вторник на седмичните,защото имам да давам пари за една бройка ключоодържател но преди това съм на някакъв изпит и ще се забавя до към 9 и не6то....ще има ли хора там на кой да дам паричките ? мерси :dry: вторник идеееее :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мхм....мерси много ще гледам да се сместя в това време ако неуспея ще ме извините,че няма да мога :dry: но дано да успея....мерси за инфото :dry: бб

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и колежки, моля направете си поръчките до понеделник вечер, за да мога да пусна една серия за края на седмицата. Моля не се размотавайте защото не ми се правят кусурнайсет поръчки, а има хора от Бургас, Варна, Русе, Видин, Пазарджик и др. които чакат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aerodeck колега,може ли да ми кажеш , за Варна как седат нещатанаправена ли е поръчка? ще се правили?че и аз искам да се влюча в манията :lol: с този първия варият 1.1 , до колкото разбрах :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... за Варна как седат нещата

Как да седят.Имаше 10-15 души Варненци от които остана само един - колегата Civic-D15B2 ! Ти си втория

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Един съвет към колегите от Варна, нека един от вас да се нагърби да събере паричките и точните бройки на моделите и да направи личен котакт с AERODECK и в рамките на три четри дни ще си получите дрънкулките :tooth: Малко по нагоре в темата има софииския списък направете един бърс варненски и псунете паричките по банка и всичко е ток и жица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам по един от 3те вида. От софия съм.Сега ще драсна и на Al_Capone.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет към колегите от Варна...

Съвет, съвет, ама аз тоя съвет съм го дал преди 2 седмици и си чакам да се организират.Айде малко ентосиазъм :ebanjeee:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един съвет към колегите от Варна, нека един от вас да се нагърби да събере паричките ...

аз това го бях предложил още в началото като излезе офертата,но като няма кандидати какви пари да събирам и каква порачка да пускам? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest al3x

Колеги от Варна нека направим така,до Петък вечерта ( 22:00 ) всеки който иска такава дрънкалкада ми пише на ЛС , аз ще дам списъка вечерта на колегата Aerodeck и когато са готови ще ги пусне към Варна!транспорта ще се раздели на всички участвали а той ще е 5-6 лв.времето тече от сега :rolleyes::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето първоначалния списък на Варна, сега малко е порастнал, но пък описаните тук може да са се отказали, или вече не четат темата(едвали):maniak-варна-1.1,1.2shkarcheto-варна-1?vitoej9-варна-2.1,1.3dragi4-варна-1.1dido-варна-1.2civic d15b2-варна-1.2malano4e-варна-1.1ceko-варна-1.2Разберете се и ми пишете, явно поръчката ви ще е за другата седмица.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Последно повикване за Варненско и ВарненциАре ве Брат

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А с последната софийска доставка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

трябваше вчера да е станала,но са се забавили пичоветепонеделник или вторник ще е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлеги от Варна в списъка са - Malano4e , VitoEJ9 i Didi_vn Някой друг иска ли да поръчва или да пускаме поръчката няма една година да се занимаваме с тея ключодържатели?!Понеделник вечерта давам списъка на Aerodeck, ако някой реши нещо да пуска на ЛС! до утре вечер !мерси.

Редактирано от al3x

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

КОлеги от Варна в списъка са - Malano4e , VitoEJ9 i Didi_vn Някой друг иска ли да поръчва или да пускаме поръчката няма една година да се занимаваме с тея ключодържатели?!Понеделник вечерта давам списъка на Aerodeck, ако някой реши нещо да пуска на ЛС! до утре вечер !мерси.

Включете мен с един от "dido-варна-1.2", ако нее късно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

AERODECK, колега ще има ли някаква пратка за Бургас, та да комбинираме куриера?

Утре сутрин заминава пратката за БургасЩе ти пратя на ЛС телефон на човека, от който ще си ги вземеш.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...