Jump to content
ManiaK

Хонда Фен Клуб

Recommended Posts

Guest Jimmy

Два инокса от най-горния модел :fun: Много са добри! :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest muggerud

От 1вия и 2ия по един и ако трябва ще се разходя до ЕКО-то за кинти :fun:

Редактирано от muggerud

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само за спорта: имаше, просто си го пропуснал край ушите/очите сипо темата: аз може да бъда куриер Пловдив-София, ако се налага, само да мине този петък и да видя дали няма да остана пешеходец за месец :fun:

няма нужда да спорим тук в тая тема , но не - нямаше :fun: просто колегата AERODECK не е разбрал правилно :fun: моля да не пълним темата повече с излишнуи коментари - до тук си е чудесна ... тия мнения ще ги изтрия малко по-късно да може да си ги прочетете
ЕЕЕЕЕЕЙЙЙЙЙЙЙСърце юнашко не траеЗамълчи си и темата няма да се скапе

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Стара Загора мога да ги взема аз ... пусни ги до поискване по Еконт/офис на името на Ивайло Иванов 0899 461 961 .. а кинти ако искаш предварително ше събера и ше ти пратя .. но другата седмица ! Кажи ква е хавата ! :fun:...ма всъщност ква да е .. тъпо .. ше събера стинките и щи звънна да ги пускаш ...

Редактирано от Road®aceR

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

 

Колеги, това е временния списък за София. Ако някой не се намери тук, да се допише в темата /ще го добавим/.

Вторник по списък, даваме парички на Al_Capone.

Колегата AERODECK няма да го занимаваме да ни брои. Спрямо събраните пари(! не по бройката в списъка) правим поръчка.

Редактирано от honda_huliganka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп оп оп, как не съм видял темата? за мен по една бройка от металните, те са яките. :fun: Тоест, общо 2бр. ключодържатели. Едно от А и едно от В :fun:

Редактирано от ShEfA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много бих искала и аз 2-а от първия модел инокс...........виждам 4е от бургас няма никой записал се така че ако не представлява проблем можем да се разберем как да ги получа.Благодаря!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай че не се уточних искам един от първия и един от втория! Ще видим и тук как ще се организираме за да може и за варна доставката да е само една!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Едно голямо ЕВАЛА на хулиганката от София!Момата демонстрира как се прави, пичове!!!Това е цялостния списък до момента.Идеята е,че са включени и хора,които са ми писали на ЛС.Вижте се кои сте и се комбинирайте.Естествено хората от Пловдив могат да се обадят индивидуално.maniak-варна-1.1,1.2shkarcheto-варна-1?vitoej9-варна-2.1,1.3dragi4-варна-1.1dido-варна-1.2civic d15b2-варна-1.2malano4e-варна-1.1ceko-варна-1.2animal-софия-2.2vex-софия-1.1,1.2rust-софия-2.2honda-софия-2.2assfull-софия-1.3al capone-софия-1.1,1.2,1.3antony-софия-2.2dakata-софия-2.2honda huliganka-софия-1.1wavemastaa-софия-1.1pioneer-софия-1.2nio-софия-2.2tony ciganeto-софия-1.1,1.2jimmy-софия-2.1muggerud-софия-1.1,1.2shefa-софия-1.1,1.2roadracer-с.загора-3.1,1.2puma-с.загора-1.3хондаментъл-с.загора-2.1kiko honda-ст.загора-1.1,1.2wolf-в.търново-1.1,1.2nuddy-в.търново-1.2toto spa-пазарджик-1.1майна-пловдив-2.1eternity-пловдив-1.1joro bul-пловдив-3.1,3.2benji-ямбол-1.1,1.2dida81-бургас-2.1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е,ако може и за мен два иноксови,па как ще ги слагам на седемте хонди

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

извинявам се за офф топика но ако може колегата от търново да ми даде някакви кординати на лично да се видим с него и да се разберем и после с колегата за тарновската порачка.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за мен 4 броя от средния модел. Димитър Димитров, Видин, 0878103874 , по куриер с наложен платеж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е,ако може и за мен два иноксови,па как ще ги слагам на седемте хонди

Гусин Пулицай,зачети мако и кажи по-подробно и конкретно, къв за вази ние да го свършим.Не,наистина!Вземете давайте отговори като другите хора.Така не се разбира какво искате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега за мен 4 броя от средния модел. Димитър Димитров, Видин, 0878103874 , по куриер с наложен платеж

Сложи малко копър на таратора(адрес във Видин).Някой само да не ми се засегне на простотиите... :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest beneton4o

Сори ,че се намесвам ,ама от мой опит знам ,че като се праща по Еконт от офис (Пловдив) примерно до офис (Видин),не е нужен адрес на получателя. :tease: А иначе по темата и аз искам 1 бр. от металния,който е най-отгоре (А)Аз съм от Пловдив и тези дни ще те потърся да се разберем.Благодаря.

Редактирано от beneton4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

Добре всичко е мн хубаво докато някой недаде пари.....и ако някой наистина се направи и недаде е мн мн кофти....да питам,неможе ли да се измисли нещо да се пратат пари по банков път щото всички сме мн дале4е и всеки иска,ма как ще се знае кой е платил ?! има ли някви идей на мен ми се вицда най-добре по банков пут тука една сметчица и така....то незнам има ли минимум като сума за препращане нещо ? айде живи и здрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-лесен начин има да се справим... просто някой се наема да събира парите за всеки град, и само ако си си дал парите поличаваш ключодържателя! :P Тоест , събираме предварително, и като имаме готова сума - човека праща в едно колетче по ЕКОНТ с наложен платеж, отговорника за парите ги дава и сме пей-сърце! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-лесен начин има да се справим... просто някой се наема да събира парите за всеки град, и само ако си си дал парите поличаваш ключодържателя! :P Тоест , събираме предварително, и като имаме готова сума - човека праща в едно колетче по ЕКОНТ с наложен платеж, отговорника за парите ги дава и сме пей-сърце! :P

нали се сещаш че човека за да ги прати с наложен платеж трябва да плати да се произведат :P а като гледам станаха стотин лева ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми като съберем парите, тогава ще ги поръча. Така просто все едно му ги взимаме на заем, но ще знае, че има възвращаемост.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Paleca

4 бр. за мен....2х2 от иноксовите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми давайте да организираме една среща спецялно за това ! да не е от нормалните срещи един ден вечерта някаде и който дойде-дойде :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми давайте да организираме една среща спецялно за това ! да не е от нормалните срещи един ден вечерта някаде и който дойде-дойде :)

Мисля,че е по-добре да си е на редовна среща,където ще дойдат всички.Иначе кой прочел,кой не прочел и ще има 100 поръчки.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

oк само трябва една темичка за предопреждение тогава преди събирането.... и така :)

Редактирано от HONDA

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Поне три пъти бе казано че парички ще се съберат на следващата седмична! ВТОРНИК 22.01.2008г. 20.00ч. ЕКО-то на бул.БългарияКаква тема за напомняне какви 5 лева :) .... Стига сте коментирали излишно! п.п.Paleca,Morridinka i ShEfA добавени в списъка :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Също така беше казано че аз (Al_Capone по ник, Краси по име и Тюлен за някой просветени) събирам парите за територията на София! И от там към колегата AERODECK който ще ги поръча и прати по куриер с наложен платеж! Други въпроси да има?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Други въпроси да има?

По какво да те познаем на срещата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Ще бъда с брадва! Заради инкасото! :lol:

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един и за мен от пьрвия модел, аз сам от Асеновград и не ми е трудност да доида да си го взема само ми кажи кои ден и 4ас. :lol: Ако е през седмицата сам свободен след 17:00 а сабота и неделя по цял ден. В понеделник 21.01.2008 имам работа в Пловдив след 17.00 смятам 4е ще се освободя и може да го взема тогава стига да е вазможно

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и за мен една бройка от най-горния (А) модел!

Редактирано от Rocko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

ВТОРНИК 22.01.2008г. 20.00ч. ЕКО-то на бул.България. Парите за София ги събирам аз, и ще съм на Еко-то може би дори преди 20:00 часа!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хайде и аз един "B" модел да си поръчам. Ще се видим във вторник :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми давайте да организираме една среща спецялно за това ! да не е от нормалните срещи един ден вечерта някаде и който дойде-дойде :offtopic:

Мисля,че е по-добре да си е на редовна среща,където ще дойдат всички.Иначе кой прочел,кой не прочел и ще има 100 поръчки.
така е, за Пловдив нека всеки изтрае до месечната среща, за която ще пусна отделна тема и да си носи кинтите за желаните бройки, така може и от околните градове да дойдат хем да се видим, хем да начешат крастата с тенекийките :P Ако все-пак имаш готови повече бройки ще напълня джобовете с тях, щото наистина ме кефят :P А и да помислим как да се смести и надписа "фен-клуб", защото така ще станат направо визитна картичка като стикерите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

да помислим как да се смести и надписа "фен-клуб", защото така ще станат направо визитна картичка като стикерите

Абе въртят ми се едни идеи из главата,ама ще стане много скъпо,а ефекта няма да е поразителен.Кой би дал 30-40 кинта за един ключодържател.Имам двама познати с Хонди (не са в клуба), единия ми вика "за какво ми е тоя ключодържател,аз съм с Прада и струва 200 лева.Да го махна заради такъв от 7 лева нестава". Всеки знае себеси.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За какво все пак става въпрос ? Да им направиш златно/платинено покритие ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може ли някой да даде снимка от гоогле да покаже кое ЕКО на България-та че има хора които незнаят кое е и каде е .... 10х

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Това са хората от София които днес ми дадоха пари за следните ключодържатели

Публикувано изображение

 

Колегите изявили желание но не успели да дойдат на ЕКО-то са pioneer и Tekkonkinkreet. Ако имат възможност утре да се видим за парите да пишат ЛС. За всеки случай преди да потвърдя на колегата AERODECK пускам тук списъка за да не стават гафове. За транспорта ще знаем когато ни изпратят от Пловдив ключодържателите.

 

Моля да потвърдите лично за списъка който е тук преди да потвърдя аз към AERODECK. Благодаря предварително.

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...