Jump to content
ManiaK

Хонда Фен Клуб

Recommended Posts

HONDA - 2 броя - този модел...при мене е точно всичко... мерси :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WaveMastaa

Моите сметки и желания, пък и на ShEfA, са точни.....начи всичко е ок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Радвам се,че сте се организирали.Варненци нещо мълчат,кога им е срещата.Имаше един етап,когато бяха повече от София. Не е чак такъв голям проблем, аз и предварително си знаех,че ще поръчвам на два пъти или повече.

Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещата ни е тази ве4ер,ще кажа на колегите...Дано се организираме някак.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз нямам търпение и нахалствам... кога ще мога да си го окача на ключовете от палатките?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Говорих днес със Ал Капоне и работата се движи. Поръчал съм повечко от заявените за да мога да откликвам на единичните запитвания,но като цяло Софето е уредено. Има усложнение с прозрачните и не се знае дали ще заминат за София заедно с другите. Надявам се за другата ви седмична във вторник Капоне да ви раздаде иноксовите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При първа възможност тези дни ще дам парите за втория вариант на Капоне, ако не е проблем така.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Brandy

Колеги и колежки,наскоро имаше тема от сорта,но там май нищо не се случи.Умишлено не пускам темата в "купува/продава" защото не смятам да търгувам с тези неща,а само да върша услуга на феновете.Ако модовете решат да я преместят,няма да се разсърдя,само дето по-малко хора ще я видят. Та ето аз какво постигнах:

Публикувано изображение

На мен тези неща ми струва 22 лева заедно с халките. Иноксовите са по 7 лева.Плексигласовия е 8 лева,като е само издълбан.Оцветяването си го направих сам и вероятно за това е поомазанко. Мисля,че всеки може да си го направи сам.

Не смятам да влагам пари в тая работа,така че ако има мераклии ще трябва да ми поръчват и аз веднъж седмично да поръчвам от своя страна,а за парите ще се разбираме индивидуално със всеки.Естествено ако има някой да поръча бройки и после да си ги продава за мен ще е улеснение. Ако не ги харесате - здраве да е!!!

0878110730

Като видях какъв интерес са предизвикали тези ключодържатели, реших, че ако някои не знаят, биха могли да погледнат и други HONDA сувенири - вижте тук. Имат ги всичките в наличност, може да се направи поръчка по телефона и да се платят на куриера, който те изпращат. Сигурно повечето го знаят тоя сайт, но за всеки случай :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tiankata

Един и за мен от пьрвия модел, аз сам от Асеновград и не ми е трудност да доида да си го взема само ми кажи кои ден и 4ас.

:rolleyes: Ако е през седмицата сам свободен след 17:00 а сабота и неделя по цял ден.

ще се намерили нещо и за мен

Редактирано от tiankata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата батко.....ако трябва ще съберем по някой друг лев за пътни...така и така сме много народ....както кажете :rolleyes: кога се очакват да стигнат в София ? мерси :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не пускам нова тема ако има меракли пазарджиклии ,за срещата на 3 февруари в Пловдив ,нека се организираме да ходим заедно, да се запознаем с колегите от Пловдив и между другото ще се сдобием с готин ключодържател.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tony_ciganeto

при мен всичко е точно имаме в списака

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

По мой виждания,трябва първо да съберете пари от всички градове,и тогава да се прати заявка за бройката,а не всеки град поотделно ?! правилно ли съм разбрал....тоест докато недадат пари всички няма ключоодържатели за тези който са дали пари.....то хубаво ма дайте да сложим и няква дата - срок защото така могат да се теглят като........до другата година,винаги ще има някой който иска още 1 иии още 1....давам го като идеика :blink: не ме съдете но неиздъжам да си закача туй красиво нещо на ключовете :angry::huh::blink::o даммм..... живи и здрави !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По мой виждания...

Как си го направи тоя извод бе колега,на базата на кой коментар???Най-късно в понеделник вечер ключодържателите за София (без прозрачните) ще са на път за собствениците си!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалта батко :) ти си златен :) еми щото нали поръчково се правят мислех че като се съберем всички но...ти добре си го организирал :D еми добре....чакаме да кажеш кога да дойдем да ги вземем....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За тези от София които бяха на седмичната тази седмица и дадоха парите както виждате ще си ги получите пак седмичната другата седмица :) Без мен и Ассфул.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДО ВАРНЕНЦИ колеги, какво става , ще сабираме ли пари или всеки ще се спасява по отделно. дайте да се организираме и да направим една голяма поръчка,ако няма кой да събира парите мога и аз да се заема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Да знае се, точно два поста над твоя го пише :lol: И не за първи път ми прави впечатление, че не четеш темите внимателно :unsure::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човека го каза но не е сигурен според мене за това питам,и винаги ги чета темите спокойно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спокойно бе,нали сте ги платили :unsure: когато дойдат тогава :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

спокойно бе,нали сте ги платили :starwars: когато дойдат тогава :guns:

Да бе, няма проблеми.Шефа взема агнето и каза "Ще видим".Трай хондьо за лъскав ключодържател.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде пич че месечната в пловдив иди и ако искаш пусни нещо като списак кои колко иска и като дойдеш на сбирката да има за всички :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Sonse

Хей колеги...Знам, че щ еме нападнете, че е писано много по въпроса, но искам няколко неща. Който може да помогне ако може на лично да пише!1.Ключодаржател2.Малко стикерче на клуба за регистрационния номер 2бр.3.Стикер на клуба 2бр.Благодаря Ви!Забравих да се извиня за офф топика!

Редактирано от Sonse

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така, София е "оправена". Останаха ми 20-30 парчета от различните видове. Варненци бяха списък от 10-15 души, но до сега няма инициатива.Който иска да си взима сам от който и да е град, да се обажда и да му пращам.0878110730

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

съжалявам,че не се запознах с колегата АЕРОДЕК.пратката е получена и стоката е на ниво.евала колега благодарности и поздрави от мен :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest muggerud

И аз, много благодаря за бързо изготвената поръчка!! Ключодържателите са железни :) мноо яки!!!

Взимайте си докат има, няма да съжелявате!!!

Аз, много им се радвам :lol:

Ето и 2 снимки :

 

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

колеги да не сме изпуснали нещо.....нали за вторник на седмичната ще ги давате ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не се притеснявай просто дойдоха по-рано и тези които бяха на месечната днес си ги взеха, за тези които не бяха спокс - във вторник :)10х на Аеродек , много са яки :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

А с това се сдобих аз и леко го тунинговах :( Който не си е получил пратката във вторник :) И евентуално за нова пратка пак тогава!Плексигласов Ключодържател.

Редактирано от Al_Capone

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми допадат ключодържателите . Поздрави колега !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво го баданоса бре Краси? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Акрилни (може и да не са баш акрилни де ама пише че са за стъкло) боички клечка за зъби и повечко салфетки. Ако искаш да ги донеса вторник?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ключодържателите са страшни!! Не мога да им се нагледам още :( И мен ме е яд,че не се запознах с колегата Аеродек...ако знаех, че е на месечната...Много благодаря и на него, и на Ал Капоне, страхотна инициатива!! :):):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

Инициативата продължава за тези които не са успели да се сдобият :( Само че за да няма недоразумения ще процедираме така : Прави се списък събират се общо 30 броя и ми давате паричките, след което подавам на Аеродек заявката и му превеждам парите. Защото като за първи път имаше малко търчане из София за събиране на пари и тн.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

И мен ме е яд,че не се запознах с колегата Аеродек...

Да бе да, срамежливото момче ви дойде там на крака да ви даде тъпите железа, а вие едно "здрасти" не му казахте.Срам ви е, нали... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Al_Capone

За това другя път ние ще дойдем да си ги вземем с някое от момичетата дето съжеляват че не сте се запознали :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda_huliganka

Много даже....... В реванш ще дойдем на някоя ПЛД среща :( ако ни искате де :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Е, сигурно знаете кога е срещата в Пловдив.Чувствайте се като у дома си.Изтърбушиха ме с акт на магистралата за 150км\ч.Радара беше нагласен на 140

Редактирано от AERODECK

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...