Jump to content

Recommended Posts

еми, ще чакаме тогава... много искам да си купя такова ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Informer преди време бяхме говорили да опитаме да подкараме инфоборд на Фиат само с к-линия.Попаднаха ми дефиниции от програмата UniDiag. ЕКУ -то отговаря на всички команди през конзола.Има ли надежда да се оборудвам с едно устройство.Ако кажеш кога мога да докарам колата и да преценим на място.Поздрави Росен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за бързо изпълнената поръчка,надявам се и вие вече да сте получили парите и всичко да е наред.сега остава да го монтирам нямам търпение,ако има проблем ще питам.искам да ви кажа ,че това което сте направили колкото и смешно да звучи за някои ме кара да се чувствам горд ,че съм българин, голям кеф ми става като чета на кутийката Made in Bulgaria. имате едно огромно благодаря и поздрави от Десо от пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,искам да кажа само,че съм много доволен от "инфоборда"свързването е много лесно и работи отлично.Приятели постоянно ме питат от каде могат да си вземат и те за техните автомобили които не са Хонда.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Informer, на сивик купе 5ген. D15B7 ще стане ли?

Ако има букса за диагностика вероятността варира от 90 до 100% в зависимост от това коя година е произведена. Ако не стане ще го върнеш, не е проблем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да преминавам на пълна инжекция тогава :D:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В момента подготвяме версията за ВАГ и след това ще пуснем и ОБД2-то.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джаджата бачка идеално на чипната P28 без datalogin. сега я разучавам да и открия сичките гъзарийки ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво се случва не мога да разбера, пуснал съм поръчка от 2 седмици ни вес ни кос.на тва аз му викам силна форма на несериозност без да ми се обиждат колегите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кво се случва не мога да разбера, пуснал съм поръчка от 2 седмици ни вес ни кос.на тва аз му викам силна форма на несериозност без да ми се обиждат колегите

Колега, съжалявам за недоразумението, но веднага щом прочетох в темата проверих. Няма направена поръчка от теб. Получил ли си потрвъждаващ email?. Сигурен ли си, че е изписало "поръчката ви е направена успешно" ?Ще се опитам да се свържа с теб по телефона.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво се случва с UNI-то ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уни-то е готово, но не е тествано заради студа. Сега като се постопли ще направя едни интензивни тестове и го пускам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер!А преди време беше споменал и за допълнителни функции,като например буст контрол...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Infoboard-a ще работи ли на D16Y8 мотор ? 97г :>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Работи. аз съм с такъв

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А дали ще работи на D15Z8 (Honda UK Civic 1.5 V-TecE 1999)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще работи на D15Z8, англичанките до 2001-ва година ги поддържаме всичките.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а какво представлява унимодула? в смисъл може ли да се вземе отделно и да се ползва на хондовски инфоборд, но на друга кола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В началото мислех така да процедирам, Хонда вариант който се свързва с Уни модула, но в последствие се оказа, че са нужни прекалено много настройки в меню-то и други разлики заради които стана невъзможен тоя замисъл.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Страхотна е тази джаджа колега! Искам и аз едно да бодна в акорда! Как мога да се сдобия?Току-що видях линка към сайта! Ориентирам се натам!

Редактирано от kalio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

със сигурност ли става на д16y8 защото не фигурира във списъкът и ако да искам един

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако на това Д16У8 буксата за комуникация е 16 пинова ще трябва да почакаш малко ОБД2 версията ни, ако не е шанса да стане е доста голям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...ще трябва да почакаш малко ОБД2 версията ни...

Има ли яснота приблизително след колко време да очакваме тази версия? Ориентировъчно. Две седмици, месец, два месеца? Че не ме свърта вече, не за друго. :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами вече имаме ЕЦУ за тестове, та се надявам до 2-3 седмици най-много да я пуснем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях питал преди време, ама да проверя дали има вариант с друг цвят на дисплея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, ще работи на D15Z8, англичанките до 2001-ва година ги поддържаме всичките.

Днес пробвахме на то4но такава/D15Z8-1998/.Нещо не трьгна???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свързахте ли го както трябва, тя трябва да е с 5 пинова букса, там шанса да се объркат изводите е по-голям. Другия вариант е това да е някакво специално изпълнение и да има някъде 16 пинова ОБД2 букса, за тях скоро ще сме готови :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свързахте ли го както трябва, тя трябва да е с 5 пинова букса, там шанса да се объркат изводите е по-голям. Другия вариант е това да е някакво специално изпълнение и да има някъде 16 пинова ОБД2 букса, за тях скоро ще сме готови :D

Работи,работи.Извинявайте! Буксите бяха две,малка/2 пинова/ и голяма/5 пинова/.Бяхме го включили към малката букса и затова не заработи.Към голямата букса /5 пиновата/ тръгна от РАЗ.Извинявайте още веднъж!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да попитам дали ще стане за англйски сивик D16W3 ,99г

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами провери дали имаш такава букса с 3 или с 5 извода, ако имаш шанса да стане е доста висок :thumbs1: Ако буксата е с 16 извода ще трябва да почакаш малко, но това вече сме го писали в темата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...