Jump to content
darius

Превод на името на японски

Recommended Posts

Guest Road®aceR

Тва докато го кажа ... ше свърши пиенето -> Shimokateshikamikushi = roadracer :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно ми е Karinte--AMD :cool::P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rinkashikikuchika Приятно ми е :) Няма шанс да го запомня, иначе за напред бих се представяла така :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest fozio

Много ми е приятно Rukarishikarin-Вахрам на кратко приятелите ми викат Lumozkimo-fozio :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ceco_accord

Mikumimo е краткото ми име а оригиналното (по паспорт) е грозно и дълго като австралийски автовлак :) Това май са "шменти капели" :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Jimmy

хаха, това не може да е истина :) някой е написал за всяка буква някаква безсмислица така че да стане накрая аоигфяроигфкжйафж и ако може по-дългичко :) във форума се зова Zukirinrinfu в рл Jikumoshijiki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest WaveMastaa

Приятно ми е - Nokuchikushi [нокучикуши], по прякор - Rinmotoki [ринмотоки], известен във форума като Meikarukurinkaarichikaka [меикарукуринкааричикака]!! Майчице, тия неща яко трябва да ги казвам за мое име...ми то аз ше се откажа от животя или никога няма да науча как се казвам! :) :) :) Не им е леко на японците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да се запознаем Zteshikarumemo а никът с които съм известен в интернет средите Kuchikushitokichifu :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

(Meki-shikita, Meki-mi-memo, se meki raboti mi izlizat :))аааа, при мен се получи като с хамстера от вица - "аз пък няма да играя!"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много ми е приятно името ми е Chikikatomekachika малииии добре 4е не се налага да го казвам ина4е на галено ми казват nakura-misekachi :unsure: шеги4ка :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest stan4o

Ааааааа Аз няма да играя:unsure: то в ника ми по "чатерски маниер" има 4 а това не приема цифри. другите Станчовци да си превеждат имената :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха, това не може да е истина :P някой е написал за всяка буква някаква безсмислица ...

Съгласен съм. :( Иначе: Kutetefu приято ми е. :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Morridina = RinmoshishikitekitokaСтанислава = Arichikatokiaritakaruka :eat:;);) ;);):Dайде ся ще ви изпитвам, който ме види следващия път да ми е научил цялото име :eat:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде имаше един подобен японизатор....само че не действаше на тоя принцип-за всяка буквичка да има някоя звучна сричка измислена...от тоя въобще не ми е драго как ми излиза името...за това ще се представя по спомени от другия...Приятно ми е, Hikosaburo Nakamoto ! (Nikolay Nikolov)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest CIVICwarrior
Отговорено (Редактирано)

Ха, ха, ха е... аз съм Rinmorinmirikita = Момчил или Mikirukimimeikashishikimoshi= CIVICwarrior :lol::dry:А може да ми викате и г-н Rinkitamirikuru (Ринкитамирикуру :cool: ) = г-н Гарвански!

Редактирано от CIVICwarrior

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobchu

приятно ми е Zumozumirido

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз намерих един по-интересен сайт, дава ти направо и как се пише името ти. ето какво ми се получи на мен за Shadow Dancer:

 

Публикувано изображение

 

интересно е също как се пише Civic на японски (катакана) :cool: първата "буква" си е точно усмивка:

 

Публикувано изображение

 

сайта е http://www.languages-of-the-world.us/YourNameIn/Japanese.php

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Токимемотака Мекаликушимору :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някъде имаше един подобен японизатор....само че не действаше на тоя принцип

Този ли?Генератор на японски именаТе на са малко тия генератори. Ето още един: Katakana

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха аз пък съм Текitaketoka-голем смех :cool::lol: ама айде като за по кратко Teki

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според новия генератор съм Konno (dark blue plains) 忠義 Tadayoshi (loyal and righteous)!Конно ме кефи :cool: !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Yamashita (under the mountain (drift maista) ;) ) Takeshi (aspiring warrior) = AleksandyrIsoya (seashore valley) Masahiro (big hero) = SashoAleksandar - ArekusanderuSasho - Sashi ;)

Редактирано от Aleksandyr

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Kirukato = Иван , истинското ми име де (п.с на този първия джапанизатор и на български и на латиница излиза едно и също) але форуми се зова Rimototekalukatokachikimi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истинското ми име Arikiketoka - Сияна :lol: , Rinkiariarimikanoshikimiku - MissCaprice ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rinkiariarimikanoshikimiku - MissCaprice :lol:;)

Т'ва ако го прочетеш наведнъж без да се запънеш един път печелиш бира с картофки ! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво,много яко аз се казвам-Notakarinkuto

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest weapon R

Watanabe Akira

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HondaFanatic
Отговорено (Редактирано)

Т'ва ако го прочетеш наведнъж без да се запънеш един път печелиш бира с картофки !

Къде е бирата и картофките ? прочетох го без запец ! Редактирано от HondaFanatic

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest rulemaker

Mислех че поне на японски името ми ще е малко .., но уви Arichikatokiaritakaru - Станислав

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отогай сенсей Rukatakushiki, УСС! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...