Jump to content
Gergana.Krivoshieva

Италианско преследване на каритнг писта "Варна"

Recommended Posts

Guest Sa8o

Изключително много съжелявам за случилото се братле, просто като видях какво стана и изтръпнах. Беше един от най-бързите участници с много добре подготвен автомобил, но уви и на най добрите се случва. За подготовката на пистата и организаторите просто няма да коментирам, само ще вмъкна че тези гуми толкова близо до шиканите още от първото състезание създават проблеми :blink: . Слава богу че на тебе ти няма нищо и дано оправиш колата по скоро да на радваш пак :cool:Имаш много поздрави от колегите от Варна и можеш да разчиташ на нас ако има нещо. Успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано да Е добре шофера. !! :blink::cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

олелеееееДобре никой ли не знае как е Алекс?Ей аман от тия гуми, тия организатори дето им е супер ценна тревата не им ли стана ясно, че с гуми не става! колко коли трябва да се изтаванят, за да разберат че гуми НЕ трябва да се слагат по завоите

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

момчето го водеха до болницата да му видят състояниетои после се върна за награждаването класира се 2-рип.п. имаше доста голяма агитка от приятели с него да кажат как е

Редактирано от pit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest iasho

Това нашия Алекс ли е, дето си дрифти на полигона в Русе :) . Как е има ли му нещо , добре ли е , гледам колата е доста зле. Като знам от колко време я прави и с какъв мерак. Наистина гадна работа. Дано по-бързо се оправи,ако му има нещо .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest BOSS`HOGG

Днес определено не беше ден на ХОНДА , Колата на Алекс постра

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Ебаси майката,Са6о дано си добре мой :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за подкрепата :) малко ми се размъти главата но тя е дебела състезанието беше ок Съжелявам за Живко мъжко каране направи Евала с по-слаба кола даде добро време.За самото състезание на първия тур се забавлявах и подрифтвах и дадох добро време (първо дори за моя изненада ) а имаше доста резерв в колата карах до 7000.на полу финала със живко бях решил да я понастъпя но за жалост той спука гумаи на финала се поувлякох като влязох в/у гумите със около 80-90 на предела на сцеплението и колата се завъртя като картонена все пак си заслужаваше риска да накажа C2 от група А6 .Понякога трябва и късмет .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искренно ти съчувствам за случилото се...... и все пак поздравления за представянето......имаш невероятен ентусеазъм и хъс, продължавай в същия дух!п.п. най-важното е че ти си жив и здрав!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest lookcho

Алекс, вчера нямах идея, че ти си човека с черния сивик ... пожелах ти късмет и си тръгнах ама явно не е сработило на 100% въпреки че си жив и надявам се здрав :) ... на няколко места пистата беше подредена много смотано , но на точно тоя завой ми се изправяше косата всеки път :P тия са ебахти тъпаците .. радвам се че си добре и се надявам да можеш да оправиш колата скоро - жалко само че хвърли толкова труд , а ще трябва да я правиш наново по останалата част от тематааз се записах само за да се разходя , но в крайна сметка се оказва че точно тоа съм направил - никъде в нета няма времена или класиране за да мога да разбера дали съм последен или предпоследен :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Golf-Assassin

Алекс и аз съжалявам за инцидента.Най-важното е че си жив и здрав,на колата майната и!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ще има времена http://www.varnakarting.com/ ето тук :P ти м/у другото кара с един (корса 1.4) състезател ветеран Д.Добрев '53 набор. А двамата мой приятели с червеното поло бяха съответно 5-6!!! полото е 1.3 55коня със гаражно производство гърнета и окачване ако ги нямаше ралиджииките незнам ....

Аз хич не му мисля края на миналата година ме блъснаха жестоко влязоха ми в платното едни мангали и ме потрошиха 2 месеца в болницата операции гадости обездвижване ... и ся карам с болтове в десния крак чакам доктора да каже кога ще ги маха :) ета как ме блъснаха

но мани такъв ми бил късмета дано занапред поне едни спонсори си намера че вече ми е много трудно

 

Важното е че свършихме така :Ю)

Публикувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

 

 

Беше добра колатаПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам много човече,важното е, че ти си добре...С интерес следях с какъв ентусиазъм си правеше колицата....наистина жалко.Сигурен съм обаче, че скоро пак ще си на пистата!Пожелавам ти всичко най-хубаво и никакви инциденти за нататък :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за кончертото нямам думи - предполагам че е станало с не много голяма скорост защотот колата макар и тотализирана изглежда цяла ...стискам палци да си намериш спонсори защото караш добре , макар и при първото ти каране да ми се стори малко по-агресивно от колкото е нужно ... а човека с който карах :) въобще нямам идея кой е - колата я видях само на два пъти и нямах много време да разбера каквае :P ... няма кой да ти каже, само някви от рода на " кво ти пука , нали е за време "

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Алекс съжалявам за инцидента, дано възтановиш колата.Моят съвет е да се кара винаги със резерв, колкото по уверен се чуства пилот или водач във техниката и възможностите си толкова по малък резерв може да си позволи, но винаги е необходим.Относно недомислиците на организаторите на този шампионат, доста по напред във темата съм изказал своето мнение и имаенно поради тая причина не посетих нито 1 кръг от шампионата.Няма Правила, и дори и да има някакви самият организатор ги погазва. Ето нов случай на тоя кръг със тая корсичка.Може ли такива левашки оправдания за хронометри и т.н, да се сменят гуми на рестартирана сесия.Казах ви много отдавна, макар да знам че на всеки му се кара от вас/както и на мен/ не си заслужава да е за сметка на участниците целият панаир.Алекс oправяй тавана и /Ready to Run/ направо за националните шампионати на писта.

Re: Италианско Преследване - картинг писта Варнаот Sando на Чет Фев 28, 2008 10:03 am Е хронос и ти си прав но живеем в БГ ся кво лошо има някой про пилот да дойде и да си троши колата за твой кеф като си дал 3 лв вход не мога да разбера кво те бърка ? Даже си на далавера правят ти щоу за безпари.Няма смисъл да се вдетенявате ма туй ма онуй.Ма оня имал сликове това да не ви е европейския шампионат че такива претенции Аз и още много мой познати и приятели силно се надяваме да има колкото се може повече подобни авто прояви ако не труго да погледаме .Дано.

Алекс сега разбираш сигурно защо бях против, защото в желанието си да победиш автомобил с който не би трябвало да се бориш, пилота преследва сляпо целта и кара над предела на възможностите на техниката и собствените си. Редактирано от Hronos

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Хронос прав си .Понякога човек сье полакомява за победа но и на мен не ми беше лесно Една година го правих тоя сивик !!! после за лош късмет ме блъснаха и сумати и време и з болници и простотии и то не по моя вина . Но ся ще си го направя с ролбари и пак съм в ралито нали съм невредим :zen:А че гумите хапят толкова лошо наистина не очаквах :) .Успех и на теб и най-доброжелателен съвет слагайте ролбари.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Да Хронос прав си .Понякога човек сье полакомява за победа но и на мен не ми беше лесно Една година го правих тоя сивик !!! после за лош късмет ме блъснаха и сумати и време и з болници и простотии и то не по моя вина . Но ся ще си го направя с ролбари и пак съм в ралито нали съм невредим :)А че гумите хапят толкова лошо наистина не очаквах :zen: .Успех и на теб и най-доброжелателен съвет слагайте ролбари.

гледай му пусни пълно каско следващия път да нямаш ядове че знам как се прави такава кола :) Редактирано от Sa8o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VTEC Inside LUDA

Аз не дойдох този път, но предпочетох да си правя колата в сервиза. Много съжалявам за Алекс и колата, но се радвам че е добре.

 

SAFETY FIRST

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.11 от 10:00 е следващият кръг. Надявам се организаторите да са си направили изводи от предишните състезания. http://varnakarting.com/events/view/9

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Ще има ли наш представител на състезанието? За един със сигурност знам , но дали ще има и други рейсъри тоя път трябва да завземем стълбичката и да накажем ралиджийките :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех с наказването на ралиджиика със състезателни гуми и съдия зад гърба :lol: ... Аз лично бих покарал за кефа , но вероятно няма да съм там по него време ... а и ако организацията е на същото ниво - мерси за поканата ама да си я задържат ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук 2 Прелюда 3 поколение и може би един 2 поколение :lol: Ще е пълна с Прелюди :huh: А и май 4 поколение може да има

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

шшшшшшшшшшшшттттт,тихо бе.що се издаваш така без бой?това нашето не са прелюд-и,а са голф 15-ки от бъдещето.като излезнем на пистата няма да знаят с какво се гоним:lol:то всъщност на 23-ти ще е прелюд фест,няма да има никакво италианско :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то всъщност на 23-ти ще е прелюд фест,няма да има никакво италианско biggrin.gif

Хахахахаха

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

До тук 2 Прелюда 3 поколение и може би един 2 поколение :huh: Ще е пълна с Прелюди :) А и май 4 поколение може да има

и едно купе пета генерация :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой има ли представа утре ще има ли състезание или ще го отложат поради лошото време. Аз звънях но никой не ми вдигна...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest White`DeviL

Аз надявам се ще разбера утре рано когато аверчето отиде на тренировките и ще ми звънне ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз надявам се ще разбера утре рано когато аверчето отиде на тренировките и ще ми звънне ;)

Пиши сутринта какво е положението да знам дали да се разкарвам до там ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

малко снимки от днес, колегите се представиха много добре :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

и още няколко снимки

Редактирано от pit

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки на дрифтаджиите :)ЦЪКДа наистина Вектрата беше много добра,а защо ми се стори ,че момчето с бялото купе караше за кеф,а не за време :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен ми хареса една друга японска количка - бялото хачи року :). А и прелюдфеста не беше лош :)

 

п.п Двама състезателя се бяха паркирали пред нас малко по-късно :)

Публикувано изображениеПубликувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...а защо ми се стори ,че момчето с бялото купе караше за кеф,а не за време :) :)

ами то освен за кеф за друго няма за какво да се кара.Да кара мъжката и ако поднесе на някой завой(този път поне беше чиста пистата) да се удари,после си остава с аплодисментите и главоболията.Все пак това е любителско състезание,момчетата са отишли да почешат крастата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Е да така си е :) Иначе респект към момчетата добре се представиха :)П.П В момента по ГТВ Дават "пич ,оправи ми колата" Оправях Хонда ЦРХ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да наистина Вектрата беше много добра,а защо ми се стори ,че момчето с бялото купе караше за кеф,а не за време hondarulez.gif huh.gif

Ми да речем че за първи път карам колата си в такива условия, не че е оправдание, пък и колата не беше в перфектно техническо състояние, като имаме и предвид и конкретните атмосферни условия и не на последно място, че и утре трябва да отида с нея на работа (демек не да изправям ламарини, щото освен мен още две колежки ще ходят с буса на работа ако не съм с колата), мисля че като за пръв път не беше прекалено зле. Който може по-добре - да се е записал и да е карал. Мисля, че в града има хора с далеч по-подготвени за целта коли от моята, пък и щом има претенции за каране ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Карането ти беше много добро с равномерно темпо, без грешки :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...