Jump to content
Gergana.Krivoshieva

Италианско преследване на каритнг писта "Варна"

Recommended Posts

Здравейте, за първи път картинг писта "Варна" организира автомобилно състезание за любители на 23.12.2007 от 11ч. За повече информация и записване за участие, на адрес: http://www.varnakarting.com/main/shownews/15

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, за първи път картинг писта "Варна" организира автомобилно състезание за любители на 23.12.2007 от 11ч. За повече информация и записване за участие, на адрес: http://www.varnakarting.com/main/shownews/15

Е това вече е прекалено! Да направят такова нещо когато не съм в БГ ;) Надявам се поне на пролет да има пак и да стане по-често :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки участник в състезанието може да се запознае с правилника ето тук:http://www.varnakarting.com/main/shownews/21А с декларацията, която е задължителна, ето тук:http://www.varnakarting.com/main/shownews/22В събота на официалните тренировки, всеки състезател ще може да получи екземпляр от правилника и декларацията.Успех!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Входът за зрители е 3 лв. за състезанието, а как стои въпроса с квалификациите? Ще могат ли да се наблюдават от зрители и колко ще е входа (ако има)?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги предлагам, на 23 да се съберем на пистатамалко да погледаме и покоментираме по българската :huh::/:dry: мнения и предложения?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да взема да поразтъпча старите кокали на рекса ли кво ? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Достъпът до пистата е свободен всеки ден за желаещи да гледат, коментрат или просто карат картинг. На 23.12 - входът за зрители за самото състезание е 3лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се записах и днес бяха тренировките, но имам голям проблем с гумите ,пък и да си призная немога да карам на писта :huh: .Утре ще карам за да отсрамя марката,защото съм единсвения представител на нашата марка.Съжалявам ако се изложа а покрай мен и вас, но това са общо взето нулевите ми умения :huh:.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз се записах и днес бяха тренировките,...

Ще дойдем утре да ти ударим един съпорт, пък в следващите кръгове току виж и аз се навия да участвам :huh: Успех брат :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest VitoEJ9

Аз се записах и днес бяха тренировките, но имам голям проблем с гумите ,пък и да си призная немога да карам на писта :huh: .Утре ще карам за да отсрамя марката,защото съм единсвения представител на нашата марка.Съжалявам ако се изложа а покрай мен и вас, но това са общо взето нулевите ми умения :huh:.

Има ли много записани участници и с какви коли са? Има ли някой интересен екземпляр?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз мисля да дойда утре :huh: кой друг ще идва да се разберем нещо за срещичка?9.50 пред входа? примерно ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Malano4e

и аз мисля да отида,но ще сам с колата на един авер,няма да сам с хондето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да се изложиш браточка, ама ние ще се надуем покрай тебе ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Boss Hogg какво стана ?някой дето е ходил да разкаже,че аз пропуснах, имах малко тежка вечер :dry::P:blink: Получи ли се интересно състезание,или дойде тясна пистата?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашето мом4е Стамен щеше да е с 1 от двете най- добри времена в класа си,ама се завъртя на 2 обиколка и изостана, ина4е след това драпна много.Бих казал,4е му попре4и липсата на тренинг на тази писта. Но по вси4ко ли4еше , 4е щеше да е на по4итната стълбица. Но понякога дърво....Стискам му палци за следващия път. ЦРХ-а върви яко. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истински накефен от състезанието и специално от EVO-то :blink: Евала на Алекс Бох за това,че е дошъл чак от Смолян за да кара на тази тясна писта.Имах удуволствието да си поговоря с него.......в тая кола има много наляти пари.Евала пич :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бялата 5-ца добре се пързаляше :blink: Не ми стана ясно защо пистата не беше почистена ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Истински накефен от състезанието и специално от EVO-то :P Евала на Алекс Бох за това,че е дошъл чак от Смолян за да кара на тази тясна писта.Имах удуволствието да си поговоря с него.......в тая кола има много наляти пари.Евала пич :P

Наистина, преклон :P пред Алекс Бох, че идва от толкова далече. Втория преклон е за BOSS`HOGG :dry: , че участва в състезанието и въпреки малкия опит на писта ( в сравнение с тея които бяха със състезателни коли с ролбари вътре) се представи много добре! Единствено малшанса му попречи да премине квалификациите. Счупих си пръстите да стискам палци на Стамен. Иначе състезанието беше на прилично ниво на фона на малкото организирани авто-състезания във Варна.ПП Имаше доста Хонди паркирани до пистата признайте си кои бяхте :blink: Z-Ro ти определено беше там видях Акорда :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest GTI-8V

Нашето мом4е Стамен щеше да е с 1 от двете най- добри времена в класа си,ама се завъртя на 2 обиколка и изостана, ина4е след това драпна много.Бих казал,4е му попре4и липсата на тренинг на тази писта. Но по вси4ко ли4еше , 4е щеше да е на по4итната стълбица. Но понякога дърво....Стискам му палци за следващия път. ЦРХ-а върви яко. ;)

Момчето много хубово караше и Хонда-та си вервеше много добре. И аз съм сигурен че ако не си беше вертял че беше стигнал до финалите (най добри 4).Почнал е прекалено амбициран и бърсо, въртял се е на 1-та обиколко и си беше наистина жалко, но нищо, следващия път ветче е свиканл и напрешение няма да е толко голям а вече има и опит и ще снае че първата обиколко требва да започне не на максимум, но то лесно се говори де.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво браво ;) тогава нека те поканим,на някои от срещите,когато си във Варна сряда вечер след 21:00 на Лучано( Палах Център) ;);) може да замениш Ево-то за някоя ХОнда ;););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

може да замениш Ево-то за някоя ХОнда ;););)

то май няма такава хонда дето може да се замени за ево ;);)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам колеги но какво да се прави,липсата на опит си каза думата а и не само това,имаше два завоя които бяха лед,разтопен лед и малко кал , на единият от които се получи това неприятно завъртане но майната му ,важното е че съм вървял със едно и също време с победителя в моят клас.Не се оправдам за нищо ,грешката на 70% си беше моя и 30% на организаторите които не бяха почистили леда но както и да е ,дано на следващия път нямам такива проблеми.А за колата ми какво да ви кажа ,просто съм възхитен от тая кола ,НЯМА ТАКАВА КОЛА държеше се зверски на пътя а за вървенето няма да говоря според мен нямаше по бърза кола в моя клас включително и от ралиджийките.Немога да ви опиша колко съм възхитен от автомобила си за поведението му, това което постигнах беше благодарение на колата и много малка част от мен.Ако не се бях завъртял отивах деректно на финалите но така ми било писано,Здраве да е. Ще помоля ако някой колега които е бил там и снимал да пусне някое клипче на моята кола че ми е голям дерт да я вида как изглежда отстрани.Благодаря на тия които бяха там и ме подкрепяха а и на тия от вас които не бяха ,но мислено ме подкрепяха.БЛАГОДАРЯ живи и здрави и весело посрещане на празниците. ;)

Редактирано от BOSS`HOGG

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest misho

Даааа, евала на всички участници от клуба. Знаех си, че има още скрити потенциали!!!Догодина живот и здраве няма да се криете а идвайте на Калояново че ни трябват още 2-3 Хонди да превземем клас А :) П.С.Що се отнася до Алекс Бох и Евото - ами това е същият онзи човек който много хора от форума оплюха в едни други теми, а ви казвах че пича е свестен........ама :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

дойде моментът и за 2-ри кръг на Италианското преследване на картинг писта Варна:

27.01.2008г от 11.00ч.

За повече информация:

http://www.varnakarting.com/main/shownews/30

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Gergana.Krivoshieva

Здравейте, отново.С извинение към всички, съобщаваме, че състезанието на 27.01.2008 на картинг писта Варна, се отлага. Допълнително ще обявим следващата дата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Втори кръг на автомобилно състезание

Вторият кръг на Италианското преследване ще се проведе на 24.02.08г. Регламента се запазва същият/за повече инф. виж правилник/. За записване 0899 980481 - Теодора Ваканина.
Състезателите да подготвят машините, а пък разбирачите пакетчетата семки !!! !!!

 

ПП Информацията ми е от сайта на картинг писта "Варна" --> http://www.varnakarting.com/main/shownews/32

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изкушавам се да прибавя още една кола от форума към участниците ;) Срам ме е да си призная но карам със съединител от жигули /защото ми бяха сбъркали керамичния диск и докато чакам да пристигне другия сложих временен от магазина за лада/ и ако температурита позволят да го сменя този уикенд ще се запиша и аз другата седмица ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, на всички очакващи II-рият кръг на автомобилното състезание на картинг писта Варна.

Датата е 24.02.2008г от 11.00ч. Напомпете с мощност колите и елате да се позабавлявате! smile.gif

За повече инфо:

 

* краен срок за записване: 22.02.2008г

* телефон за контакт: 0899/ 980 481

* правилник ето тук: http://www.varnakarting.com/main/shownews/33

* декларация ето тук: http://www.varnakarting.com/main/shownews/34

 

Очакваме ви!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

A тука в София някакво такова мероприятие ще се прави ли :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой колега ще участва ли? Дават го времето да е хубаво можем да си наравим един събор в неделя!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От Русе ще се дигнем с една кола да дойдем да гледаме само :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този път очаквам да има много публика- времето е доста хубаво. Въпреки студа по време на 1-ви кръг мин. година имаше доста зрители. Надявам се отново да се радваме на участие на Хонда ( Босс'Хогг отсрами марката предния път, дано участва и този). Като слух чух че ще участва Мицубиши Еклипс с около 500 коня под капака. Освен това май ще участва и Голф 2 с 420 коня мощност. Ако слуховете се окажат истина ще стане много интересно :plane:ПП Алек Бох ще участва ли? Да се порадваме на Ево-то :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest MIYAMOTO

Като слух чух че ще участва Мицубиши Еклипс с около 500 коня под капака. Освен това май ще участва и Голф 2 с 420 коня мощност.

Как ги мерите тез коне :geek: ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Еклипс-а не съм сигурен казах че е слух, а за Голф-а информацията ми е от собственика - Пламен (фамилия не помня) /Пантата/ Той участва и в републиканските шампионати на писта и планинско.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как ли мирише в тия коли при наличието на толкова коне не знам :blink: А иначе чух, че щял да участва Прелюд 2ген., но не толкова вмирисан ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а за Голф-а информацията ми е от собственика - Пламен (фамилия не помня) /Пантата/ Той участва и в републиканските шампионати на писта и планинско.

Странно,не съм очаквал Пантата да се появи точно там :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сред всички тея много стотин конски сили ще има и един представител на 4-то поколение хечбеци шофирано от мен ;) да ми стискате палци съклубари :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще стискаме и още как. Успех, пожелавам ти купа направо ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Даже ще дойдем да те подкрепяме на живо с бурни аплудисменти! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...