Jump to content
Aleks

Интересът към S 2000

Recommended Posts

Бихте ли си купили хонда с 2000 ако имате тази вазможност?И какво ви е мнението за нея?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L
:cool: мнението ми е 4е е за 6.2 сек до 100;) това си е спортна кола и за 2.0 мотор направо си лети. мотора и е невероятен ! стоков вдига 9000 оборота :cool:колата е прекрасна.!:П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PoweRG

Aко на някой му се струва неудобно сравнението да ме извини ама -Колега Алекс,Ти все едно си се набутал във фенклуба на Памела Андерсън ( или там някоя по-млада "актриса" ) и крещиш на висок глас "Бихте ли спали с Памела, ако имате тази възможност? И какво ви е мнението за нея?"

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleks

Колега много си заядлив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да бих си купил s2000 ако имам паричките.Мнението ми за тази кола е,че е уникална :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HaeMHuK

Аз лично ако трябваше да избирам между Памела и S2000 за една вечер бих избрал колата! Едва ли Памела би ми направила такова густо,пък и с такава кола за една вечер колко Памелки ще си намеря :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да искам я тая кола. :cool:

Редактирано от weapon R

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Усещането да се возиш е уникално... не ми го побира главата за шофиране!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ashes

То, все едно да не искам NSX :cool: ... А, затова трябва доста сериозно да си ударя главата!!! Имам си мечта, да карам С2000 и NSX :cool:!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да ти кажа... мнението ми за нея е.... от както я видях за първи път аз съм влюбен, но за жалост несподелено:P... да се надяваме, че някой ден ще си имам една такава в гаража, която да ме обича поне наполовина толкова колкото аз обичам нея :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HaeMHuK

колеги маи за всички е мечта тази кола ,а както аз така и всички предполагам искат да видят на старта С2000 VS Civic Type R кои ли ще победи ТОВА Е ВЪПРОСА КОИТО МЕ МЪЧИ!!!може би не само мен ами да нямерим хора и да разберем :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Dragi4

Бихте ли си купили хонда с 2000 ако имате тази вазможност?И какво ви е мнението за нея?

Задай си въпроса като махнат акциза,аз 6ти отговоря тогава :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Fieldy_

Както спомена колегата малко по рано и аз съм за идеята.. и небих отказал една вечер в компанията...на Пам.. опс обърках на С-ката... па макар и само някоко кръгчета.... и като чета и другите отговори на колегите сам си прави извода.. дали ако имаха тази възможност нямаше да се възползватПоздрави :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли си купили хонда с 2000 ако имате тази вазможност?И какво ви е мнението за нея?

Задай си въпроса като махнат акциза,аз 6ти отговоря тогава :rolleyes:
:P Абсолютно...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Алекс,

Ти все едно си се набутал във фенклуба на Памела Андерсън ( или там някоя по-млада "актриса" ) и крещиш на висок глас "Бихте ли спали с Памела, ако имате тази възможност? И какво ви е мнението за нея?"

!!!

Това направо ме разби,как точно си го казал,нали тука всички (99%) сме сектанти на ХОНДА!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имал съм среща с с2000 бахти много малка отвън апък отвътре кво да ви кажа аз съм 184 см. се едно съм в утроба свит като за еб.... ако си по дребен или от другия пол си е супер колата !!! да даа и много тихо вътре !!!

Редактирано от anastas83

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги маи за всички е мечта тази кола ,а както аз така и всички предполагам искат да видят на старта С2000 VS Civic Type R кои ли ще победи ТОВА Е ВЪПРОСА КОИТО МЕ МЪЧИ!!!може би не само мен ами да нямерим хора и да разберем !!!

Гледай Best Motoring - The Type R Legend

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имал съм среща с с2000 бахти много малка отвън апък отвътре кво да ви кажа аз съм 184 см. се едно съм в утроба свит като за еб.... ако си по дребен или от другия пол си е супер колата !!! да даа и много тихо вътре !!!

Абе и аз не съм дребосък ама не бях много свит !!! виж ако не е махнат покрива е коварно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз предпочитам Хонда NCX пред S2000 мисля ,че е по добрия избор!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Aleks

Искам да уточня на всички които ми пишат в мажки род че съм жена.Явно някои от вас доста се подразниха от темата каято сам пуснала.И какво в това савнение Памела и Хонда?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Питаш за нещо от което момиченцата росват , а на момченцата им стават пишките само като го зърнат ... аре сега стига с тези въпроси/отговори :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги маи за всички е мечта тази кола ,а както аз така и всички предполагам искат да видят на старта С2000 VS Civic Type R кои ли ще победи ТОВА Е ВЪПРОСА КОИТО МЕ МЪЧИ!!!може би не само мен ами да нямерим хора и да разберем :dry:

Гледай Best Motoring - The Type R Legend
това навсякаде е платено ако имаш линк за безплатно гледане даи го ще съм ти благодарен :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре всички се перчат,а идеята ни с Алекс беше да разберем ако има на пазара една С2000 втора употреба на примерно 35000лв дали ще има интерес,видяхме че интереса го има сега да видим колко са готови да ги наброят....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това навсякаде е платено ако имаш линк за безплатно гледане даи го ще съм ти благодарен :huh:

:dry: Не си сериозен нали?Ако все пак си - пробвай eMule (в неговите сървъри има всяка една версия) или безбройните торенти - малък списък можеш да видиш тук -> http://www.torrentking.org/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли си купили хонда с 2000 ако имате тази вазможност?И какво ви е мнението за нея?

До скоро само бях виждал с2000 дори не бях се и возил като знам технически колата е абсолютна 2.0 240 коня идеална работа ще ми върши нямам парите в кеш 40К! все пак ако ги имам за кола М5 ми се вижда много по удачно естествено съм притежател на хонда но не съм сектант за тия пари скачам у М5(Е39) излитам нека да ме гонят някви с2000 за писта говоря не за обществени пътища там няма шанс просто :)С трува ми се че колата е как да кажа "женска" просто си казвам мнението нали питате да не ми се обиди някой (жени или сектанти) поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз в София съм виждал 4-5 S2000 и още една на един абитурентски това е уникална кола особено новата CR версия с твърд покрив 240 коня от двулитров мотор си е доста а и със задно предаване. В Best Motoring International (Volume 1) Type R Legend(NSX-R, Integra Type R and Civic Type R Battle and Honda 2000 prototype and Nurburgring) S2000 достойно доказва качествата си като прототип още тя е финалната сцена и св виждаше само как изпреварва сички други коли на пистата поклон пред създателите и.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бихте ли си купили хонда с 2000 ако имате тази вазможност?И какво ви е мнението за нея?

Задай си въпроса като махнат акциза,аз 6ти отговоря тогава :)
Мой,май пак изригваш! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче верно си е женска кола(отвън).........и лично не бих я карал никога ако нямаше толко добър двигател и поведение..........но пълно щастие няма ;)

........... все пак ако ги имам за кола М5 ми се вижда много по удачно естествено съм притежател на хонда но не съм сектант за тия пари скачам у М5(Е39) излитам нека да ме гонят някви с2000 за писта говоря не за обществени пътища там няма шанс просто ;)

Ооооооооо на писта може и ти да гониш,а на обществените си има ограничения дет трябва да се спазват ;) Пък и за писта бих предпочел скайлаини,ветове и поршове.М-ките нещо изостават напоследък.........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

S2000 е страхотна кола, но ако имах възможности да купя такава, бих гледал напред към NSX 2002 /което май си е бая по-скъпичко ;) дори секънд хенд/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ех, като кажете, тая женска кола... И кое по-точно отвън и е женското :) ??? И по-какво да различавам женските коли, от мъжките? Явно, съм пропуснал нещо в дизайна на колата :P ... Това, да наречете С2000, женска, си е богохулство ;)!!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ashes не се ядосвай той и моя баджанак вика че виждал само жени да карат Прелюд и че е женска кола ;):P та трябва да му се връзвам ли. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се ядосвам :) , но не мисля, че определението за точно тази кола е женско! Някой, ако го вълнува, тук има "малко" информация за новата С2000, а като цяло и за ХОНДА: http://corporate.honda.com/press/article.aspx?id=4098

Редактирано от Ashes

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно че всички я харесваме но дизайна и е като на мх5...........просто липсва агресията в дизайна........но това си е въпрос на виждане :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HaeMHuK

Какво ли не бих дал да имам една такава ЖЕНСКА колица ;) само кадето не виждам какво женско може да има в един 240 коня ЗВЯР :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

Всеки , който има огледало на сенника си ( говоря за шофьорското място ) да счита , че кара дамска кола

..........пак съм се прецакал значи с акорда ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги маи за всички е мечта тази кола ,а както аз така и всички предполагам искат да видят на старта С2000 VS Civic Type R кои ли ще победи

ТОВА Е ВЪПРОСА КОИТО МЕ МЪЧИ !!!

може би не само мен ами да нямерим хора и да разберем ;)

Бихте ли си купили хонда с 2000 ако имате тази вазможност?И какво ви е мнението за нея?

До скоро само бях виждал с2000 дори не бях се и возил като знам технически колата е абсолютна 2.0 240 коня идеална работа ще ми върши нямам парите в кеш 40К! все пак ако ги имам за кола М5 ми се вижда много по удачно

естествено съм притежател на хонда но не съм сектант за тия пари скачам у М5(Е39) излитам нека да ме гонят някви с2000 за писта говоря не за обществени пътища там няма шанс просто :P

С трува ми се че колата е как да кажа "женска" просто си казвам мнението нали питате да не ми се обиди някой (жени или сектанти)

 

поздрави

 

Civic Type R vs. Honda S2000 vs. Honda S2000 <-- ето и битката на титаните, мисля че от филмчето всичко се разбира

Honda S2000 F1 exhaust <-- ако всички женски коли вървяха толко и бръмчаха така, жените във моторните спортове щяха да са повече

Дори S2000 да е гейска и женска кола, с удоволствие щях да си я карам (стига да я имах) даже няма да ме безпокои мисълта че е женска или гейска, каквато НЕ е

Редактирано от da6kata

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нема начин ... хехе ;) Направо е детска... мечта

Публикувано изображение

 

Е... за всеки влак си има пътници. Уф що нямам билет за този ;)

 

;);):P;);):P

 

Който иска мъжка кола - да погледне аватара ми. Даже е тунингована.

Редактирано от eDaniel

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...