Jump to content
Guest Rossignol

Оставяла ли ви е Хондата на пътя?

Recommended Posts

на 2метра от гаража след като се опитах да мина за 20 и 1-2 лв 200км :worthy: минах 201 +10 мъчни метра :worthy:иначе за 1000км от както е при мен няма грешка количката

Редактирано от Abcd

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз със първата ми Хонда карах минах около 8 км без капка вода. Нямах избор. Беше се спукал радиатора. После я налях и минах около 200 и чак тогава главата си замина. Беше се спукала малко. Незнам друга кола дали може да мине толкова километри без вода.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:huh:

Г-н Флайбой, ако обичате не вадете теми от "дълбините" на форума без причина!Поне да бяхте написал нещо! :sick:ПП: Никога не ме е оставяла :) Редактирано от Krelion

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един път ме е оставяла - първата ми кола беше Сивик 2-ра генерация и някъде 1999г се задави и спря по средата на едно натоварено кръстовище. Оказа се кофти бензин...От тогава не зареждам на Шел :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Demon

Аз съм голям фен на марката, но съм и реалист и мисля като Емо, че няма нищо вечно!Мен Сивика ме е оставял два пъти на път, заради изгоряла бобина! За това се надявам да съм го излекувал от тази болест с едно голямо и червено MSD :sick:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата ми Хонда: Quintet 1.6 82 год. ми направи номер през далечната 1994г. в Пазарджик. Отказа бензиновата помпа, която на този модел е електрическа и и бяха нагоряли контактите на прекъсвача. Аз залегнах под задната гума и макар, че по закона на Мърфи заваля дъжд, за около час я свалих, изчистих с шкурка контактите и за радост потеглих обратно!!!Втория номер беше, че карах повече от половин година без трета скорост, но причината не беше в Хондата, а в "майстора", който ми сменя съединителя! Но това е друга тема!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мен не ме е оставяла, но и не я карам отдавна за да имам отговор на въпроса. Ето защо ще ви дам отговор от мой приятел живеещ в Испания вече 7 г. и работи като шофьор на пътна помощ. Когато го питах каква кола да си купя и бях при него в Испания да си я избера, той каза - "Единствената кола в Испания, която не съм дърпал е Хонда" ! Не искам да звучи натрапчиво или като реклама на марката, но наистина съм доволен и се чувствам сигурен в тази марка. Карам и Тойота Корола Версо, която е на вече 2 години и в нея съм също така сигурен, но да не забравяме, че е нова и пръв "пръднах" на седалката.И все пак и двата автомобила са Японски, въпреки че единият от тях се сглобява в Анадола

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stephan A.

един път. на пътя белград-софия. шарнир...пътна помощ до софия 340 евра...оттогава нищо и така вече 25000км

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Izanagi

Всеки ден ме оставя , я на пътя , я на паркинга зад офиса :)Иначе до сега изгоряло динамо , ама си карах сигурно седмица на акомулатор После стартера се смели , буквално , ама ме бутнаха и в сервиза , така че мога да кажа ,че не ме е оставяла.Само на 1-ви януари със летните 17-ки неможах да тръгна на равно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За 25К км за 1,5 години на пътя - не. Но пред вкъщи - да. И то точно нощта, преди да тръгна за морето ;) . Паднал акумулатор. Добре, че има денонощни бензиностанции, където продават акумулатори. Ама така ми трябва ;) . Щото преди това бях наритала колата, че постоянно ме бие ток. И тя ми го върна :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

НЕ. И сигурно ако ме остави първо в мен ще потърся причината :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 93 г семейството кара само Хонди за сега нение оставяла нито една от тях дано не чуе дявола.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не , до сега не ме е осавяла , става въпрос за старата / Сивик 1.3 86 г. / дори миналия месец като ходих с нея до София и едната накладка се разпадна / раздроби / не ме остави !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

остави ме...заради изгорял комутатор- и ми се смяха много.

Редактирано от buberon4o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха, понеже постоянно натяквам на мойте приятели че Хонда е най-добрата, та като счупих полуоска всички дойдоха да снимат как Хонда е на камиона на път за Омбре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като говорим за полуоска, ГОСПОД ЗДРАВЕ ДА МУ ДАВА НА ДРАГО, че и аз чупих пред 3 дни мойта

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мен ме е оставяла... Ама нормално като няма кой да сипе бензин :o:):D

Редактирано от NIO

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА!Ламбда сондата ми е само на единия изход на главата(на едната тръба на спортния колектор)И така сместа ми се обогати много . И доста пъти не мога да запаля дори и на бензиностанций....Но утре всичко ще се оправи :o:lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един път..... причината повредено копче против кражба което в движение ми спря всички тоци :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Animal

Не, даже като ме удариха и задна дясна гума беше на косо на калника пак успях да се прибера на ход до нас. /свидетел Ръсто/

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веднъж само като ми се пукна радиатора и пръсна антифриз на делкото и горката само дето не тръгна назад :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Остави ме,но не на пътя.Пред блока-на паркинга ;););) Изгорял комутатор(мамицата му....).След две седмици продадох Прелюда(и на него мамицата му....) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, на първата година в България. Изключвам проблемите с главното реле, което не е оставяне, а по-скоро капризи.Та, първото и лято сме на море. Бяхме тръгнали нанякъде и минаваме през Балчик, отгоре, където има разни жилищни блокове и Хондата, изведнъж без никаква причина буквално умря. Ха сега де? Бях си взел куфарче с инструменти, ама то остана в хотела ;) И тъй, като беше работен ден и колата спря на около 30-тина метра от една железария си купих от там клещи, отверка звезда, малко жица и една крушка, защото заподозрях проблем в делкото. Отворих делкото и след малко тестове, реших, че е изгоряла бобината. Лошо! Отидохме до Варна с другата кола (VW Passat ;)) и след страховити цифри за нова бобина и още по-страховити срокове за доставка, най-накрая късмета ни се усмихна в една морга от която взехме цяло делко от Кончерто за 50 кинта. Върнахме се смених бобината и отново потеглихме ;) Това се развива през 2003г. Оставянето бе за около 3 часа. Това е единствения случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оставяла ме е само 1 път ....когато се врязах в една стена с малко над 100км/ч

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...