Jump to content
zmeq

Хонда Vs Жигули( турбо )

Recommended Posts

Ами немога да не пусна тема казах че ще има реванш със прословутата Жигула,преди малко бяха стартовете 2 старта 1вия го бих с половина кола,ама 2рия всичко си дойде на мястото и го бих с 3,сега чакам коментара на Hayabusa :blink:;););) Honda Winnnnssssssssss ;);):) , а и Жигулата беше на 1 бар надута :);):):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво ;):blink:;) сигурно добре си го спукал ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала баце ;):blink: върна му го все пак ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да има забравя физиономийте като сварши гонката ето такива бяха :D:D:blink::blink::blink: ихихихиххи Хонда 125 коня бие Жигула 900 кила турбо :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

ами трябваше да се похваля на някой че нямаше наши фенове там и викам да ти кажа на тебе докато е прясна информацията :blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така! Показа ли им от къде изгрява слънцето :blink: А HAYABUSA-та едва ли ще даде коментар,сигурно сега се напива от мъка някъде или реве заврян в некой ъгъл :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХОНДА отвръща на удара......или Завръщането на Сектатнтите :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха,те сектантите са си все тук бе,никъде не са ходили.... :blink: .Що ли не съм изненадан от резултата от гонката. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А доказателствен матриал да оплакнем очото и ние?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами няма за съжаление,щото станаха много извънредно гонките :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен хаябузата да ти стисне ръката да ти каже "Евалата" и да ти се извини не виждам друга по логи4на реакция :blink: Браво ЗМЕЙ :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest street_force

тая жигула е била много збъркана щом си го бил а тои на един бар викаш амам кво налягане на предните гуми ли ???? по прости сметки жигата с смес 12.5 на тва налягане и 9 к оборота си е над 200++ коня

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Освен хаябузата да ти стисне ръката да ти каже "Евалата" и да ти се извини не виждам друга по логи4на реакция :lol: Браво ЗМЕЙ :lol:

Съмнява ме , след като нейчо му напомпи кифаницата - ония ще има да се крие от него 1 година :blink:п.п а стрийтфорс говори така , защото и той се е захванал с един проект жигула турбо и го е яд :blink: :blink: без лоши чувства мой , просто лаф да става :lol:аре

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

батко не е била сбъркана Жигата просто,не си виждал как върви хондата,предни я път е била на 0.8 сега била на 1 бар,ти ако искаш вярвай :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А така! Показа ли им от къде изгрява слънцето :blink: А HAYABUSA-та едва ли ще даде коментар,сигурно сега се напива от мъка някъде или реве заврян в некой ъгъл :blink:

:lol::lol: .....браво пич!Евалата :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да спомена че се дърпах и с БМВ 320 Ванос с чип било към 170 и няколко коня,до 300тния метър го водех с около 15 коли :blink::blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да спомена че се дърпах и с БМВ 320 Ванос с чип било към 170 и няколко коня,до 300тния метър го водех с около 15 коли ;):lol:;)

;);):lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да спомена че се дърпах и с БМВ 320 Ванос с чип било към 170 и няколко коня,до 300тния метър го водех с около 15 коли :lol::lol:;)

А колата ти сток ли е ............нещо нереални ми се виждат и на мен тия постижения............ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не правена е,ама има още какво да се прави и то доста :lol: по нататък , че свършиха парите,но за 125 коня++ съм доволен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

аре стига с тез 125 ++ нестигна ли поне 130 че да сложиш един плюс? на всеки кон ще слагаш по + ли ко? ;);) по правилно е наистина 140 + - :lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аре стига с тез 125 ++ нестигна ли поне 130 че да сложиш един плюс? на всеки кон ще слагаш по + ли ко? ;);) по правилно е наистина 140 + - ;):lol:

може и да е 125 --- да ти кажа докато не я ка4и на дино.. нищо не се знае;);Пза Тези постижения аз карах зад тях(на около 20 метра) неи4о изпревари с доста.;) ТОВа БМВ Ванос(може би 50метра до към 160-70)-на око, даже пи4а спря после и му каза нещо незнам какво. :lol: МНОго добре му върви колата !(Реклама)-безплатна Редактирано от K1r1L

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

забравих да спомена че се дърпах и с БМВ 320 Ванос с чип било към 170 и няколко коня,до 300тния метър го водех с около 15 коли :D:P:D

...че ти спокойно си можел да отидеш до финала и да се върнеш да го посрещнеш ;);););)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

предния път когато паднах от Жигулата,бяха едни олюванки,наредби и ко ли не,сега ни Гък не са чува :P защо ли е така някой хора са се скрили и не мърдат от там където са.Поне можеха с нещо да се оправдаят :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тествал ли си за колко време ускорява от 0-100 и за колко минава 400м.?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

ами несъм скоро имам намерение да ходя към Софето бате Емо да я мапне,че след одобренията не е настроена,но иначе на 400м излизам с кам 168-170км на 4та,мисля съм ниски 15ки 15.1-15.2 :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest K1r1L

ами несъм скоро имам намерение да ходя към Софето бате Емо да я мапне,че след одобренията не е настроена,но иначе на 400м излизам с кам 168-170км на 4та,мисля съм ниски 15ки 15.1-15.2 :)

тези 168-170 са си доста съмнителни (да отбелЖа 4е коли които дават 14,1-2 излизат горе долу с толкова:)по вероятно ~155 да излизаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Змей,внимавай баце с тези 240,щото си е бая тази скорост.С мойта,аз и Иво на магистралата от Бургас за Карнобат вдигна 230и ме достраша да натискам за още!Карай леко да не стане некоя беля!Иначе тая жигула си е наказал много,ама много лошо............. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дари той ако имаше акъл в която и да е глава/нали е многоглав змей:huh:/ едвали щеше да иска да кара с 240 с тази малка кола,ама нали е луд и не му пука :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest assfull

евала за победата брат :blink: за напред се така да е :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами незнам,откакто сложих джантите който купих от БОС ХОГА, на колата и се качи и максималната скорост,супер леки са,а и може и да не вярват някой,но колата развива 240 км в час на магистралата,даже с тебе сме се уговорили да направим клипче :blink::dry: да пуснем тука да видят за ко иде реч колегите

брей , така ли се вдигала максималната скорост ? :) дали няма малка вероятно , съвсем нищожна де , да е по-бърза заради по малък размер гуми и грешен отчет на километражчето ... тъй чисто хипотетично :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и на мен нещо ми намирисва тая работа с джантите и максималната скорост ама айде :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest zmeq

на 4та на 220 ми удря прекасвач :rolleyes: апък и аз отначало мислех че не показва вярно километража,но я тествах с един Фолксваген Туран до 170км,Турана беше на автопилот и разликата беше 4км :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм тогава моя колометраж доста лъже - аз съм с В16 и то със доста сериозни ъпгрейди и на 400 м излизам на 150 :rolleyes:, е добре трасето е под не малък наклон но все пак ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нейчо , и аз да ти са ИЗКАЖА отгоре :)Щото коли с терминална скорост около 170км излизат с времена от порядъка на 12.6-13ще ти дам сано един пример да го имаш в предвид :)Опел корса(В 2076) - това е рекодриора в клас А :rolleyes: всички знаят за коя корса става дума :lol: Време/терминална/60фута-12.565/176.67/1.889/ 12.382/177.88/1.760 12.313/176.8/1.779 единствено диното и времена от писти с хубава апаратура говорят за показателите на автомобилите ви :) аре със здраве :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прав си Ачка,незнам толкоз показва :rolleyes: май трябват клипове да прая да покажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да има забравя физиономийте като сварши гонката ето такива бяха :unsure::angry::huh::blink::blink: ихихихиххи Хонда 125 коня бие Жигула 900 кила турбо :lol::lol::lol:

Тва да не те е бутал някой. Никога не може да стане
Приятелю, не ти е тук мястото... считайки ника ти и злобното изказване, ама грам не си за тук. Аз лично гласувам да те баннат, че нямаме потребност от теб. Кефи си се на марката както правим и ние и не се бъркай в нашата лайняна марка. Айде и със здраве

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами бате това е лошото че никой не буташе,ако беше бутал някой нямаше да и направя 3 коли ами 5-6 :unsure::angry: и между другото гледам караш пунто,едно такова турбо го отнесе с 7-8 коли,много зле са,ако имаш път към Б-с и ако твойто е турбо драсни едно лично да видиш ко става :huh::blink::blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...