Jump to content
tinki

Що е то Фен?

Recommended Posts

Петък вечер е-почти полунощ.........прибирам се към вкъщи карайки лежерно.Трафика е слаб нищо че предстои уикенд.Спирам на светофара а до мен някъФ гледа нагло.Как няма да гледа кара А8 4.2 куатро пише отзад.До него блондинката и тя гледа нагло.Ма аз не стягам,пала си цигарка и се хиля.Подавам лекичко гасчица е така да го подразня :) .А оня си барника по климатроника,сменя песнички и подава и той гасчица да чуя как звучи 4 и кусур литра двигател.Аз и климатик си нямам даже ма не ми и трябва,музичка също си нямам слушам как ми мърка малолитражката :) ........бе то кво имам 4 гуми с волан и хидравлик

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааааааа изруд си ти, страшно много ме кефиш! Хехе, историйката си я написал страшно увлекателно и достъпно. Хехе, бравос само така продължавай... това със смрадтта и мислите в топлото легло е много познато макар да нямам още кола. Браааавооо за историята, много ме изкефи! :):lol: Едно такова чувство ме обзе, да желая още по-силно и на мен да ми се случи.. а не знаех, че мога да го желая повече! УУУУ, ЯКОООО!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич ,много яко пишеш :lol: имаш стил и характер.....Продължавай да се кафиш и да се хилиш,нека да има да се чудят куатро-Q7-CLS-мените :) ......верно си фен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахах супер разказче :) ей тва е е важното - не на вуте да му е зле - а на теб да ти е добре :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ripper

:) Браво ! Харесва ми се едно ми четеш мислите :)

 

Е днеска я откарах с брачеда с калибрата за портване :lol:

 

Публикувано изображение

 

 

А оня си барника по климатроника,сменя песнички и подава и той гасчица да чуя как звучи 4 и кусур литра двигател

 

 

хаха е тука най ме изкефи :):)

Редактирано от ripper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като разказ на Тарантино страхотен писател си:lol: ....и аз снощи имах едно приключение с едно Ауди намалям на едно кръстовище без светофар макар,че съм с предимство щото да не ме отнесе някое камикадзе и пича отзаде аха да ме избута,че му преча поглеждам бегло на огледалото стори ми се А4 или Б4 авера до мен ми вика дай му път да се изравни и го издухай тоя кораб.ОК си казвам няма да я режа на 1-ва ше му дам шанс премествам се леко вдясно и на 2-ра настъпвам до ламарината ама оня вече 5 коли пред мене взе си завоя на следващото кръстовище и изчезна опитвам се да зърна какъв е тоя космически кораб и авера ма тупа по рамото и вика сменяй човек,че и червеното на оборотомера свърши :) та оказа се А8 последен модел явно бегат тия :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колега,много увлекателно,наистина! Едва ли има по-точен начин да се обясни как се чувства истинския фен понякога!!! А това за музичката, за ароматизатора,........не знаеш колко си прав. Аз и кори на вратите нямам, ама не ми пука. Но идиотската усмивка е налице :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тинки, колега, накефи ме тотално, а и си го написал хубаво. Чувството ми е познато, той и шефа може да каже как сме се чувствали след като сме се дърпали с колелата с коли по улиците на София :) Браво, много, ме накефи, честно ти казвам разказчето ти предизвика вълни от емоции! Напълно те разбирам! Продължавай да си си все такъв фен, имаме нужда от повече като тебе! Уххх как искам и аз скоро така да се "опъна" на някой дебеловрат малкоумник в София, ама с мойта си колица....ше си помечтая, пък то ше е до време. (Шефе, като си зема кола ше те скъсам... ;) ;) ;):);) само ме изчакай да си зема.... :) :) :lol: )айде със здраве, Тинки, пак, само така, колега!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
;) ;) :blink: Рядко оставам безмълвна...!Бравос,колега!Изключителен стил!И много,ама много маняшко(в добрия смисъл на думата)! ;) Редактирано от desap

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tinki направо ставаш за писател на разкази :blink:Няма спор ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евалата колега много те бива в разказите.Уникално си го написъл.Ти наистина си един голям и верен фен..... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бравос и от мен, супер просто...Бтв: с толкова хвалби от всички колеги за това как си пресъздал всичко....замисли се за по-сериозно нещо ..., :blink: читатели ще има гаранция...Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Honda - the power of dreams. продължавай да мечтаеш :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за топлите думи :blink: ..........сигерен съм че всеки фен би могъл да опише страста си лирически ;) ПП Имайте впредвид че доста части от историята са измислица.Просто исках да покажа чувствата и отношението(и към околните) на истинския фен според мен,пък същевременно да не стане дълга и скучно четиво.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докато четях, имах чувството, че аз съм на шофьорската седалка :blink:;)

Редактирано от sCoff

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ииииииииииииииии напомни ми за разказ на Дашиъл Хамет или Чандлър - тежко, мрачно, с много ирония... оня в голфа да не е бил Марлоу? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tinki

ииииииииииииииии напомни ми за разказ на Дашиъл Хамет или Чандлър - тежко, мрачно, с много ирония... оня в голфа да не е бил Марлоу? :blink:

Бе може и да е бил :blink: ........м/у другото момчето с голфа наистина така се запознахме.......фен отвсякаде.........ще го видите на калояново.По голфа само корите на вратите са останали.....и асфалта от пода е изтъргал :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тинки,тва май е най-готиното нещо дето съм чел тука...поздравления пич.Ако намеря време и ако ти НЯМАШ нищо против мога да боцна едно леко продължение в същия стил.Разказчето ще се базира на действителна случка отпреди няколко месеца посред бял ден на едно кръстовище в Зарата.Тогава какъв оргазъм беше... :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно че нямам нищо против...........всеки който иска може да си постне случки от живота :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bat'koko

Към всички които са влизали в темата имам предложение.Да номинираме tinki за разказвача на форума.Браво колега имаш уникален стил и изказ.На всички ще бъде интересно по-честичко да четем такива разказчета :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към всички които са влизали в темата имам предложение.Да номинираме tinki за разказвача на форума.

Кво ме направи ти не е истина :blink: :blink: :lol: ...........по добре е различни хора да пишат,с различни виждания и стилове........смятам че ще е по интересноhonda_huliganka мерси :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре нека и аз да разкажа една малка историйка.Сигурно не съм най-големия фен,но самия факт,че това не се е случвало с никоя друга от колите които съм имал до сега според мен е показателен за отношението ми към марката. А именно: купих колата за 8500лв.всички подобрения и екстри които съм направил са на стойност 4000лв.Като я убуя на пролет с нови джанти и гуми ще ми стъпи на 14000/14500лв.Какво последва? :lol: 95%от всички запознати с това започнаха с коментари от рода-за какво вкарваш толкова пари в тази кола;аз за толкова пари заеш ли какво БМВ щях да си купя;тaзи кола си остава вечно твоя и т.н. и т.н.На всички тях одговарям простичко.Да така е,но защо си мислите,че не знам всичко което ми казвате + до болка познатата фраза "кеф цена няма".Правя го защото искам да карам тази кола,защото тя ме кефи ,защото искам да е уникална,защото в нея се чувствам като в собствената си кожа,защото така правят хората които много обичат колата си.ЗАЩОТО СЪМ ФЕН!!! И единственото за което съжалявам е,че не мога да го разкажа така увлекателно като tinki :lol::blink::D

Много точно го каза!Браво!Е,те така се чувстваме повечето истински фенове :blink::blink::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трудно е, да си от хората "обичащи" си колата, особено, когато не можеш да и купуваш всичко и да я глезиш... Но и това ще стане, важното е да си фен :blink:!!! Историята е много добра!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз все още нямам Хонда :lol: Много съм си харесал една, честно казано колата е направо разсипана и трябват найстина МНОГО пари за да се "реставрира" , а и дали изобщо ще се намери всичко за нея е много съмнително, защото е чукнала 30-така. Въпреки това ми вдига адреналина и ми се подкосяват краката като я видя, но все още немога да се навия да я взема, защото купето е много зле.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ironstone

Да открием раздел за Хонда творчество или нещо :):) Honda Fiction and Poetry Challenge :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kvento

Много готино.Важното е да си с усмивка на лице. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest NA.SAKOTO.YAKATA

Поздравления за най върлият фен tinki ! Като напишеш първият бестселър ще помагам да пренесеш хонорара на сигурно място с някой камаз :)И аз съм на мнение че е по важно как се чувстваш отколкото как изглеждаш в очите на слепите. А относно колегата градски който каза

... А това за музичката, за ароматизатора,........не знаеш колко си прав. Аз и кори на вратите нямам, ама не ми пука. Но идиотската усмивка е налице :)

мога да добавя че съм на абсолютно същото положение, че и мокета съм махнал дори в името на модернизацията на инсталацията и бъдещи екстри :)Но не ми пука, щото предпочитам в колата да се возя само аз :) ... баси егоиста дето съм :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала разказчето е супер талант си е това :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G_M

Браво!!!!!! Нямам думи. Ве4е 10 минути се пуля в монитора и незнам кво да ти кажа :) БРАВО СТРАШНО Е

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...