Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

:P;) AMD кажи в кой сервиз са се осрали така :rolleyes:Да ви се похваля : днеска се сдобих и с притискателния диск и вече съм готов за смяна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще е смяната, че ако си я правиш сам да дойда да гледам хем и блага дума мога да кажа.Всеки сменя по нещо и накрая може дружно да отворим сервиз за Хонди, а иде да сбираме по 10 000лв. на човек и да отваряме. Аз като не разбирам много може да съм главен хигиенист.Днес обиколих зоната около колодрума и пак не открих оная блъсната Хонда!Поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само да видим от де ш избараме по 10 хилки, че после как ш ги избиваме кат е за Хонда :) тряя да е я за Орел, я за Форд, че да препечелим :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви се похваля : днеска се сдобих и с притискателния диск и вече съм готов за смяна :thumbs2:

сменяй, че след 5 часа тръгвам към Габровои и ша та прааам штаааастлива

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док ,според мен най лесно ще ти е PVC тръба,едно коляно 45 градуса и докарваш филтъра зад фара (където ти е сегашната кутия ) евентуално ще ти трябва редуциращ маркуч от дросела към тръбата :lol: Днес си размених носачите, можело и да стоят както пише по книгите :lol:щангата не съм я закачал понеже нямам болтовете към биалетката

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за утре търся помощник за "ЗАКАЧАНЕ НА СКОРОСТНА КУТИЯ" :dry: Днеска я свалихме сменихме съединителя, НО ни се еба майката докато я закачим обратно ама така и НЕ УСПЯХМЕ :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колко часа и къде? Ако е от 13.00 аз съм на линия само пиши и идвам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок жената ме пусна. Ще дойда пред Била в 10.30, ама да не е някъде около Била а аз да чакам отпред.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми съобщиха, че имало яко хайки и по киевци имало на 3 места заложени патрулки и по оня път дето се сбираме имало :D , явно нещо са им казали :D да не кажете после, че не съм ви казал, каквото съм чул :P даже има една патрулка от бая време точно пред входа ми :D да не е хонда и голф хайка ;) айде и умната ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да си гледат поничките и да не ни занимават :huh: МНОГО БЛАГОДАРЯ за помощта на ВСИЧКИ ;) Ама или не се е олегнал още тоя съединител или е малко боклук. Като вкарам 2-ра превърта за момент и тогава захапва. Ама пак е доста по-добре от стария :rolleyes: Сега остана да сменя и колата и почвам да ви мачкам :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябваше да сложиш другата скоростна кутия :huh: Chori Благодаря за болтовете на щангата

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да си гледат поничките и да не ни занимават ;) МНОГО БЛАГОДАРЯ за помощта на ВСИЧКИ ;) Ама или не се е олегнал още тоя съединител или е малко боклук. Като вкарам 2-ра превърта за момент и тогава захапва. Ама пак е доста по-добре от стария ;) Сега остана да сменя и колата и почвам да ви мачкам :thumbs1:

Ехееееееееее! ;)  Браво бе ;)  най после ;)  цяла година сменяш съденител ;) айде честито ;)  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хаиде на когото с каквото мога, то като че ли е кои знае какво :) Важен е жеста и да си помагаме които с каквото може. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя ще ходим ли в Плевен ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest hondÑŽ

Ще ходим. Трябва да видим колко души ще сме и да решим с кои коли ще пътуваме.Утре ще видя и Калоян дали ще идва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

След 2 часа ще имам отговор дали ще идвам и аз, в колко ще тръгвате/ме и от къде, колко души станахме общо?Става въпрос за Плевен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Хей! Колеги.... колко човека се събрахте за Плевен и в колко часа ще тръгвате?  :P Не,че нещо,ама..... знам ли..... може да ми се отвори дупка да дойда и аз :rolleyes:  Все още не е 100% сигорно,но да си знам :P

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега сме Hondю, AMD и аз. Миленския няма да дойде, защото щял да ходи да пие на някакво село.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за сега сме Hondю, AMD и аз. Миленския няма да дойде, защото щял да ходи да пие на някакво село.

 Само с една кола ли ще хоите? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се знае още , може да сме 2 коли :rolleyes: Някакви предложения за час на тръгване ?П.П:Един колега от Плевен иска оглед на таратайката ми, така че ще пробвам да я закарам до там :P

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще съм с моята кола и за сега с още 1 познат, гледам че почва в 11.00 часа така че към 9.00 да тръгнем, може и по рано.Други предложения и желаещи да дойдат с нас?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

предлагам 8:30 на АЛЕКО ! Явно аз ще съм с AMD, ако ме иска разбира се :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок 8.30 на Алеко и тръгваме, аз ще пия по кафе с вафли за закуска. При мен останаха 2 свободни места за други желаещи.Абе тоя дъжд може да ни цака яко, няма да вземам кокошки в багажника че като се намокрят и много смърдят... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да вземам кокошки в багажника че като се намокрят и много смърдят... :P

Най добре........ ха ха ха ха :rolleyes::P:censored:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние с Кателиев ще тръгнем около 9:40 от Алеко с ЦРВ-то. Ако има други желаещи да пътуват с нас да звънкат или направо там.С другите ще се срещнем напрво в Плевен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, звъннете като дойдете :no:

Редактирано от policeman

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок ще ви чакаме направо в Плевен, при мен остана 1 свободно място.Нямам дъждобран и маи ще мина от всичко по лев на тръгване.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отдавна нивото на хидравличното масло показва, че е за смяна, а и волана от време на време малко вие, а сега като чета трябвало масло на ХОНДА за 30лв ;) Вашето мнение какво е? Какво масло да взема ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си прекарахме въпреки студа следващият път ще има икономик на пистата :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дружина.... някой не се ли сети да вземе апаратче и да направи някой друг пик да видим как е минало в Плевен? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мен лично най-брутално беше когато Policeman ме повози във VT-то . Няма такава кола просто- 4 ген. си остава най-яката.Иначе адмирации за Емо/1Нет/ за победата в клас А и на Искрен за 3-то място.Емо показа много изчистен и прецизен стил на каране. Браво!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

следващият път ще има икономик на пистата :)

дано не е само икономика ами да има и 4 и 5 и 6 ген хетч :D Док ми даде колекторчетата за което съм му мн благодарен :D остава само да ги сложа и да видим как е :fun: Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои измръзна днес?

Публикувано изображение

То беше шапка невидимка...хахаха

Пуснах видео малко в тема Италианско преследване

п.п. Терориста (на заден план) се е хванал за главата като видя хубавата кака :fun:

Публикувано изображение Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док недей така че ще ми изпросиш боя :) Тая кака даже не съм я забелязал просто си топлих замръзналите УШИ :fun:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано изображение

Лелееее дрожина :D  страшна снимка :)  направо голяма гледка :D  гурките голям студ сте брали :fun:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

дано не е само икономика ами да има и 4 и 5 и 6 ген хетч :)

5 ген можеше да има и сега ,с драгаджийските гуми ,но за половин обиколка :huh: толкова щеше да изкара съединителят

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска си купих гарнитурите за колектора и утре ще има интервенция :D Док голям зор с тази сонда дето беше. Ходих при двама майстори ама нъцки :D Накрая я занесох при "Бай Илия" и ми я свалиха. за услугата ми взеха 5 лева. Ядосах се и отидох до "Рикото" (до 2-ро) и си купих един камък за ламда сонда за 10 лева и да варят да се *** в г*а! Моята я развих без проблеми и утре ще има смяна :lol:п.п. Кажете от къде да отида да си купя гайки за колектора (3 броя дето се събира четворката с двойката) ?

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...