Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

оф то не след, ами с/у Тойотата ли било еххх ами утре съм зает в неделя ще има ли събор? да си прая сметката кой ден да се сдобия с тях

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Терориста беше засечен днес в 12.00 да дава много газ на мотора в посока Куката (бях в един бял Ланд Роувър и ме задмина със около 115км. затова викам да не ти свиря за да не се стреснеш ). За драга не знам нищо, кое кога какво. Аз в неделя съм в Алеко в 16.00. Пресечката е точно до Тоъотата а не с/у нея, горе съм написал дясно и съм се объркал ВЛЯВО Е.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оф то не след, ами с/у Тойотата ли било еххх ами утре съм зает в неделя ще има ли събор? да си прая сметката кой ден да се сдобия с тях

НЕ е срещу , ами е след. Правилно си разбрал 1 път . ама е като качваш баира веднага след тойотата в ЛЯВО има една пресечка (сега малко трудно се забелязва) . Пресечката е точно преди блока след тойота .(блока е малък, не е този дългия на равното).Кателиев къде се дяна бе ? Айде че съм си взел чифтето и може да идем да пукаме някъде. Или ти сега те е страх да се появиш ? :thumbs1: :thumbs1:Док не позна , беше със 160 км/ч Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами ако не успея да мина утре след 19:00 предполагам ще се видим в Неделя понеже имаше промяна по графика :lol::( аа и Док, относно бартера на джантите на твоя приятел за 14-ки - за моите какво ще кажеш :thumbs1::thumbs1:

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

аа и Док, относно бартера на джантите на твоя приятел за 14-ки - за моите какво ще кажеш :thumbs1::thumbs1:

[/quote

 

 

Даи снимки да му ги покажа че не съм ги заглеждал какви са, даваи че 1 предлага доста добра оферта.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някои моля бързо да помогне току що разбрах че на реиката ми липства нещо като вакумен датчик, кажете ми какво е това чудо и дали суапа може без него (във жълтото дето е хванато за реиката), а дали го има на Д14А3.

Публикувано изображение

 

п.п.: даваи джантите хареса ги ако и ти харесваш неговите кажи да ви срещна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами като се видим в неделя ще ти думам, но така само да се чудя как ще стоят... трябва да ги турим да видя :ppp само, че гумите май са 185 60 или нещо такова, а не 195 50 :rolleyes:и той защо ги трампи и то за по-малки :ppp имат ли нещо поражения, кривичко :huh: защото моите са си окей (да чукна на дърво :P ) :ppp

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

xzibi7 виждал съм само 1-та джанта и и нямаше нищо, много са му големи и нисана 100нх и не може да дърпа с тях.Занесох си главата до кат (мерси на АМД за упътването) за шлайфане и напасване на клапани, също така си поръчах и гарнитура за колектора и гумички за клапани. Ако някои знае за снимката по горе какво е това, моля да напише защото ми трябва спешно информация.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензинов регулатор,незнам от друга рейка дали ще ти пасне , другият вариант е външен регулируем бензинов регулатор (по добрият вариант според мен ) продава се със скобите маркучите и всичко необходимо за монтажа. След Алеко ще ходите ли да замервате :) може би чак тогава ще мога да дойда

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те би трябвало да ми станат нали? Док, аз съм навит за ги менкамегумите в какво състояние и какви са?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бензиновия регулатор ще му пасне , аз си карам със моя си. Днеска след обстойна профилактика и повторно слагане на колектора всичко е добре. Днеска пак направих едно кръгче на първа като подам неще да хване пътя :) Оправих си и оборотите сега са на 800 . Утре АЛЕКО 16:00 и после ще ходим да замерваме, че нямам търпение да видя разликата (ако я има да не само да си внушавам).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ти давам конусният филтър K&N :) още повече ще върви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ееее голям бой ме драхте :rolleyes: добре че беше Маугли да ми даде гювече, че иначе в момента щях да режа колектора :) Утре или вдругиден отивам да сменям масло и следващата неделя (с Кателиев и събота) ще видим да ли е било от в-тека.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

който е писал :rolleyes: teror1sta сменяй и съединителя

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то съденителя му е одавна за смяна,ама гуркото все не му остават прички  :rolleyes::):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бях ли писал по-горе, че ше дера? Бях. Драх ли? Драх. Е, после да не каже някой, че съм лъжец? :worthy: Спокойно ся, да н' цъфне някой надъхан с двувалката да правя замервания и с него? :bounce::drunk:

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко Кателиев днеска смених маслото, купих "чашки" и може да ходим да замерваме пак .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Кат' каза за чашки, аз мога да донеса и бирени такива. :lol: Да помагат в замерването. Между другото, дай да измислим някакво удачно място за събитието, защото на околовръстното става само за гонки. Не е комфортно за "въздухиране". :tease: Ако имаш идея - споделяй. Инак ше се насадим на пътя, в краен случай.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе според мен там е добре, защото можем да закачаме мишените на дърветата. Днеска си поиграх малко и си сложих на таблото диод да ми свети като се пусне в-тека. :tease:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ме удариха :lol: утре тръгвам на обиколки по застрахаватели и сервизи .Баси късмета ,спрял на място и ме трясна, добре че радиатора остана здрав иначе брони ,греди, фар

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска ме удариха :lol: утре тръгвам на обиколки по застрахаватели и сервизи .Баси късмета ,спрял на място и ме трясна, добре че радиатора остана здрав иначе брони ,греди, фар

!!! къде те удариха ??? Много ли е зле колата ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В нашият квартал, бях спрял пред един магазин и един пред мен реши че трябва да връща назад :lol: отпред броня, регистрационния номер, фара ,капака леко посукан , гредата предната и тя :tease: механизма за заключване на капака се усукал и леко натиснал радиатора !!! но е здрав .В движение си е но предната броня е толкова изкривена че опира малко в гумите ,ще я карам утре ако остане време при застрахователите да я оглеждат.Добре че успях да натисна съединителят да улекоти малко удара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пари не е давал, правеше се на ударен ,къде съм живеел и когато съм я оправил да му се обадя и тем подобни простотии.Викнах КАТ , протокол за ПТП и акт за него и работата е чиста.Лошото е че нямам автокаско и ще разчитам само на гражданската :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Препорьчайте някой свестен майстор за бояджийската работа :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Горе на крушата в гората точно до баи Илия жичкаджията, преди него е, нищо не личи после ама взема доста солено ако имаш път натам го питаи първо за цената иначе ги прави като нови.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Също така и Чапека - на изхода за Търново, вдясно след "Експрес" и автосалона има една отбивка. Пердашиш там нагоре и питаш минувачите за Чапека. Те го знаят. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

близките дни трябва да вземам свещи :( че да не ги метне терориста в гората ;) Въпросът е от къде е най-добре в ГБ да ги взема и какви ще са най-добрият вариант (в смисъл до 50лв макс, че не ми се дават 100лв за иридиеви като гледам, че силвър имат бая по-добри показатели :(:) ) И като съм със сивик купе 94г Д15б7 има ли значение точно някакъв модел или са идентични - просто казвам НГК примерно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за упътването, ще ги намеря майсторите.Вида на свещите го пише на една лепенка на капака на агренажа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си взех свещи от Самурая по 7лв. парчето NGK Японски не Френски. Казваш номера на двигателя и тои ти вади каквито ти трябват.Успех на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кателиев, кво пак се скътаваш.да не би сивика ти да е фърлил топа?нишо не пишеш, спря да са фалиш, викам да не е станала белята с буталата:П

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док става дума за магазина до хумура нали? И само 1 вариант ли има? То и аз неща френските ама примерно ако искам НГК Силвър :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

Не бате Самурая е като хванеш еднопосочната от шавара към центъра и след училището на 30-50мт. в ляво пише Самураи японски авточасти.Ако случаино няма за 1 ден пристигат.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

аха сетих се :( то в града има само 2 май за японски части - единият е там - другият е новооткрит на Еса до училището, но незнам отзиви за него :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

кателиев, кво пак се скътаваш.да не би сивика ти да е фърлил топа?нишо не пишеш, спря да са фалиш, викам да не е станала белята с буталата:П

Тука съм, бе! Я прочети на задната страница ... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

де се изгубихте бря, какво е това затишие :D :D

шшш не се услушвай ! Купи ли си свещи или да идвам да ти ги изхвърля ? :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

То, май, да взема и аз да си купя, па да ги сменим накуп? :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...