Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

На 11 се очертава да съм без кола :P но ще измисля как да дойда .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Калоян Кателиев, датата се мести на 12-ти ;)

 

Да покажа Дока днеска какво сътвори. Щом на мен ми хареса как е станало значи се е постарал :D (като изключим скъсания болт на картера :);) )

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля погледнете:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...mp;#entry309210Искрено разчитаме на вашата помощ

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Час на тръгване? Аз дори не знам за кой район става дума. Ни пътя знам, ни дявол. :P Щом ви трябва рамо - подавам ви. Водете. :PДокич, какви са тия красоти, какво'й туй чудесо? :)А днеска на околовръстното един мотоцибайкър как сакаше да ми се метне на капако, не е истина. Тери, дано не си бил ти или някой от твойте, братле! :P Откачих!

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде напишете един час за тръгване, от къде за къде че не я знам тая чешма къде е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чешмата се намира на главен път София - Варна, между Ново Село и разклона за с. Добромирка повече известно като "Палмите".Тъй като аз най- вероятно ще тръгна от Габрово, предлагам да се съберем към 12:00 - 12:15 часа и да тръгнем за чешмата. Мястото- паркинга на общината естествено.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

в 12:00 утре съм на Алеко.Там ще видим с колко коли ще тръгнем.Споко аз знам прекия път до чешмата.

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, виждаш ли тези кабели ? Това е началото на твоя край :hondarulez:

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте фенове...радвам се че мога да се включа сред толкова Габровци...това е един страхотен форум,който съжелявам че едва скоро открих,а той може да е толкова полезен. :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл на колегата Нико, заповядай на една от срещите в Алеко-всяка неделя от 14.00 часа.Теро не се пъни, няма смисъл от тия жици, за 20 минути съм със жълтурите и това е краят на твоята мечта, доста съм отупал с тях макар че бяха баници. Ще дойде и твоя ред да се откажеш да се заяждаш с ДОКМОБИЛА. Забрави ли че имам гърбица под капака?Някой извратен маниак ми е счупил предната емблема, каква мъка само ;) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой извратен маниак ми е счупил предната емблема, каква мъка само ;) .

А днеска някой шиб*н педе**с беше ми покривил и откачил задната броня. Ако бях го набарал на място щях да ги разстрелям ;) Добре че успях да изправя бронята иначе щях да полудея

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно има нова мода, не кради а чупи. По добре на другия да му е зле от колкото на мен да ми е добре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошъл на колегата Нико, заповядай на една от срещите в Алеко-всяка неделя от 14.00 часа.Теро не се пъни, няма смисъл от тия жици, за 20 минути съм със жълтурите и това е краят на твоята мечта, доста съм отупал с тях макар че бяха баници. Ще дойде и твоя ред да се откажеш да се заяждаш с ДОКМОБИЛА. Забрави ли че имам гърбица под капака?Някой извратен маниак ми е счупил предната емблема, каква мъка само :D .

Благодаря за поканата,стига да мога,винаги,понеже работата ми не зависи от дните..и много често работя и събота и неделя,но пък винаги щом мога...а това за емблемите...мен ми гепиха и двете,гадно е ама.. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало, успех на изпита!Относно инициативата ви за 12-ти - БРАВО, момчета! Гордея се с вас! За жалост няма да мога да се присъединя ... :D Но се надявам да се видим на Великден :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кало, успех на изпита!Относно инициативата ви за 12-ти - БРАВО, момчета! Гордея се с вас! За жалост няма да мога да се присъединя ... ;) Но се надявам да се видим на Великден :P

Благодаря! Ше стана велик Cisco мрежар аз. ;) Относно инициативата - изместихме я за 5-ти (вж. темата на търновци) и вече я ошетахме. ;)"Модата" за чупенето не е нова. Там ... оная приказка за Нане и Вуте. За жалост, живеем в циганска държава и културата на масата в стадото варира между нищожна и никаква. Па и майната му на външния вид - козметиките са лесно ремонтируеми. Важното е да има жици в кОпето, гърбици под кЪпакя, 8K RPM и 5 метра кюмюр и гуми след тебе. ;)3 ... БРЪМммм-Ръммм ... 2 ... бръх-бръх-бръх-бръх ... 1 ... ръм-ръм-РЪМ-РЪМММММ...МЪХ...МЪХ...МЪХ...МЪХ ... GO! ... РЪХ-ТЪХ-ТЪХ-тъх-тъх ;) ;) :huh: ;)Niko1 - welcome to hell ... ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Niko1, ти си от моята раса :( с кое купе си? червеното, черното или зеленото :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док , няма да ти казвам колко взе да върви тая Онда като й смених гърнето :) , защото няма да повярваш .

 

Утре ако е хубаво времето ще я видиш как върви направо с пълната СПРИНЦОВКА ;) И ще ми гледаш задния номер ;)

Публикувано изображение

 

гърнето е от 1.6 . Малко по нататък (да събера някой лев) следва и подмяна на тръбите отдолу ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

следва и подмяна на тръбите отдолу :)

Трябва ,че с тези малки тръби само я спъваш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам колко върви ама с тия малки тръбички отзад съм стрелял с фунийки като малък, не вярваи на дупето си че много лъже-знам от собствен опит. Като сложиш спренцовката ще се замерим. Ръкавицата е хвърлена :) . Айде утре ще се видим таман да ми дадеш и тампоните. Мисля за нови гуми да си сложа и да видим тогаз кои-кой. ААААА пак ще сънувам кошмари заради тебе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе дори и с пълната спринцовка едва ли Док ще ти гледа задния номер, освен ако не го откачиш и не му го сложиш в купето та да си го гледа докато те минава :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро , честит суап ;) качвай снимките и клипчето

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси, мерси. Много благодарско на AMD , за оказаната помощ ;)

Айде да се похваля :

Публикувано изображение

 

ама с тоя "спортен" филтър не откъсва да върви. И беше преправена малко в това:

Публикувано изображение

 

ето и как върви :D

http://www.youtube.com/watch?v=OGsJPajL7Nk

(тука карам Докмобила иначе разликата е повече в моя полза ;) )

На края естествено все още ме бие но вече Дока доста се изпотява ;);)

 

УТРЕ моторджиите откриваме сезона. След обиколката на града се качваме на Междене. Който иска да зяпа да заповяда ;) !

 

п.п. Вече купето го отнесе :Dxzibi7, да чуем оправданието :P

п.п.п. шшш няма такива чистачки . Пак мерси ;) само дето не съм боядисал рамената още ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито ламер, да си я караш със здраве.п.п.на снимката се виждат и чистачките, смятай ако не са те ще те наказват много :D :D :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още спя доста спокойно :D , днес разбрах че гърбицата си е ГЪРБИЦА и не може с лека ръка да се пребориш с нея. Резултата е толкова добър защото аз карах четворката и Теро не натискаше мойта за да се види че е добра, но все пак върви доста добре. Питах за гуми при Морковите на коня и казаха че са Маршал 185/60/14-71лв. Каква е тая марка нещо не ми вдъхва доверие. Ами както е тръгнало АМД и ТЕРО да откриват сервиз за суапове че вече не се спират пред нищо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нямаме гараж. иначе веднага откриваме един сервиз за Хонда и Москвич :D Следващия път като снимаме аз ще си карам Осата и ще видим каква ще е разликата ;) до 2-ра един автовоз пред теб :P а, сега си оправих смукателния маркуч. Като направя и центровката ще пробваме пак ;)Върви си вземи Кумхо и не се прави на луд . 10 лв отгоре ама знаеш защо ги даваш :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит суап :) Дано всичко е ОК и да нямаш проблеми като мойте. Компа дава ли някаквя грешка? пс. Надявам се в близките дни мойта да я оправя и с радост ще дойда до Междене малко да те сваля на земята :D ппс. с тоя турбо intake внимавай да не засмучеш някой пешеходец :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма грешки ,сложи онази ПМ6-ца ,която тествахме и при теб :P а филтъра го изхвърли защото ефекта беше отрицателен(не откъсва с него ).Колата си върви много добре и най важното запали от първият път :Dп.п:Днес пропускам срещата-нямам кола :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п:Днес пропускам срещата-нямам кола :(

Какво я прайш таз кола, бе?! През седмица ти я отмъкват. Ех, тез жени, беееее! :) Затова предпочитам без жена, отколкото без кола. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе, няма ли да ти звънят да си я взимаш вече.

 

Днеска Дока, подцени Осата и беше наказан 2 пъти. Резултата за сега е 2/2. Абе при хубаво тръгване и на 2-мата завършвам една кола зад неговата задница. Като цяло Докмобила върви повече ЗА СЕГА :(

 

Ама моята най - голяма гордост е че отупах Сузукито :) Също така голям кютек ядоха и Опел феновете ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Другата седмица ще идва момчето дето ми е хвърлило ръкавицата с Маздата 2.0литра 115к.с. в негова чест ще сложа жълтурите и ще ги тупам яко горе. Абе на това междене има все повече хора зяпачи и все по малко дето се пускат, преди имаше по малко хора и повече се пускаха, нещо им става на всички. На теро колата върви по добре от преди и се наема добре но все още спя спокойно, ако сложи Втек глава ще сменям двигатела да знаете и със сигурност ще започва със "В".

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, вчера окончателно се убедих, че единственото "Б" което има смисъл е Б18Ц6 или 5. Всичко друго е ташак - не може една астра GSI да бие стоково.Tero, 4-ката е станала голям зъм. Няма смисъл от чип според мен. Така е ок.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз чип няма да слагам по ред причини. Просто ще си я донаправя ;):(

 

п.п. Кателиев , давай да слагаме колектора ко се моташ още ? Много изостана с материала нещо :) Вече я няма англичанката да ме тупаш ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.п. Кателиев , давай да слагаме колектора ко се моташ още ? Много изостана с материала нещо :) Вече я няма англичанката да ме тупаш ;)

В момента правя други swap-ове и колекторите не са ми приоритет. Ше го сложим, то после и смукател ще трябва ... накрая генерация и т'ва ше му е. Ни'кви гърбици-мърбици. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да покажа, какво се случи днеска на doctor , още от снощното състезание (MGP) му върви да е втори. :D

2 убедителни победи в моя полза :P И специални поздрави на всички подценяващи Осата :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=esEupko3mzo

 

(не съм изрязал само старта защото и без това е скапано качеството) Накрая има и презконференция с Дока (в която се оправдава) :D:P

 

Сега да покажа защо ми наби грешка компа (Док оказа се доста сериозно):

След като отидох на работа почнах да търся каква е причината да ми дава грешка 9 (CYP). След замерването на този датчик се оказа че в същност няма връзка на 2-та пина. В следствие на което отворих делкото и открих следната гледка

Публикувано изображение

Публикувано изображение

:):( :( :( :( :(:)

Публикувано изображение

 

след бърза намеса успях да сменя бубината на датчика :

Публикувано изображение

 

събрах делкото, сложих го и колата взе че запали :lol: Ама минавам 200 м и компа пак набива грешка 9, при което леко ми се разрежда ла**ото . Добре че се позамислих и се усетих да разменя кабелите на датчика и всичко заспа. :)

 

п.п. Док, сега ми кажи че ще спиш спокойно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пак сам много доволен че моита засега абсолютна "девственица" остана само няколко метра зад ДОКМОБИЛАестествено че нямам шанс да сам му отпред ама "бабата" се представи доста добре. после и сложих филтара на теро и и се оправиха ниските,за сметка на високите обороти-сега имам заглахване м/у 3800-4800оборота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямате ''насприварване" много ме кефи ентусиязма ви съжалявам ,че не можах да дойда в неделя-боядисвах спойлерите на скутера . Поздрави :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя ще сложа жълтурите специално за да ви разбия илузията в която сте испаднали. Ще ви покажа аз кой кум кой брат кой на ДОКМОБИЛА сват.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Niko1, ти си от моята раса :P с кое купе си? червеното, черното или зеленото :(

Черното

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...