Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

както каза за олд скуул си требе олд скулл :(

Сори за flood-a, ама ей сега препрочетох последните писаници. Тери, недей черепосва учениците толко бързо, бе! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:P :P (това е на диалект бе) :P :P

 

КОЙТО си мисли че цените във форума са високи, ЖЕСТОКО СЕ ЛЪЖЕ :D :D :D

 

Днеска отивам при Стойно да търся комутатор. И му викам тата и така ......

Той: "нямам". имам цяло делко.

аз: какво е делкото?

т: от Д16А9.

а: не става не ми върши работа. трябва ми от едновалов пълна спринцовка.

т: Абе дай направо да ти продам един двигател Д16А9 ??

а: ами аз сега нямам мн пари. Ама кажи все пак цена . (тука викам ако го даде на сносна цена може да се спазарим нещо)

т: Амии 1000 лв. (при което леко почвам да се подсмихвам). Ама без кутията. С кутията 1200 лв. (тука вече почвам да се смея).

- ама той продължава да ме къпе:

т: Кутията е хубава. От "БЪРЗИТЕ" (при което за малко да падна по таван)(Тука си личи какъв нууб е).

а:Къса ?

т: да , много е хубава.

а: Не мерси :D А смукателен колектор от Д16А9 имаш ли ??

т: Имам. 100 лв.

а: лек ден ;)!

 

и си заминах яко развеселен от тоя човек :D :D

 

легенда:

т - той

а - аз

нууб - новобранец в дадена област, незапознат , ламер и т.н.

 

после пробвах Ондата на Коня. Абе нещо се мъчи във високите :( Трябва да се попрегледа. Вдигнах 150 км/ч.

Имах чувството, че ще излети от пътя. Определено не е за високи скорости.

Ама по завоите към Стойно голям кеффффф ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стойно ми обслужи колата и ми направи реглаж на клапаните, обаче после протече водната помпа. Понеже съм от Севлиево и не ми се рискуваше да ходя до Куката така и взех водна помпа и си я закарах в един севлиевски сервиз при доверен човек да ми я сменят. Оплакване от него нямам, обаче ми беше споменал за ремък, който е за трептенето на двигателя /извинявам се ако не съм се изразил както трябва/, който ремък не е бил зацепен както трябва и той ми го е оправил. И сега след като ми смениха водната помпа в севлиево ме съмнява да не този ремък да не е зацепен както трябва пак, защото може и да си въобразявам от претиснение, но сякаш имам някакво трептене в педалите. Също така ми предстои явно смяна на гарнитура на главата и за това исках да разпитам тук в нашия окръг кой къде ходи и къде си поддържате колите. Тука при нас се чува за Стефан някакъв мъж, който е работил при Попито, но да ви кажа не искам да рисковам някой да се учи върху автомобила ми. Благодаря ви

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"обаче ми беше споменал за ремък, който е за трептенето на двигателя" :P:(:D :D :D :D :D Стойно май любимия му вестник е "Стършел " :D:P :P Само вицове :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

братле ако не те баркат паричките по дибре иди в ТОИОТА венциили във мото-пфоето за да си сигорен за професионализма на служителите.иначе в габрово има много сервисчета ама то маи ве4е си е на касмет

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За по сериозни ремонти върви направо при Омбре.По добре врътни повечко километри ,от колкото някой тукашен "майстор " да се учи на колата ти ,защото съм бил свидетел, болтове на главата как се стягат с гайковерт :)П.П:ходил съм при Омбре два пъти и съм много доволен ,обслужването и работата там е перфектно П.П 2 :Прелюда какъв е на цвят :) понеже днес мярках един из Севлиево

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за информацията, честно да ви кажа и аз днес си мислех за една разходка до Омбре, че после явно ще ми е най-спокойно там. Ще видим, вие момчета кажете кога ще се сабирате да дойда да се запознаем.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showtopic=26755&st=0В София и този сервиз има добра слава. И аз, и брат ми, сме много доволни от него. По-добре да не ви се налага да идвате до столицата заради хондите, но за всеки случай реших да споделя за него с вас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на първо време с какво ще засмея дигателчето :lol: + боядисване на капака на клапаните (като го сваля за реглажче)

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

 

п.п. реставрацията се получи добре :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опа :lol: И аз си мислех сащтото ве4е по4ти 6 месеца :( Ура несам сам А МОЖЕ И СМЕ СЕ СРЕЩАЛИ :lol:

вече сме двама

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страхотен е, пак избухна :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета на какво може да се далжи вибрацията на купето на ниски обороти,при положение че тампоните на двигателя ми изглейдат добре и дали не е от това че като загрее потдаржа 600-700 оборота

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как ги разбра че са 600-700 ? Може да е свещи примерно. Ако някоя не работи както трябва ...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много правилно, мойта съвсем се е сдухала и до 3-4к оборота гърми, трещи, дави се, но мине ли ги тези 4к оборота ставам толкова зъл, че докмобила едвам успява да ми се изплъзне :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много правилно, мойта съвсем се е сдухала и до 3-4к оборота гърми, трещи, дави се, но мине ли ги тези 4к оборота ставам толкова зъл, че докмобила едвам успява да ми се изплъзне ;)

А ти се засрами! Докмобилът е 1396сс ... :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не вярваш ,да ти снима големият талон :) за доказателство че е толкова .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е да, тя и на AMD e 90коня, пък и двете вървят повече от малкия втек. Как ли става тази работа :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде да се разберем нещо за в Неделя, кой ще ходи?Предлагам в 8.30 да се събираме на ЛукОйла до Хумора и в 9.00 да тръгнем, предложете и вие нещо. Незнам обаче в колко часа е старта на ралито.Ще има и други фен клубове там ето извадка от търновската тема:-Здравейте ХондаСектанти.В неделя нашите(ОпелСектата) ще гледаме състезанието заедно.Интересното е после:В 13.15-ТОЧНО ще се съберем и изчакаме до 13.30 и после в колона към летището на Междене.Миналата година така направихме и стана супер.Тая година пак.Чувствайте се поканени още за ОМВто.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Връщам си думите на зад :) Тая кола е доста по удобна дори и за на "дълъг" път. Днеска Габрово - София и обратно без почивка грам не се уморих. Ускорява си многоо по добре на 5-та и е доста приятно :) Разхода горе долу 5-5.5 л.

 

Публикувано изображение

 

:) :) ама вътъка на моното свършва до там. Вдига ги доста бързо ама не му стига въздух за повече :D

 

като я пробвах: набрал съм се аз и гледам някакъв тъпак с Ланча (тея малко от луксозните дето са) кара в лявата лента. Гледам как го настигам като спрял ония не се мести. Набих мастиите и намалих. После пак тръгнах да ускорявам ония пак не се мести. Леко се поизнервих и с лек намек ( свирене с клаксона и премигане) ония най -накрая се усети че има ора дето карат по бързо от него. Това става със скорост около 160 км/ч . Ония се сви в дясно и аз пак зададох и докато го изрязвах като куцо пиле домат ония седеше и зяпаше като настъпена жаба . Явно му дойде в повече че го изпреварва кола 89-та година :D :D :D :D

 

 

п.п. Most_Wanted, за вашите Втеци нямам думи .. . По - добре махнете емблемата на Хонда от капаците и сложете на Голф :cool:

п.п.п. Можеше да подмине 190 ама ония мърмот с ланчиата развали работата.

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще вземеш да литнеш с тази хонда :cool::) Може би няма да идвам неделята

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еи Теро няма да порастнеш. Радвай си се на колицата, пък къде видя че съм Втек незнам :cool: Айде ще се видим в Неделя на Ралито да стискаме палци за Хондата на Омбре.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8:30 на Лук ойл е добре.Аз съм там при всички случаи.Док, и Божидар иска да дойде с нас така че +1.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

броите и предпоследната 4г. постапила в клуба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Теро, Благодаря още веднъж за щангата ,пасна все едно за там е правена :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

нп ;) хареса ми ефекта от нея ;)

 

скивай до къде я докарах моята:

 

Публикувано изображение

 

:);) + реглажче на клапаните. Бяха МНОООго зле, на по 0.4 мм . В кутията преди дросела открих една преграда. Пречи доста на въздуха. Викам сега ще я махна и ще литне. Да ама не ;) Има една клапа дето се отваря от вакума в кутията и без тая преграда явно налягането е друго. Стига 6К и все едно прекъсвач се пуска :D

Монтирах я обратно. Подкарах я пак и определени си заслужаваше днешния труд ;) Доста по добре реагира . Даже ми прилегна един с англичанка да го направя крив :D:D :D

 

Как щях да забравя :worthy: Много благодарско на uBaHoB, за подаръка :) (загледайте чистачките) .

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит рожден ден на Катерина Павкова, да си караш колицата безаварийно и да ни идваш по често на гости в Габрово.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден и от мен ;);) ;) Всико най най най хубаво ;) п.п. Док, на реванша не те виждам просто ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря, момчета! Живи и здрави да сте и вие, и колиците ви! :bounce:Април месец ще се постарая поне веднъж да мина да ви видя :worthy:Дано сте се изкефили на състезанието в Търново. Аз летях следобед по магистралата към София и засякох 3-4 състезателни коли да си ги прибират с ремаркета, или както там се казва ... та за вас се сетих и ви позавидях лекинко :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя се замерих с един червен ДЕЛСОЛ от В.Търново и ме би с един капак (около 1,5 метра) което е много лошо и явно летите джанти тежат много на колата, А пък теро го отнесох яко но ми вземаше старта но това е- нищо повече, на реванша пак ще го отупам. Лошо е че вече търновските ДЕЛСОЛИ ме тупат. Време е за OZ-SUPERLEGERA джанта и съм пак на върха.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По скоро вземи си купи някакви сносни гуми. А за реванша не съм толкова убеден :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стига сте се драпали, ами вадете гаечните ключове. Ше слагаме издухвател на Ежо-Бежо. :lol:

Да не вземе да се издуха мотора ......;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:( Кателиев, хващай Hondю и пристигайте в сервиза ;) Докато му изстива неговия двигател ще ти барнем издухвателя , а после ще му направим клапаните :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А-а-а, как ще се издуха, бе?! Сам не може, ше тря'а му помогна. :D Пък и всяка стружка от сегмент - крачка към B18C5! То стана ебати комунистическия лозунг. Майтапът настрана - май е почнала да ми мазнее саждата у а'спОха ... :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showto...1289&st=720Надявам се помните тази тема. Нека на 11.04.2009 се съберем Габрово и Търново и почистим боклуците. От мен има осигурен транспорт за извозването.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Matheo, там съм !!! Само трябва да се доразберем къде ще се чакаме и т.н.

 

 

една снимка на 2-те Хубавици !!!

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...