Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Guest mirich84

То хубаво да ви кача снимка , обаче как става ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

16.00 кино Алеко, Каталиев ще черпи ако му дадеш 1 кръгче с колата...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам един фрий, като дойда на срещата ще ти го донеса(има малка вероятност да не мога да дойда)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

16.00 кино Алеко, Каталиев ще черпи ако му дадеш 1 кръгче с колата...

ааааа не, ще се проявя като един виден габровец и няма да дам на никой, нищо! :thumbs1::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каталиев има много хардове в един шкаф скрити на топло за черни дниаз имам само рам ддр2 за лаптоп на 256 ама не става за хард,

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ооо бялата перла е прекрасна, че и с готин номер ->да не си ченге под прикритие да ни засичаш като Бъзи и Яросни.Да я караш със здраве и без авариино, да я лъскаш и полираш.Аиде да ти е честита.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси , то това ми е личния подарък за рожденния ден :thumbs1:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

изглежда хубавица :thumbs1: п.п. YordanIvanov недей да носиш , няма сега да те гърбим от първия път :D Аз ще видя някой познат ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монка ЧЕСТИТА HONDA :thumbs1: да си я караш със здраве и да сте си верни :D Не се шашкаи от нашенските фенове–много точни пичове са :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айдееееей ... днеска беше ебати мъртвилника по едно време тука, па ся ... доакто се обърна и сте изписали писането.Коли караме всякакви. :thumbs1: Само ги дайте насам. Motor1sta, аз имам един HDD 6,4GB тука на единия от компютрите. Мога да ти го донеса, ама не знам колко ще ти помогна така.doc, стига си ми топил главата в тинята ся! :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата :thumbs1: със здраве да си я караш и много безаварийни . Относно срещата -не знам дали ще успея да дойда (пак работа ) :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на колегата с белия седан и много безаварийни километри!ооо девствена Д15-ка :stupid:Имам странното усещане че след извесно време ще правим суапче, но всичко с времето си.Ако имаш въпроси ние сме насреща.Колеги съжалявам, че тази неделя ще пропусна, но утре отлитам към морето.И за Междене трябва да проверите, че може да няма вече гонки, заради новия собственик.Хайде и да си прекарате яко!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тероряки, аз съм съгласен за 16:00 на Алеко.

 

Данчо, ти какво си се стегнал сега, та не идваш вече? Като си с Bora, да не си голфаджия?! :) Заповядай пак на среща! :)

 

EDIT: За да не ме изхвърлят от форума поради "расова дискриминация", искам да добавя, че голфаджиите са едни много хубави и умни хора, карат бегачки и трябва да им отдаваме респект и предимство на пътя! :stupid::):)

Благодаря за поканата и сигурно ще дойда на някоя среща в Алеко!

Пък кой да ти каже - може и да се "върна" при вас още догодина.

Иначе с Бората си имам проблеми, но ще я оправя.

И още нещо - да ти го кажа под секрет - на Стойно много не му вярвайте - разочарован съм от него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо - да ти го кажа под секрет - на Стойно много не му вярвайте - разочарован съм от него.

Защо, бе, братче? :) Какво стана? :stupid:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе ти дай самолета

Ще го дам ....някой да го закара при Стойно за смяна на съединител и да плати после :stupid: ,че малко е тръгнал да изтърва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Ама нали знаеш, че който го плати, после той ще го стопи? :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И още нещо - да ти го кажа под секрет - на Стойно много не му вярвайте - разочарован съм от него.О тука стана интересно, искам да знам какво става че да имам 1 на ум, аиде казваи може и на лични

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Бе аз и от други места съм чувал, че Стойно малко си оставял работата недовършена сегиз-тогиз или си оставял ръцете, като се захванел с нещо. Та хората после му довършвали работата. Но е ставало дума все за коли, различни от Хонда. Поне доколкото аз знам. Специално за работата по нашите самолети много го хвалят.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

DRM сподели, че ми стана интересно, понеже имам вече едно на ум когато ходя при него :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

DRM сподели, че ми стана интересно, понеже имам вече едно на ум когато ходя при него :)

Ам' че сподели и ти, де! Ех, ма'а му стара ... кат' сте се запънали като Ежко на сняг, човек трябва да ви тегли думите с VTi-ка навънка! :) Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:) При трансплантацията на главата се установи нещо по двигателя , което хич не ми хареса.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мнението ми е като вашето, но обобщаващо.Не си доизпипва работите и друго - куца му чисто "теоретическата" подготовка. Трябва да се чете, само със смелост не става.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съединителят замина вече :lol: трябва вече нов ,но поне ги бихме с terorista

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто в бързината не обръща достатъчно внимание на автомобилите прави ги автоматически без да помисли а и неговите хора /помощници / не са много наясно.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

мой познат ми сподели преди малко, че му е правил предишните коли (фиат брава и бмв 316) и ми вика - "Глей ся, аз я занасям, казвам му какво да смени и да направи и се прибирам" .... след малко ми звъни... "Абе момче слушай ся, ей тука съм я пръснал и то тряя да ти се смени още това, това, това и това (ест. с/у съответната соленичка сума) :huh: " е така... просто ви цитирам споделеното от него, аз нямам никакви наблюдения в/у момчето :lol:;) и ми изброи доста места, които е посещавал в ГБ със БАЙ ДАНЧОВЦИ както се казва в една друга тема ;) абе пълно е с мушенгии ;) :

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Според мен няма какво повече да го коментираме :huh: ,на всеки му се случва да сгреши,няма безгрешни.Личното ми мнение е ,че е точен и им разбира на хондите.Много пъти се е случвало да ми помага с информация и части. Благодаря за което :lol:

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така си е отдава му се тая работа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Утре ????? Ще правим ли Алеко ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Да, ще правим. Това ти казах днес и на светофара на Балкан, ама ти с та'а каска ... и топ да гръмне, нема да го чуеш. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колко часа пак ли в 16.00. Пазача миналия път ми каза че нямало да пускат вече коли на Междене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Да, ще правим. Това ти казах днес и на светофара на Балкан, ама ти с та'а каска ... и топ да гръмне, нема да го чуеш. :)

слабо викаш :):P ами пак в 16:00

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а аз пак съм на работа и другата неделя пак :P:) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

а аз пак съм на работа и другата неделя пак :P :P ;)

вземи почини малко. От работа само гърбав се става, а не богат :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пазача миналия път ми каза че нямало да пускат вече коли на Междене.

И по-добре. Че не ми остана съединител вече! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здражеите , имамх един малък проглем , днеска неискаше да ми запали Hondata .Проверих дали има ток и гориво , сичко си беше наред . И след 20 мин. ми запали без проглемно . Някои мойе ли да ми даде отгожор на тая загадка ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здражеите , имамх един малък проглем , днеска не искаше да ми запали Hondata .Проверих дали има ток и гориво , сичко си беше наред . И след 20 мин. ми запали без проглемно . Някои мойе ли да ми даде отговор на тая загадка ?

странно Хонда да не запали :bye: това е кошмар. Виж да ли пак ще ти го направи пак тоя номер. Това май беше главното реле (ама не съм мн сигурен дали правеше така или беше при загряла кола) . G_M ще даде мнение . (или и някой друг).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

Пък аз съм щастлив! :bye: На Ежо-Бежо днес му оправиха предното дясно краченце - беше мръднало с 0*:21':00" навътре. Сега е ОК. Докторите от "Експрес" казаха, че ше живее (ако не го изяде някое дърто Subaru на пътя, де). ;) И за пореден път чух хубава дума за Honda (и за японките изобщо) в сервиз. Чичкото бил купил на сина си Nissan Almera и много доволен от окачването. За Ежко ми рече, че бил перфектно настроен и се учуди как съм го "размърдал". Като му обясних за 17"-ките с 205 ширина на гумите, само дето не ме наби! ;):D :D :)

такива сте вие габровците,карате хонди че да пестите от разход на гориво и пари за рез. часто ;) ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...