Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

:):lol::):P :P :):P:offtopic: :offtopic: :cry: Здравейте моля за информация!!Да не пускам нова тема:lol:В Габрово на пътя за Севлиево има автокъща до Техномаркет,моля даите инфо телефони или как се казва поне:lol:Благодаря извинявам се че осирам темата!

ами те са 2 една до друга?ако имаш в предвид тази, която е точно до Техномаркета мога да ти помогна.Тази до нея е само с по-нови коли....та ако имаш в предвид дето са точно дупе до дупе с Техномаркета - ЕТ МУСТАНГ - 0888 313 878 и 0898 649 057 (казва се Светльо) :(;)
Точно тази е;)!Дължа почерпка!!Но и двете са D13** мам** му;) Редактирано от Valri

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да беше питал направо за Хондите, та да ти кажа. Аз ходих да ги оглеждам преди седмица и половина. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но и двете са D13** мам** му ;)

Че какво им е на д13 -ките, я ги виж какви са хубави ;)А пък като им мушнеш и някоя б16-ка вътре и за каране стават ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Калоянски в неделя ако се засечем искам да се пробваме горе на Междене...

Ня-я-я-я-маш пробле-е-е-е-ми. :bow: Купил съм си чистак нов въздушен филтър. MIYAMOTO power for the win! :bow: Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок едвам ме нави :) Тъкмо почивам ще пием по една кола в Алеко. И ще стоплим малко кокошкарниците :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:D:D:D:D:D:offtopic::offtopic::offtopic: Здравейте моля за информация!!Да не пускам нова тема :D В Габрово на пътя за Севлиево има автокъща до Техномаркет,моля даите инфо телефони или как се казва поне :D Благодаря извинявам се че осирам темата!

Няма да сбъркаш, защото си разбират от работата и Симеон и Райчо. Наскоро даже им калибрираха стенда в София. Другите стендова дават грешки - оставят предниците отворени.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D:D:D:D:D:D:D:offtopic::offtopic::offtopic: Здравейте моля за информация!!Да не пускам нова тема :D В Габрово на пътя за Севлиево има автокъща до Техномаркет,моля даите инфо телефони или как се казва поне :D Благодаря извинявам се че осирам темата!

Няма да сбъркаш, защото си разбират от работата и Симеон и Райчо. Наскоро даже им калибрираха стенда в София. Другите стендова дават грешки - оставят предниците отворени.
Това, вероятно, е било по моя проблем. :D Кои са Симеон и Райчо? Мото-Пфое?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Враниловци, кажи им че аз те пращам при тях - Данчо Михайлов!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шъ та сгърча, бе, Rover с Rover! :) :)

:) :) :) Ела ми чадо мое :):D Какво ще се разбираме или по телефоните ще се сабираме за кафето ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за утре какво ще кажете за 16:00 ???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за утре какво ще кажете за 16:00 ???

Даааааа какво ще кажете? :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз маи мога само от 13 до към 16 часа че тогава малката спи и има кои да се услушва, после трябва да я гледам аз. Кофти работа ама така е кво да се прави, Може някои да каже в колко да се събираме, то маи е наи удобно в 16 заради Междене ама не знам как ще се навържат нещата при мен, трябва маи да купувам нещо на жената... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направо в 16:00 на "Алеко". И без друго имам нужда от повече сън. Таман се прибрах от разпивка ... :) <хлъц>

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest plamenpetrov

ок в 16:00 в Алеко,обаче на Междене не ще се ходи май :huh: Заради рокерския сабот снощи...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Ще се ходи, не се коси. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добра среща се получи,нищо че дойдох чак на края :)teror1sta ми то има място между двиг и бронята :huh: определено по добре върви след реглажа ,просто тези валяци я спъват ,а и нещо съединителя взе да изтърва , а и на задкормилното му е зор тръгването

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кателиев днеска получава златен медал и прозвището "Страшилището на Дивия Запад(Междене) " ЕЖКО с всяка изминала неделя върви все по-добре :) AMD добре върви колата ама май ти трябва турбо :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не можах да доида, ама бавих малката това време в 16 часа ми е мъкаама другия път ще се менкам със жената пък да видим какво ще стане

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7
Отговорено (Редактирано)

бимера 318и колко коня беше? Абе незнам защо така са направили тез момци ама не им подхожда такова отношение специално към Хонда :dry: Другата ми любима марка е БМВ :P Все пак бимерите са толкова тежки и на това задно и 150 коня са малко, за да се усети истинският дух на БМВ :) (Возил съм се във Е36 компакт 140 коня, возил съм се и във Е46 150 коня) Бимерите бягат, но на дълго :P Мисля, че е удачно да се заяждат със орели, фордове и прочие, но хондичката е на ниво :cool: :cool: :cool::P

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

318i = 1.8 SOHC 115BHP. На старт ми взима калник+врата преднина, до края на оборотомера го настигам, на 2-ра го отвявам, на 3-та финишираме с неговата предница до моята задна броня. BMW са твърде прехвалени, според мене. А и не тежат чак толкоз - 1300 кила срещу моите 1100. Айде стига! Че е и 1.8, па аз съм 1.4 ... :P Нали съм карал BMW '93-'94 318is купе и седан?! Хич не са ми по кройката, а и не виждам кое им е толкова хубавото изобщо. Няма поведение на състезателен автомобил, повече му отива да е гаменско возило и т'ва е.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

хубава колица си е бмв-нцето, но не трябва да се кара от такива селски парчоци ;) ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично тоя с тая нафтова печка супер много ме изнерви :unsure: кво се напъва с нас! i като за 2.5 въобще не ни дръпва убедително :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

явно не трябва да му се обръща внимание, а и не го заслужава :unsure::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Заеби ги такива. Как да е. Пешо, за другия път да вземеш да си издупиш каталитика, че все едно си някой е срал в грешното гърне, батка! !!! Верно, така се усеща зад тебе. Или поне карай най-отзад в колоната, да еба! :D

 

xzibi7, мятай се в купенцето и идвай да те видим вече хонделизиран идната неделя. Хич недей се скатава! :D

 

Аз да се похваля - на Ежко днес му направиха операция на задните краченца и вече има нови тампонки. В завоите просто спи, возията е стегната един път! :) И да се оплача - чува се чукане от задното ляво колело при скорост над 100, вече доста настоятелно и доктор Стойно се съгласи пак да ни преглежда в сряда. :D

 

Като заговорих за Стойно - DRM, ти ли беше със сребристата BORA, дето те разминахме по пътя към Стойно днес по обед (тъмносин Civic 6-ица и черна CR-V)?

 

Използвам случая да отправя МНОГО специални и сърдечни благодарности на колегата hondю за оказаното днес съдействие и изобщо за времето, което прекарахме заедно (някой да не си помисли нещо ся?!) !

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PiPuRs``

Готово Коко днеска от колекторите до отзад всичко е минало през мен :D сега не мириши на градски кенеф зад мен !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз след разгрома който ми прасна Калоян,мисля да го давам тоя Rover за един Accord 1.8 LSКакво мислите ? Струва ли си?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееее, Пеш, айде да ти е честито! Ей ся вече стана истински :ebanjeee: !Петров, и за японски Сивик да го смениш, па нема 'а сбъркаш. :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е да е японско :ebanjeee::whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там вече може компромис :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички , аз съм нов и си зех една хубава колца Honda Civic ;):P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хахаха Калояне пак оплаши човека :P Ама незнам за акорда дали е запазен,щом сме опредли до смяна на шарнири и накрайници.А аз го познавам отдавна и тая хонда газта е все ниско долу... И незнам дали няма да си навлека бели.А освен това Роувара е по нов като модел и дизайна е по добър и незнам кво да права...Кво бихте ме посаветвали?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става за неделя пак ли 16.00 ???mirich84 идваи в Алеко в неделя а до тогаз даи някоя снимка на колата бе човек за да те познаваме по пътя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А освен това Роувара е по нов като модел и дизайна е по добър

:P;) Не се побърквай, взимай Акорда .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заеби ги такива. Как да е. Пешо, за другия път да вземеш да си издупиш каталитика, че все едно си някой е срал в грешното гърне, батка! :rolleyes: Верно, така се усеща зад тебе. Или поне карай най-отзад в колоната, да еба! :D

 

xzibi7, мятай се в купенцето и идвай да те видим вече хонделизиран идната неделя. Хич недей се скатава! ;)

 

Аз да се похваля - на Ежко днес му направиха операция на задните краченца и вече има нови тампонки. В завоите просто спи, возията е стегната един път! ;) И да се оплача - чува се чукане от задното ляво колело при скорост над 100, вече доста настоятелно и доктор Стойно се съгласи пак да ни преглежда в сряда. ;)

 

Като заговорих за Стойно - DRM, ти ли беше със сребристата BORA, дето те разминахме по пътя към Стойно днес по обед (тъмносин Civic 6-ица и черна CR-V)?

 

Използвам случая да отправя МНОГО специални и сърдечни благодарности на колегата hondю за оказаното днес съдействие и изобщо за времето, което прекарахме заедно (някой да не си помисли нещо ся?!) !

Аз бях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Тероряки, аз съм съгласен за 16:00 на Алеко.

 

Данчо, ти какво си се стегнал сега, та не идваш вече? Като си с Bora, да не си голфаджия?! :D Заповядай пак на среща! ;)

 

EDIT: За да не ме изхвърлят от форума поради "расова дискриминация", искам да добавя, че голфаджиите са едни много хубави и умни хора, карат бегачки и трябва да им отдаваме респект и предимство на пътя! :rolleyes:;) ;)

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

EDIT: За да не ме изхвърлят от форума поради "расова дискриминация", искам да добавя, че голфаджиите са едни много хубави и умни хора, карат бегачки и трябва да им отдаваме респект и предимство на пътя! :D;) ;)

;) ;) ;) ;) ;)

 

 

п.п. Чоринце да ми донесеш този път СКОБИТЕ :rolleyes:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре ша дойда в неделя , а за снимки първо ша я умия и тогаз чи ся е малко кална от дъждовете.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...