Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

по принцип съм свободен.Но ще съм с моторя, че на хондела не съм му сменил гумите още ;) Ако има желаещи да пишят.Кателиев нещо ми бягаш по тъча :ph34r: Пътя изсъхна и несмееш да се появиш ;) А, миналата неделя бях на Междене. Тази може пак да се замъкнем ако има хора. По едно време дойдоха Хондю и Полицая. Хондю много ги дра, чак ми стана жал за тях. Полицая за малко да одере едно ВР6 (което беше останало само копе и двигател, а и една седалка).

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да намина :ph34r: ако има среща

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОП ИДВАМ ;) Ако става дума за неделя 14;00 Алеко там сам ;) Айде сега да се броим кои ще сме там ;) Коко ти каде се згъваш бе брато-я да си първи на балАматума ;) И пишете !!!!!!!!;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз ще долазя: неделя 14:00 Алеко

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Оле вярно много съм тъп. Извинявам се на колегата, че го обърках ;) Хондю ами утре да вървя да слагам летния кец и да видиш как варви 1.5 втек-Е. Само ме е страх да не се откажеш после да ги пуснем с твоята ;) ;) G_M и тебе може да те пробвам да видим как е старата баба ;) А ако можеш вземи манометъра да мернем компресииката ;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да намина, ама някой ще ми припомни ли к'во беше т'ва ''Алеко'', че не се сещам. ;):drunk:;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и аз да намина, ама някой ще ми припомни ли к'во беше т'ва ''Алеко'', че не се сещам. ;):drunk:;)

Намира се зад общината(шадраваните). От площада минаваш през тунелчето под общината , излизаш на 1 паркинг и от другата страна на пътя е Алеко. Отпред има малко тревни площи, а нас ще ни намериш на люлките ;)
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сме ли много малко хора? И аз съм за може да отидем на Междене.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хаиде ще гледам да доида ,навивам балалаиката от сега.Дано времето позволи може и на баира да се похендрим...........

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам, братлета, personal problems. :beer: Ще ви видя идната седмица, да е живот и здраве. Но ви благодаря за поканата и да си изкарате добре! :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща се получи :) само където зимните ми гуми не стават почти за нищо :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добра среща се получи :) само където зимните ми гуми не стават почти за нищо :)

ставаме 2-ма със скапани зимни гуми :) Всичко беше добре само дето Маугли се ската :P
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На бързо, но готино

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей сега ми попадна едно клипче от днеска :rolleyes: Да приложим все пак и видео материал. Аз съм с дръга от близката страна :

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

охааа днеска си жзех нови джанти , ама немам гуми и баси ташака, докато сабера пари за гуми ште доиде зимата, абе хора как се качват снимки бе поне да се исфукам с голи джанти? Баси тормоза...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Събота или неделя ще има ли някакво състезание в Севлиево ? Някой знае ли нещо :) или аз съм в грешка

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Събота ил

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вече имам гуми и сега сам вече с нова кола :rolleyes: сега вече много мразя тенекиики

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Да, аз! Ама с варненската секта. :rolleyes: Бате Вальо изявява мераци да дойде с вас без мене, обаче. Почвам да го подозирам нещо ... :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има ли кандидати за сбирка У неделя ?

Като гледам май няма :angry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Завърнах са! :bounce: Неделя - 14:00 - Алеко? :bounce: Ще съм там и ще чакам някой да се врътне край масата. :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Завърнах са! :ph34r: Неделя - 14:00 - Алеко? :bounce: Ще съм там и ще чакам някой да се врътне край масата. :plane:

ооо рожбо, ти появили се най-накрая ? :plane: Аз ще дойда да се видим, и после на Междене ще премерим сили :bounce:
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли дойдете до Търново ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам със сигурност , може и да дойда, но ще е за малко понеже после съм на работа :bounce:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Гоше, тия дни много път видех, батко! :bounce: Не може ли първо да се видим, па за Търново ше го обсъдим. Имаме ли официална покана или просто ше им се изтърсим?Тероре, ти само ми ела, па ше видим англичанка боб яде ли. :ph34r: Той Маугли може да сподели междувременно ... ако не спи пак ... ПИЯН. :bounce:EDIT: Тя срещата в Търново била за утре! :plane: Не става - ученичка съм между 10:00 и 14:00.

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей Нондю, ще ме надъхаш да си похарча последните пари и да дойда.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще има ли среща ? Днес нямаше никой във В.Търново от нашта секта :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Утре съм на линия в обичайното време и на обичайното място. Чакам някой друг да се закачи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

закач...

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има летище мога да прескоча.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си върви японката :P последния път и мен ме дръпна

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

крайно време е за Б16-ка . не мислите ли така колеги?Трябва някой от нас да избухне с Б16 че да ни отсрамва, защото с тези двувалки зор се бяга.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва ама няма лев. ;)Кателиев другата седмица искаш ли да ядеш английски пушек :P;) ;)

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Заплатата пак изтече между пръстите. Предстои финансова ревизия вкъщи и ще видим дали ми се полага още една писта или ше си ходя пеш до 9-ти април. ;)Относно B16 - като им гледам цените и като видях BOSS HOGG с какво шукарийно del Sol-че се изтупа на варненския събор (справка - темата "Има ли от Варна?") ... почвам сериз да се замислям. Още по-брутално би било да си вмъкна такова директно в Ежко на мястото на 1.4 миксерчето. :lol:

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Относно B16 - като им гледам цените и като видях BOSS HOGG с какво шукарийно del Sol-че се изтупа на варненския събор (справка - темата "Има ли от Варна?") ... почвам сериз да се замислям. Още по-брутално би било да си вмъкна такова директно в Ежко на мястото на 1.4 миксерчето. ;)

ами хайде де какво чакаш ? :) току виж си ми бил икономиката :) Редактирано от teror1sta
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно въпросче ;) Всяка седмица ли има гонки на Междене ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...