Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Аз ще дойда само ако ми подмирише на скара :D:):rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще дойда само ако ми подмирише на скара :):rolleyes::D

За теб специална Тюнинг Скара :D

 

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес след бачкане обезглавих тромбовачката:

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Както винаги не мина без проблеми, тресчотката отиде, господ да ги накаже китайците. Колектора си стой щото няма дълъг камък. Ако си намеря камък и скоба за сигменти ще се преборя с хълцането. Проблема явно е бил във втори цилиндър, така ми се чине. Дано Матъо ми донесе сигментите утре ча да я зглабям по малко. Абе писнами ще си наемам шофъор и на чипа ще бодна ограничение 2500 оборота да ми е мирна главата.

Ето гадната китайска тресчотка Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D Хондю, колко коня е това барбекю ? :D :D :D Док, аз като ти пея че твоето гедоре става само за в коша ти мислиш че се базикам ... :P Айде от мен имаш камъка (само кажи колко е) и скобата за сегменти. Ама като мина да ти ги остава искам на двора да бръбчи една скара като по горната :P Ти няма ли да ходиш за риби бе ? Аз днеска открих сезона на Дряновския манастир, ама много слаб улов :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Бай ви doctor по прякор скубара, ходи за риба когат другите са на рояци на язовира за да им даде акъл как се лови с мерак. Ей тука как откривам риболова на Гачевци когат един сом ме изненада. Малка карикатура за сверка:

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Док така ако ловиш ще те изгонят ;) ;) Знаеш от каде .Теро е виждал моята тресчотка как се ползва а още е перфе .Лошо , че две седмици неможах да я намеря та си купих още една същата :D

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм им разправял ама не ми вярват :D Тая твоята тресчотка е бетон ;) Абе Док , не ти ли е много къса "въдицата" ? ;):P:lol::D;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Незнам какво има да не вярват утре ще я снимам и ще я покажа :D ,само съм и махнал пластмасовата дръжка да моо влиза търбата /80 санта/ да е по згодна ;):lol: Абре фен са загледах де си пошел с тая вадица бе оооуу ;) . На какви куки ги въртиш?

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момци има ли риби или няма .Оня ден се рзходих ама без въдица :D а приятелчето се представи прилично .Кат дойда :D на там да зимам ли въдица или скара кое от двете?

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Второто ,с някоя и друга каса :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D ха бях сигурен :D няма ядове :D , само да видя какъв ще е превоза и живот и здраве идвам да досаждам по габровско .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес малко си смених сигментите и ме снима един папарак, тука вече е малко тъмно.

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Както винаги Док-мастър без проблеми неможе, като сложих сигментите на 1 цилиндър и слагам нови биелни лагери, слагам буталото- завивам петата и всичко ток. Завъртам коляновия вал и неще???? нещо запъва, свалям петата и пак си слезе без проблем, гледам всичко си е на мястото. Обаче хммммм лагерите леж надрали. Мазах вала чистих, всичко беше поставено както трябва и пак ЛЕЖ. Сложих нови и всичко заспа, ибаго и проблема дървен. Взех решение на 4 цилиндър да не ги сменям и така ги боцнах. Като цяло мисля че е добре, ама времето ще покаже, ей ги на лагерите, задрали здраво.

Публикувано изображение

 

Uploaded with ImageShack.us

 

А за рибата взимай въдиците и се обади на мен, щото оня ден на Гачевци са забелязани 2 големи Сома по 20 кила. След националната ще се замисля за мухарка че голям кеф ти прави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

какво те кефи .. ще ида и ще го набия накрая . За какво слагаш въобще нови сегменти ?? Я по-добре да беше почистил старите и да си ги сложиш пак :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D голяма криза,и кутии няма :)

Па габровци ги изкупиха :D . Абе док да не си ги обърнал тея лагери :D ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм бе бате, вярвай ми всичко беше както трябва, смазано, почистено, петата влезе като по масло до края, завих болчетата на ръка докрай после стегнах с ключа на два пъти 19 и 32. Даже не мога да си обясня как стана. Като развих петата ги измъкнах и си бяха по местата. Незнам човек не съм спал да го мисля и незнам кое се преебаА между другото ми обещаха една мухарка и ако някой ме види че замятам по реката да слиза да ловим кефали.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Па габровци ги изкупиха :) .

:D изкупихме тези с жилата,сега е ред на хидравличнитеП.П: Това клипче след последните ъпгрейди ли е ? :D много добре ускорява ,тези 4-ки нямат стигане Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Днеска звяра на Хондю излезе от бокса. Така като гледам май вече няма да се нареждам с него че току виж ме отупал :D:)

 

 

Добре че е G_M да внесе малко разум в психозата :D

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Само да не вземе, Жоро да се изнесе вече в колата, щото Галя му крой шапка. В най-скоро време ще е натирен...

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

натирен...

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:D :D :) :) няма да се учудя. Само покрай него да не да ям и аз боя :):D Оооо Матю, как си :D Скоро май не сме се чували по телефона п.п. мухахахах

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щъ ебъ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много сексуална станала темата нещо :) 4-ката доста добре се реже след последните олигофрении които извършихме с Терорягата. Мерси малък :D GM пак ни спаси брат , точно когато вече бяхме зациклили !Док, готов ли си за неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз джитках табла, тъкмо пребих един приятел да му държи влага една седмица. Та като се прибрах Деса ми каза, че си горе. Ама бях умрял от глад и ме домързя да се качвам горе.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А пък аз джитках табла, тъкмо пребих един приятел да му държи влага една седмица. Та като се прибрах Деса ми каза, че си горе. Ама бях умрял от глад и ме домързя да се качвам горе.

А така , табличка :)А джантата донесе ли пиле шарено? :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, УБАВЦИ такива :wub: Я кажете кво правим с тая НС-колонка нещо от 4г или кво???????? :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам аз съм с 5-ген :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате предвид за колоната Узана-Междене мен не ме бройте въобще. 20 км да се влача с 5 км/ч .... да да Аз се качвам директно горе да стегна кошника.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям съм Г..З :wub: Абе 4..5..6 и тн генераций имах предвид! Исках да питам ще се качваме ли дружно горе на Узана или направо Междене-или да се видим и да се уговорим нещо :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям съм Г..З :wub: Абе 4..5..6 и тн генераций имах предвид! Исках да питам ще се качваме ли дружно горе на Узана или направо Междене-или да се видим и да се уговорим нещо :wub:

и мен ме интересува този въпрос

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имате предвид за колоната Узана-Междене мен не ме бройте въобще. 20 км да се влача с 5 км/ч .... да да Аз се качвам директно горе да стегна кошника.

Стягай го и отрежи половината от колата ..... от предните седалки назад за да остане 390 кила да не паднеш със 175 метра :wub::wub::D:P:shy::wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голям съм Г..З

Не си бе ! Нали знаеш че Габрово е града на 4-ките :wub:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм за, даже се чудя да се качвам още в петък ли, ама нямам палатка за сега. В събота съм горе със сигурност. Ако искате да закараме маси, столове, скара и да се почерпим дружно в събота вечерта, така и така не сме го правили никога заедно. Аз ще пътувам с колоната бавно и славно. Ако сте решили нека се качим заедно нагоре само кажете кога и в колко. Ако 4-ката е добре съм с нея а 6-цата съм я обещел на приятел за да има многочисленност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех утре на hondю и teror1sta на писта Плевен, очаквам ви с купите. Днес запалих тромбовачката и покарах малко, за сега всичко е добре и най-важното няма пушаци, естественно скъсах болт на алтернатора и си докарах проблем на главата ама това е бял кахър.Чакам купите момци :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

УСПЕХ и КАСМЕТ момчета Искам даги напляскате здраво :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Момци разминах се и с НС и УС и ДДС и Ет и Мнз да му е.. ма.... :punk: .Днеска ми звъни шефа /отпуска съм/ и на 2,3 и 4 на 99 процента съм на работа .Направо съм бесен . Бирата по еконт ли да я пратя или кат събера белия лебед до месец да я сложа в багажника и да я докарам :bye:

Редактирано от fenabg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ела когато можеш да напрайм по една риба че последния път на язовира ги посрамих здраво. За тази събота бяхме планирали палатки на Гачевци (тука е в града) ама пустия му дъжд ни изненада. А бялата птица трябва задължително да я видим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр. честито ви състезание в Плевен и честито 1 участие на Терориста - с тези гуми -тцц Хондю номер 1 -честито ,нищо че беше на 2 място -за нас хонда е първа винаги- само да беше с 14-ките и :punk: но пак е многоооо достойно Гошко ,защо нямаше късмета на новообранеца незнам ,май щото трябваше да почерпиш :bye: другия път първо бирата и после нъмбър лан :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Здр.

честито ви състезание в Плевен

и честито 1 участие на Терориста - с тези гуми -тцц

Хондю номер 1 -честито ,нищо че беше на 2 място -за нас хонда е първа винаги- само да беше с 14-ките и :punk:

но пак е многоооо достойно

 

 

Гошко ,защо нямаше късмета на новообранеца незнам ,май щото трябваше да почерпиш :bye:

другия път първо бирата и после нъмбър лан :lol:

Мерси Жика,

 

Абе няма как да съм с 14-ките, това не е драг. А и от гумите този път почти нямах оплаквания с изключение на последните 2-ве гонки на финала малко прегряха. Но Васко с Астрата беше на ниво и той и колата му. Важното е че му взех първата гонка макар и с 1 десета, а от това си правя извода че не е толкова по напред от мен колкото изглеждаше в квалификациите. Стана добра и равностойна битка. Все още съм първи в генералното класиране, а и ще имам да му връщам на Калояново.

 

Не изключвайте и Теро от сметките, защото на Калояново няма да направи същата грешка с гумите. А се видя че и той и колата му имат голям потенциал.

 

Важното е да се забавляваме и ще се радвам все повече хонди да участват на тези състезания.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здр.

честито ви състезание в Плевен

и честито 1 участие на Терориста - с тези гуми -тцц

Хондю номер 1 -честито ,нищо че беше на 2 място -за нас хонда е първа винаги- само да беше с 14-ките и :punk:

но пак е многоооо достойно

 

 

Гошко ,защо нямаше късмета на новообранеца незнам ,май щото трябваше да почерпиш :bye:

другия път първо бирата и после нъмбър лан :lol:

Мерси Жика,

 

Абе няма как да съм с 14-ките, това не е драг. А и от гумите този път почти нямах оплаквания с изключение на последните 2-ве гонки на финала малко прегряха. Но Васко с Астрата беше на ниво и той и колата му. Важното е че му взех първата гонка макар и с 1 десета, а от това си правя извода че не е толкова по напред от мен колкото изглеждаше в квалификациите. Стана добра и равностойна битка. Все още съм първи в генералното класиране, а и ще имам да му връщам на Калояново.

 

Не изключвайте и Теро от сметките, защото на Калояново няма да направи същата грешка с гумите. А се видя че и той и колата му имат голям потенциал.

 

Важното е да се забавляваме и ще се радвам все повече хонди да участват на тези състезания.

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

не е драг ама в клас м1 имаше и 13-ки маи

сликчета 14 -много добре ще се отразят ,ако могат да се намерят де

а Гошко съм сигурен че ще е напред следващия път ,ще намери ваксата

маи ще си пия биричката в Пловдивско

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...