Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Тва детски колички ли бяха :dry: Май ще ме карате да идвам да видим кой на кого ще разбива детските мечти :D А пък терориста понеже много обича да къса шорти, мойте ще си ги скъсам предварително, че дори и тях да не може да ми скъса :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5:

tols, нещо да кажеш ???  
Ха ха ха! :wacko:  Какво да ти кажа бе Гоше ;)  видиях всички клипчета, това момче с Дел Сол-а е слаб шофйор ;)

Няма лошо де не искъм да ти развалям празничното настроение  ;):D

Има време... ще повтаряш репликата.. "tols наказва здраво" ;)

 

п.с: На 21.12.08 (неделя) се очертава добра среща ;) "Matheo" тези дни,ще мине да запази места в кръчмето до реката ;) така, че се гответе за...... :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей големи рацери ей..... :whistle:Ако падне малко сняг на 21-ви ще ви пляскам яко :wacko:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема за оборотите е локализиран ->жилото за ГАЗ и спешно се нуждая от друго. Днес като го бутнах и оборотите се оправиха, като вземат да играят слизам от колата бия му една клепочка и колата заспива на 800 оборота. Ако някои знае от къде да си купя на старо да пише веднага че ще се побъркам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

отхлаби го малко, ама нещо невиждам да има логика.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е станало от къде докопъхте клипчетата толкова бързо.Който ги има в оригинално качество да ми ги прати по скайпа X_plod_X следващия път ще дойда с 13ките и 100 октана а не с червения бенз от рудника дето карат газките хаха и ще наказвам и аз, може и да си сваля касата че и тя горката 50 кила тежи.Ако пак ме мине някой хаха, вземам корадото от бест френда и там вече нямам стигане 200+++ да не кажа 300магарета с охлъовски сърца.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5:

tols, нещо да кажеш ???  
Ха ха ха! :D  Какво да ти кажа бе Гоше ;)  видиях всички клипчета, това момче с Дел Сол-а е слаб шофйор ;)

Няма лошо де не искъм да ти развалям празничното настроение  ;):P

Има време... ще повтаряш репликата.. "tols наказва здраво" ;)

 

п.с: На 21.12.08 (неделя) се очертава добра среща ;) "Matheo" тези дни,ще мине да запази места в кръчмето до реката ;) така, че се гответе за...... :xmas:

 

Приятелю не чувстваш ли че обиждаш. Първо колата беше с летни гуми и нямаше тръгване, второ не беше и наред нещо. Ако искаш другия път ще се пуснем двамата веднъж аз с моята ти с твоята и обратно, и тогава ще говорим за слаби шофери ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятелю не чувстваш ли че обиждаш. Първо колата беше с летни гуми и нямаше тръгване, второ не беше и наред нещо. Ако искаш другия път ще се пуснем двамата веднъж аз с моята ти с твоята и обратно, и тогава ще говорим за слаби шофери ;)

Ха ха ха! :D  Колега! ти си четял форума :P;)  няма да се засягаш ;) ще се пробамв,но на пролет ;) Бебе Дел Сол спинка зимен сън  :xmas:  сега съм с бебе Rexs4o ,а той е слабичак ;)  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес са ми пратили жило по Еконт, там е проблема момчета. Жилото е от D16Z6 и се надявам да нямам проблеми при слагане.Като го сложа и всичко се оправи ще черпя. Какво става с Дряновския манастир, аз ще ходя със сигурност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по празниците съм у габровото ;)можем да са видим кателиев....теро меро и олл

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по празниците съм у габровото ;)можем да са видим кателиев....теро меро и олл

Ми аз няма да си ходя към Варна, така че вьелкъм ... welcome, да кажа. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по празниците съм у габровото :)можем да са видим кателиев....теро меро и олл

ами звънкай като се появиш и без това опразних резервоара :P:D Преди малко засякох Хондата на Петров качена на пътна помощ :D Небеше много добре :D Пламка какво стана ? Добре ли си ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кои ще ходи утре? Аз мисля да тръгна към 14.30 часа ако още някои ще идва да пише че да се разберем да ходим всички. Може и Алеко 14.00 и после които ще ходи да тръгнем от там.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм на работа :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14:00 в Алеко и от там към 14:40 тръгваме за Дряновския манастир.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Който ми разправя, че НЕ може да се пробият носачите на място да си гледа работата :D;) Стига да си достатъчно опорит и глупав и става, а и някой да ти се връзва на акъла. Много Благодаря на G_M за предостъпения канал :P:D Обаче бахти кефа ;) Като си тръгнах от G_M беше хванало сняг на пътя :) Пребирах се само на ръчна и с гъза напред :D ако на някой му се лъзга да свирка и изкарвам пак каруцата ! Пътя е перфектен :)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цецо пак на уби със снимки...........брао бе хулиган такъв,само така да на радваш!Ми коет си е хубу ,хубу е........две мнения няма! ;):);)Хора обърках темата......моля да ме извините!

Редактирано от dida81

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако на някой му се лъзга да свирка и изкарвам пак каруцата !

Само ако обещаеш, че ше си махнеш огледалата предварително, че познавам един, дет' оди и ги трОши ... ;) Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска си смених маншоните на биалетките, изчистих ги и ги гресирах. Станаха като нови :)

Публикувано изображение

Публикувано изображение

 

този в ляво е отремонтирания ама на снимката не се виждат добре. Бяха останали на сухо и със скъсани маншони. Остана само да я сложа, ама май ще е след като сменя тампоните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Терористе ,не се обади никакъв...да не се отказа? за 3 бона я давам цялата както е така...Ако някой проеви интерес: 0896700741

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Весела Коледа на всички ;) натягайте ръчните, че като гледам колко сняг има ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако има навитаци там съм :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще правим че то иначе не става 14.00 Алеко, които не е заминал никъде да идва.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е хаиде за много години с пожелания за здраве,щастие ,късмет ( това е стандартно )

 

Наи-вече пожелавам много приятни килонетри :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЗА МНОГО ГОДИНИ и от мен :lol: Да сме живи и здрави, и все по хубави Хонди :) п.п. За неделя какво ще кажете за Алеко ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честита Нова година и много здраве на всички.В неделя съм в Алеко по обичайното време, айде всички да се видим и да побъбрим.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ на всички !Да сте живи и здрави!Утре 14:00 в Алеко да се видим , а може и да подрифтим ако намерим подходящо заснежено място.Току що се връщам от Узана и яко дрифт с ЦРВ-то. Обаче не ми стигна та си взех под наем и моторна шейна и АТВ после. Голям фън става горе пичове.

Редактирано от hondю

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А аз днес си флашнах телефона и всичко се затри - контакти, картинки, музики, видео, програмки ... всичко. Та, майната му на другото, ама си искам контактите. :D Ше ви ги изпосъбера наново. Или пуснете насам по 1 SMS с името си, за да знам кой кой е. 'Баси чукундурщината! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧНГ !! Много здраве и щастие

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За мноу години, живи, здрави, прави и корави ;) П.П. Тея снегорини хубаво, че обикалят, ама няма ли да разринат, че не се одържа жребицата :) добре, че по това време на денонощието няма много машини по пътя :) Вие как сте по пътя (изключвам хондю :D;) ), защото вземам да се чудя дали не е от гумите ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие как сте по пътя (изключвам хондю :lol::P ), защото вземам да се чудя дали не е от гумите :lol:

Аз ще ти кажа, бе. Миналата зима, с летните гуми, бях като патка на лед. :lol: Не мога да откъсна на 2-ра от място и само вериги ми помагаха. А също и хората наоколо, дето идваха да бутат. :P За влизане в завой да не говорим - урива муцуната, даже с 30. Я въртим налево, она 'оди у дирьето. Въртим гиврьеко надьесно, она хуква налево. Е, па нема оправия. :P Тая година, с чифт зимни отпред и летните отзад, си е чиста работа за "метли" по полигоните. ;) Правят голяма простотия с тия пясъци и соли по пътя. Снегът става на киша и зимната гума се чуди к'во ста'а. :) Днеска сутринта пред работа реших да я замета за 90-градусов завой, она кат изри снега и лизна гъза по леда отдолу, завъртя на 190. :lol: Или да оставят снега, за да си видим ползата от зимните гуми, или да ринат до асфалт и да го държат така. Ебаси! :P Сега из Габрово, ни с летни, ни със зимни. Все превъртам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кателиев,поне има с кво да се уринеш... Аз маам крачоли като луд :P

Редактирано от plamenpetrov

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За много години, момчета! :P Живи и здрави, както ние, така и хондите ни :P

Мерси за пожеланието,ама мойта колица загина :P Но много скоро,живот и здраве,ще се поевя с друга

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми незнам и аз все още... Чакам 15 дена да видя застрахователите кво ще дадат...След това почвам един бърз съдебен процес срещу този който ни одари. Продавам Rover-а на части(има доста желаещи между другото) което ме радва. И почваме да търсим нова кола. Но си мисля да не е Хонда вече!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...