Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Guest doctor

Аз съм в Алеко със силикона на Терориста.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Аз съм в Алеко с книжката на Таралежко, дето я обещах на Doc (дано не я забравя пак!) и с CD-тата за G_M.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Добра среща се получи ,освен гонките имаше и офроуд :) D14 срещу CRV на поляната :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

победителя от гонката беше CRV-то :) Ама после имаше реванш на пътя и Кателиев взе реванша(щото беше с на AMD бечачката) :D;) Абе Док качи някоя снимка на маската. Да им се радваме и ние ;)

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Докторе, в ГБ има една отъркаляна хонда (едновалов витек) ако не се лъжа Д16З7 пича неможа да и се нарадва :lol: ще продава това онова от нея но още не е решил как да го продава. вече 10 -тина дни го обикалям за антикрилото и не може да ми каже колко кинти иска ...p.s.ако ти трябва нещо за суапа можем да го видимпредполагам G.M. го познава защото живее около цба-до бкс

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Като стана въпрос за G M , някой чувал ли се е с него да му каже за неделя и манастира.Аз пак се очертава да съм на работа тогава , но ще пробвам да се измъкна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите , аз ще видя "G M" до края на седмицата и ша му кажа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази Неделя на Дряновския ли ще ходите? Аз ей сега гледах времето за Неделя - мнооого зле - яко студ + яко дъжд :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тази Неделя на Дряновския ли ще ходите? Аз ей сега гледах времето за Неделя - мнооого зле - яко студ + яко дъжд :P

Я да не разлайваш кучетата :P  Аз съм поръчал хубаво време.... нещо информацията ти е грешна :P:) Пък и някакво дъжтче няма да ни развали срещата... все пак сме с колици :P  няма да се стопим :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

няма да става за стартове ако вали :P а искам да замеря как вървя срещу малкият втек :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей нещо много запустя, събудете се :D:lol: аз да се оплача :D задната ми броня от едната страна все повече се приближава към земята :D и май скоро ще я изгубя :lol::D някой да може да ми препоръча нещо по въпроса? да взема на тънко от някъде си незнайно къде или КАДЪРЕН ма`стор по нашия край дето може да я направи качествено,а да не си оставя ръчичките :lol: и отделно някъде има ли ръководство кое как се разглабя точно по колата (купето)в смисъл ако искам да си махна напълно задната седалка да видя къде е захваната, после корите,а и седалката ми нещо лопа, уж гледах къде е зафаната да я затегна ама нафе.. така без да видя някъде кое, как, къде, що - няма да стане (онзи болт с който е захваната задната седалка по средата направо абсурд да го открия ако не ми беше показал АМД-то :D )аа и колко трябва да са напомпани гумите - 185 60 R14и теййййй :P

Редактирано от xzibi7

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя за ДРЯНОВСКИЯ МАНАСТИР аиде да се съберем в АЛЕКО в 14,00 и да ходим заедно към 14.30 часа.Които ще идва моля да пише във темата.Да не се окаже че само аз ще ходя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

амии незнам дали ще съм свободен, а и нямам винетка :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си разчлених колата

Олекотяваш :/ За неделя не е 100% сигурно че ще дойда, утре ще разбера ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стягайте се за Неделя, не се услушвайте :/

 

ето и снимка от днеска на двигателния отсег. ;) Бучи доста здраво ама с това гърне и съединител....

 

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Редактирано от teror1sta

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Охо аз олекотявам, друг пуска въздух за коне, хмм ще бъде весело маи около неделя.Всеки които няма винетка, кола или бензин ще го кача на стоп до Дряново, но да знаите че няма да имам седалки затова пък имам одобно килимче.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:lol: :lol: Споко аз имам 3 места , даже и седалки имам :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

здравейте и аз скоро се сдобих със хонда но не съм от габрово а от трявна но тука оня ден стана малко проблем набих я челно в едно рено и реното излезе по здраво :lol: и тей де искам да попитам каде на близзко има някоя морга за японски коли или да микажете някой цени на капак броня и радиатор

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Напиши си модела на колата и каква генерация е но първо провери в копува/продава за части виж и BOSS_HOGS от форума какво ще ти предложи.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми колата ми е хонда сивик 1.6ls 113 к.с. хетчбек, а пак за генерация не мога да ти кажа щтот не знам :lol: и благодаря ще се по разровя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да и ако можеш да ми кажеш каква е генерацията ще ми е по лесно да търся тя е 95 година 5 врати много ще съм благодарен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6 генерация е , 5 няма с такъв двигател .Прегледай раздела " Продава части " Най вероятно няма да можеш да пишеш в темите там поради правилата , пращай лични съобщения :lol:http://forums.hondabg.com/index.php?showto...%86%D0%B8%D1%8F прегледай тази тема

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

гледам там има само тез дето са късата база пък на мен ми трябжа дългата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото олекотявам още и се чудя ако махна задните колани колко ли ще тежат???

Публикувано изображение Публикувано изображение Публикувано изображение

 

Санчо в Габрово не съм чул за такава Хонда на Части, може да питаш и Търновци.

п.п.:махам и емблемите че тежат по 100грама :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

то точно от тез модели много малко има и май ще варвя пеш към един месец :lol:и успех с олекотяването ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док така ли ще я докараш утре :lol: изхвърляй и резервната гума

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе Док защо си разкостил колата ? Видя спортен филтър и се уплаши ??? :bg::) :) Утре ще ида да направя гърнето (ако стане).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих дошъл с вас на срещата да ви видя колите ама май ще е следващия път като си оправя предницата :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз бих дошъл с вас на срещата да ви видя колите ама май ще е следващия път като си оправя предницата :bg:

е то ти е до гъз* :) Идвай утре че следващата не се знае кога ще бъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тей де то ми е близко ама без колата няма как че е малко бласната :bg: като я оправя и ще дойда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Тя и мойта е ударена отпред ,обаче така си я карам :bg: Утре последно в колко часа и къде ?П.П:Челен с рено :) за спавка по назад в темата Ще излезят здрави тези рена :)

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тя и мойта е ударена отпред ,обаче така си я карам :bg: Утре последно в колко часа и къде ?

тей де ама мойта понеси челен удар с едно рено клио :) едвам я закарах до сервиза

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14.00 в Алеко и 14.30 тръгваме за Дряново.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

как да си допълня към информацията "какво карам"???

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес се сдобих с цяла нова генерация на 60мм. , спортен колектор 4-2-1 и хубаво право гърне.

Публикувано изображение Публикувано изображение

п.п.: за уплътнения питаи в ъгловия магазин на 20мт. след новата полиция в посока Била, имаше по рано.

Поздрави на всички.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

колко пара тез придобивки ;) и м/у другото не трябваше ли да е макс на 55, че имало загуби ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...