Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

абе мушмороци мен няма ли да ме викнете ? или на мен само ми обещавате бира като има работа ... :D И АЗ СЪМ ЧОВЕК (уж) :D Ако искате дръннете една жица да дойда и аз.

Абе ... ше си помислим. На doc от жилото му изкара 2 коня горница, а от мойте клапани не щя да бутнеш още 10, ма'а му стара! :D Ся ш' ма караш и колектори да слагам зарад' тебе. :P Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

Довечера ще ходим всички Терориста, АМД, Каталиев и моя милост. Ако на някои друг му се ходи да свирка и да идва с нас.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Довечера ще ходим всички Терориста, АМД, Каталиев и моя милост. Ако на някои друг му се ходи да свирка и да идва с нас.

Ако има Б16-ки ще дойда и аз :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има Б16-ки ще дойда и аз :D

Стига с тия B16-ки, бе! Че снощи пак сънувах как слагам една в "бодливото". :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, честити колекторчета :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

Да вече имам колекторите, днес ходих и си взех малко нафта да ги лъсна когато ми остане време, за съжаление от толкова чудене главата я продадоха и сега ще чакам следващата на пазара. Тия дни ще ходя да си поръчам гарнитури и може да сложа колектора докато изскочи нещо на добра цена. Мисля обаче че делкото ще е наи трудно за намиране.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да вече имам колекторите, днес ходих и си взех малко нафта да ги лъсна когато ми остане време, за съжаление от толкова чудене главата я продадоха и сега ще чакам следващата на пазара. Тия дни ще ходя да си поръчам гарнитури и може да сложа колектора докато изскочи нещо на добра цена. Мисля обаче че делкото ще е наи трудно за намиране.

Ново, по поръчка от магазина - ня'а да ти откажат. :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ново, по поръчка от магазина - ня'а да ти откажат. :P

даже ще му се зарадват :);) . за мене нова глава, оборудвана в бултрако ми излиза на скромната цена от 3600 лева :P
Ейй, тя от евтините, бре! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

кво говориш, направо ако искаш да ти подаря една две :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А делкото от Акорда дали ще ми пасне, ама щом е подарък ще го взема....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ей да оставите човека на мира :) И аз искам нещо да повлека :P :P ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пише ли Honda of Еди-какво-си, различно от UK, минава! :) Мотористе, ти къде? Ама нали си имаш VTEC вече?! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе никои ли не му се ходи до Сливен за ралито аиде поне 1 нощ от събота до Неделя

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз няма да мога да дойда ,хванаха ме да бачкам :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами то за Сливен не останаха хора ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може да се организираме за другата седмица 07.09 когато е драга в Сливен .Но незнам дали ще мога да се спася от работа и тогава ;) П.П:Сложих си капак на агренажа, така че Кателиев може да е спокоен вече ,няма да му го отмъквам ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

П.П:Сложих си капак на агренажа, така че Кателиев може да е спокоен вече ,няма да му го отмъквам ;)

Разгеле! Довечера ше спя с усмивка! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

той нема да ти го отмъкне ама аз че ти одмъкнем цялата хондела, ако като дойда в Габрово не ми дадеш да направя едно рали до узана, да ти покажа малко виш пилотаж

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам ти, бе! ;) Скачай в Акорда, ше ти покажа пътя към Узана. Че даже и ластик ш' ти напра'а. Да та е яд, че те дърпа D14-ка. ;)Апропо, ти все идеш и все те няма. Нещо продължавам да си мислювам, че си несериоз. ;) Нашето пиене си го изпиваме, ама твоето се натрупва. Не ми е за друго. ;)

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

Последно развитие по колектора:

Днес цял ден го почиствах с помощта на нафта, W5, Meglio, четка за зъби, шкурка и четка за бебешки шишета.

Сигурно утре ще си поръчам гарнитури и може в наи скоро време да го закача - за да направим замерване ще ми трябва Каталиев, затова мен бързо се връщаи от Варна. Прилагам няколко снимки преди-сега:

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той станал като нов ;) отвътре чисти ли го ? Примери ли дросела от D14 дали пасва на този колектор ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чистих го яко и НАИ вече отвътре, имаше сигурно 1мм. нагар навсякъде, голям спек беше.Не съм мерил дросела щото ме е страх да не би да не стане. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Doc, напра'о къртиш с ентусиазъм! ;) Ако ше го слагаш скоро, дай да ти дам и изпускателния колектор да си монтираш. Т'ва съвсем сериозно. Аз скоро няма да го ползвам така или иначе. Поне при теб да има полза. В петък можем да се видим да го обсъдим, докато съм още тука. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Давам ти, бе! ;) Скачай в Акорда, ше ти покажа пътя към Узана. Че даже и ластик ш' ти напра'а. Да та е яд, че те дърпа D14-ка. ;)Апропо, ти все идеш и все те няма. Нещо продължавам да си мислювам, че си несериоз. ;) Нашето пиене си го изпиваме, ама твоето се натрупва. Не ми е за друго. ;)

ще направиш ластик ама не на пътя към узана ами на пътя към 8-мата ракия в габрово, с твойта д14ка може да си още на S-a(само тва знам в Габрово,аааа знам и Залата) докато аз съм преди Узана.Олеее кателиев ше те вода на духа ;) ;) ;) ходил ли си някога там.А относно мойто идване в Габрово, наскоро сложих новия двигател и засега нямам време

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да покажа как лъснах и дросела ;)

Публикувано изображение

 

Публикувано изображение

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе Док да взема да ти сваля и моя колектор да го изчистиш. Гледам се справяш перфектно :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Олеее кателиев ше те вода на духа :) :) :) ходил ли си някога там.

Т'ва звучи кат' "Ше те вода да духаш". :) Ни съм 'одил ощи! Шъ та пра'а крив с D14-ката, бе! Найш' таз сутрин как пердаших със 170-180 пак към Сю'улю ("Севлиево" на местен, селски диалект)? И пак почнах да наливам LUK A98H ... напра'о не те виждам. Само тря'а и масло да си налея малко още. :) А за ракиите - лошо нема, само да н' караме после, щот' чичко поЦиЛай със "слънчогледа" и "духалката" ... :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше те вода към духа и ще те скъсам на горе с твойта умрела д14ка :) :) :) .аз с полицаите нямам проблем, те са ми партия.щом си с мен няма проблеми :) :) ;) , a иначе пил не карам разбира се.ше те водим нагоре , ама сипи масълце че твойта много го пипа...партия са си твоя двигател и масълцето, обичат да се изяждат взаимно :):P:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ше те вода към духа и ще те скъсам на горе с твойта умрела д14ка :) :) :) .аз с полицаите нямам проблем, те са ми партия.щом си с мен няма проблеми ;):P :P , a иначе пил не карам разбира се.ше те водим нагоре , ама сипи масълце че твойта много го пипа...партия са си твоя двигател и масълцето, обичат да се изяждат взаимно :) :) :)

Говори си, не ми пречиш. Само да не плачеш после, щото рекламациите се приемат само на гишето. :P :P :P Аре, стига си се оправдавал с тоя двигател. Големо сменяне му сменяш! Аре, че излизам в отпуска идната седмица и ше си ходя по Варна. Чак на 7-ми ще съм Габрово пак. Може и по-рано, зависи кога ще ме стегне шапката вкъщи и ще си бия камшика към планината. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кателиев гледай за драга да си тука :)И стига сте се карали кое ще бие другия , защото е ясно че и двамата ще ви направя криви :) :) :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, направо ме разби тази хигиена на колектора. Умееш да лъскаш, а :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз му викам да му дам моя. Да го лъсне и да си го сложи отзад, че ше му е по-добре, като вече си е лъснал неговия за отпред. Ама той не ръчи. :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ауе, кателиев, тая д14-ка 130 вдига ли ги от габрово до севлиево или трябва да я опънеш чак за Велико Търново(през Варна).Те не върват тея мишки

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest YordanIvanov

п.п.: Ако някои има за лъскане нещо да го дава че съм загрял нафтата.

целия салон на колата и отвънка е много мръсна, да ти я карам ли :lol::D :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ходих до магазина с/у Залата да питам за гарнитури за колектора (Д16А6) и евентуално за дросела. Предложи ми някакви ОРГИНАЛНИ за 120лв.-отказах ги баси цената, договорих ме се утре пак да мина да измисли нещо. Ще проверя и в Самурая. Някои ако може да помага с гарнитура да казва.

Редактирано от doctor

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Гарнитура за всмукателните колектори 120 лв :D нещо се е объркал, 15-16 лв беше преди в Самурая

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гарнитура за всмукателните колектори 120 лв :huh: нещо се е объркал, 15-16 лв беше преди в Самурая

Прав си АМД 16.34лв. днес ходих и си поръчах, в понеделник след работа ще ходя да я взема и през седмицата ще я монтирам, ще ми трябва филтър и малко другарска помощ за което може да направя шведска маса под лозата.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...