Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

ОООООООО рая доиде мерси АМД ти си бог дължа ти 1 почерпка ->даже 2 тази неделя аз черпя,,, :D:D:D:D:D:D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

doctor не те знам какъв поялник и какво жило имаш , ама сега пробвах на ново жило (закупено вчера) и 30 W поялник и колофон . ЕМИ НЯМА ПРОБЛЕМИ СЪС ЗАПОЯВАНЕТО :blink: п.п. Ако си на 100 % сигурен, че не става отиди в магазина над Механото (този за колелета и мотори) и си купи най-обикновено жило за спирачка. Ако нямаш време, пиши(или звънни) аз ще отида да ти взема.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Немога да звъна щото ти нямам телефона ама ще си взема жило и ще чакам Каталиев да ме доведе да ми го оправиш пък аз ще черпя. Явно моя поялник се е здухал или аз не мога да запоявам, деба и работата, сега проблема е какво ще запоя защото счупих пъпката на оргиналното и маи ще отливам нова и после ще запоявам. Гони ме каръка и това е. Баси как ме мъчи туи жило.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Док, що не вър'иш да си купиш едно жило за D16Z6? Тъй и тъй си тръгнал да тунинговаш ... после и колектори ше ти намерим ... :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, що не вър'иш да си купиш едно жило за D16Z6?

Вземи две, че и на мен ми трябва :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

Баси днес ходих да питам от 90 до 100 лв. са жилата ->били оргинални ?????От днес вече ще карам със ШИМАНО от планински баикове -> оргинално японскоКолко манги са колекторите че се замислям и аз нещо, ама маи ще си рисувам колата на светкавици сис пирограф ама след 1-2 седмици и тогава колектори ама все още се чудя. Каталиев първо ти ги сложи да видим дали има ефект и аз ще вирвя по твоите стъпки...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес в 17.05 часа бях свидетел на яка гонка от Воиново към Габрово. Син Сивик 5г. ВТИ водеше обедително срещу червен с 5врати маи англичанка.На коня синия намали на 50км. а червения усетил момента го изряза и след Шопов наискочиха КУКИ с размахан СЛЪНЧОГЛЕД и го стопираха по мои исчисления беше към 120км ->70км. над нормата. Синия мина бавно покраи него гледаики в друга посока. Абе маи му отиде книжката на момчето ->загледах го ама не го познах. Карах след тях веднага като ги видях и се чувствах като ПАПАРАК.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе док що не им подаде лоста с д14-ката ;) както си я отпушил сега.... . Този с втй-ката се сещам кой е ама другия ..... знам ли. Ааа да , док дай някакви размери на бъчвичките да измисля нещо, че в събота няма мн отворени магазини.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Размера на бъчвичката е: радиус 3мм. (диаметър 6мм) и дилжина 12мм.Чрез познат които има фирма за металообработка и негови познати от цялата страна разбрах следното (яко званене падна по телефона за едно жило :P ):Жилото се лее във железен калъп задължително като се нагрява и самия калъп, оловото е със висок процент на сяра за да може да не остава въздух между жилото и оловото като стегне. Оловото се излива и калъпа се стяга като на преса, охлажда се, отваря се калъпа и със избутвач тип бутало се избива готовото жило с накраиник.То било цяла наука :P . Каталиев да се обади да ходим при Терориста че немога да спя с тва пусто жило бреи.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кога ще майсторите ? Да дойда като наблюдател :P П.П:Няма да се намесвам на касата с бира :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В събота по обещание на Каталиев него чакам, ама ни вест ни кост, ще ти звънем.За бирата от мене е за всички които доидат абе имам и една скара в килера дето чака да се омазни....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, бираджии! Ам' кой ше кара Ежковците наобратно, бе?! :P Между другото, разбрах защо на doc таралежът бега повече. Разликата е в предавателното отношение на final drive-a между A3 и A4. Неговият f-drive е по-къс от моя. Тая кола, ако види 13-ки джанти, нема Rover, дето да я стигне. :P

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кателиев не се измъквай, аз съм си у нас и мога да пия :P (шегувам се недей те купува нищо)щДок един бърз въпроЗ : бронята на жилото сваля ли се или трябва да се пои на място? че нямам ток доло пред блока и трябва да търся ЮПС

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Николов, ше те прослушам утре, за да се уговорим за събота. Ше ми трябва ли нова гарнитура, да знам да си купувам? :PEDIT: Поне една кола да купим, с фъстъци. :P Тря'а нещо да се 'рупа. Нема начин.

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

Аз тема пуснах, пък не ви попитах :P я да ви питам, пък мое ми излезе късметя :D Днес обиколих магазините за автоаксесоари, които са ми известни - става дума тея дето са с/у пощата, този на хотел "Янтра" и тоя на търговията (той сега не бачка ама зная ко има вътре :P ) и нииииииииищо ама нииииииищичко не си харесах :D Къде има другаде дето не ми е известно :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кателиев не се измъквай, аз съм си у нас и мога да пия :P (шегувам се недей те купува нищо)щДок един бърз въпроЗ : бронята на жилото сваля ли се или трябва да се пои на място? че нямам ток доло пред блока и трябва да търся ЮПС

Сваля се но маи ще трябва да се пои на място щото откъм педала има само дупка и като го нанижа, трябва да няма топче. На кои етаж си да намеря някакъв разклонител?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз тема пуснах, пък не ви попитах :P я да ви питам, пък мое ми излезе късметя :D Днес обиколих магазините за автоаксесоари, които са ми известни - става дума тея дето са с/у пощата, този на хотел "Янтра" и тоя на търговията (той сега не бачка ама зная ко има вътре :P ) и нииииииииищо ама нииииииищичко не си харесах :D Къде има другаде дето не ми е известно :P

Преди хлебозавода в една къща на пътя нещо като "АВТОГЪДЕЛ" и след 8-мо Училище (срещу МАДЛЕН) в блока на 1 етаж. На еса точно срещу магазина за хранителни стоки има нов само за тунинг елементи, на тоя със син СУБАРУ ама маи внася само маркови, не съм ходил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док вземи разклонител :P Да знаеш че съм на 11-тия етаж :P :P :D п.п. Споко ще измислим нещо.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

"АВТОГЪДЕЛ" е смях без гащи. Само ментета и то очебийни боклуци. Както и в оня срещу Мадлен. Николов, ше се чуем утре, като се изпосъбудим, да се организираме кой, кога и накъде.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен,тези дни ми се наложи кратък престой в вашия град. Непознавах града, а и бях в Парахода(болницата), но на няколко пъти се пуснах надолу. Силно впечатление ми направи броя на хонделите които бяха по улиците. Особенно два сивика 4-та ген бял и сив. Сигура съм че са на момчета от форума . Следващия път дано като идвам е по друг повод и да съм с моята хондела.Поздрави

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fieldy_ следващия път като идваш пиши да се запознаем, но НЕ по такъв повод :cool:Док направил съм ти бъчвички и само да си объркал размера ще ти откъсна ппп...ушите :lol: п.п. За полицаите на Коня: вече няколко дена киснат там да ги ...... , добре че ги видях на излизане, че да карам прилично на връщане. Че там както обичам да обръщам километража ..... абе като се замисля не че ще им спра, ама не е хубаво да се прави така :lol: ....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каталиев чакам да ми се обадиш като си готов, ГОЛЯМО черпене имаш от мен терористе. Взел съм 3 жила за всеки случаи. Със новото жило може да кача още 3 коня :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте и от мен,

тези дни ми се наложи кратък престой в вашия град. Непознавах града, а и бях в Парахода(болницата), но на няколко пъти се пуснах надолу. Силно впечатление ми направи броя на хонделите които бяха по улиците. Особенно два сивика 4-та ген бял и сив. Сигура съм че са на момчета от форума . Следващия път дано като идвам е по друг повод и да съм с моята хондела.

Поздрави

[

Привет ;) Ако става дума за двата сивика срещу Парахода-сив хеч и бял седан 4g-сивата е на сина ми Pipurus a седана е мой ;) Що не намери начин да се обадиш ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе G_M гледам в тунинг.бг един де мисли форда за кола са фукал в уличните гонки, че се сгонил с двуврат сивик 4г. и се с по 2-3 коли го дърпал ;) ;) ето и цитатаDuratec:"Хонда Сивик 4 ген. 2врати 1.6и - 2 пъти ми се напъва (веднъж на баира покрай мадлена и на пешеходната до лопи бар-а), и 2та пъти беше отзад с 2-3 коли"Я питай сина си дали се е дърпал със черен форд кугър да видим дали са така нещата както казва ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще има ли Алеко и в колко часа?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре Алеко 16.00 часа

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда с прелюда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе G_M гледам в тунинг.бг един де мисли форда за кола са фукал в уличните гонки, че се сгонил с двуврат сивик 4г. и се с по 2-3 коли го дърпал ;) ;) ето и цитатаDuratec:"Хонда Сивик 4 ген. 2врати 1.6и - 2 пъти ми се напъва (веднъж на баира покрай мадлена и на пешеходната до лопи бар-а), и 2та пъти беше отзад с 2-3 коли"Я питай сина си дали се е дърпал със черен форд кугър да видим дали са така нещата както казва :cool:

Ford, кола?????? :D Това не са ли две различни неща????????????? ;) Ще питам младши като се върне от морето дали става дума за него:P! ;) Аз и този път ще пропусна срещата но кво да се прави трябва да стягам колибата :D Докторе SORI брато че нямаше как да ти помогна за жилото нямам никакво време на голям зор съм човече :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

утре ще се съберете ли повечко фенове ако имам време да намина да ви видя :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, момци! Беше весело днес! ^_^ За другия път давайте повече Хонди. Мотористе, не ми се измъквай все с на doc таралежа. :D Давай Роувъра на чАртата!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мда добре беше ,само не разбрахме това червеното купе и D15-ката могат ли да вървят :D pepi прелюда е супер и добре върви ^_^

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе прелюда добре варви амаа.... :P (шегувам се)Кателиев с роувъра ще ти отпоря **** ^_^ Май предния път малко ти беше :D Или сега си надъхан заради клапаните ? :P А за Хондановобранците : СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ НА ЧЕРТАТА :P;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

НА ЧЕРТАТА за новите придобивки да си сверим ъпа. Иначе спора за Д14-ките никога няма да спре.Утре ще ходя до моргата срещу пожарната и ако има всмукателен колектор от Д16З6 го отнасям и в неделя ще праим замервания с .... а бе то като гледам ще е с на Каталиев таралежа, ама вече ще съм с едни гърди напред.Терориста да се подготви за голямото черпене заедно със АМД че ако взема колектора ще ги викам и двамата да помагат, после черпене за всички у дома на теферич под лозата, по стари дрехи да си носите че скарата яко дими.п.п.: ГМ няма нищо за жилото Терориста го оправи и сега е 6-ти номер, викаи ако има трудности по къщата да помагаме, аз съм по изолацията -фибрани, студиопори и за общак ставам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Док, поразпитай хората правили подобен суап дали всмукатели от D16A6 ще паснат (според мен да ) по лесни са за намиране .От Z6 са малко кът ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен няма забавяне ;) всмукателният ми е от А6.До колкото знам трябва само да проверите дросела ви дали ще пасне на колектора ,понеже ще си ползвате на първо време този от D14. Ако искате звъннете по някое време да отидем да ги огледаме

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Току що се обадих на Каталиев и тои каза че ще звъне утре след 17.00 като свърши работа да ходим да ги огледаме. Чудя се още и за главата дето се продава във форума дали да я повличам, ама пак трябва да се ходи до София да ми слагат чип. Незнам какво да правя с това А6 баси как съм раздвоен.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, нали се сещаш, че А6 е 108 коня, щото няма VTEC? ;) Цялата работа не е само от колектора. Верно, казват, че от Z6 е по-добрият вариант, щото бил с мъ-ъ-ъ-ъ-ничко по-голям пленум. И, вероятно, ше ти даде кон-два повечко от колектора за А6. Ама ... чак толко ли ше издребняваме? В интерес на истината, по чуждите форуми четох нещо некрасиво за колекторите от Z6 - хората ги режат и ги полират по едно от завойчетата на овала на пленума, защото заводски там имали шупли и оттам леко падало КПД-то, поради някакви нищожни вихрове при високите обороти (смятайте за к'ва мания говорим вече). Айде да не стигаме чак дотам, а? Че ако ти кажат на моргата "Дай пет'стин кинта за колектора с рейката! Пирфьектян йе!", шъ ли ги дадеш? Или ше вземеш тези от А6 за има-няма 100-150 кинта? ;) Граби на воля, па кат' не ти хареса, все ще можеш да го продадеш. Тъй мисля аз. Инак, ако ме питаш мене, всеки колектор с по-голям дебит и по-плавни извивки (а не тая педалщина от D14A3/4) ще ни влезе в употреба. ;) Мен ме сърби гъзът да измъкна разпределителния вал на Chori, обаче ... ей тъй, за пробата. Да видим дали наистина ста'а за D14-ка. А пък то после ше е зор да го ва-а-а-а-а-ди-и-и-и-м ... да го слагаме обра-а-а-а-а-тно-о-о-о ... най 'убуу да му дам моя да си го мушне в Y3-йката. Той и без друго не я опъва чак толкоз, че да забележи разлика. ;)

Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Doc, довечера след 17:00 очаквай включване, да ходим да гледаме тръби и тенекии. :D Марто, ше те дръпваме ли с нас към гробницата да гледаме 3-мата, или направо да дойдем после при теб само да си ги мерим? Дроселите, де. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще дойда с вас до моргата :D може да си харесам и аз нещо от тамдок , тази втек-ова глава си е направо без пари ако имаш възможноста я повличай

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе мушмороци мен няма ли да ме викнете ? или на мен само ми обещавате бира като има работа ... :D И АЗ СЪМ ЧОВЕК (уж) :D Ако искате дръннете една жица да дойда и аз.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...