Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Ами няма да е лошо:lol:!:lol:!:lol::ph34r: Я да видим кво ще кажат и другитеАлооооооооооооо ОТБОРЧЕТО вече ползвам тарсачката за да намеря темата :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

вече ползвам тарсачката за да намеря темата

Добре се справяш с търсачката, старче. :lol: Майтапът настрана - ще се организираме. Ако искате, тази седмица можем да направим редовната регионална среща и да го обсъдим - кой, къде, кога, с какво, с кого, с колко и за колко. :lol: Първо ще ида да си взема колата утре. :ph34r: Редактирано от Калоян Кателиев

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

ХЕ! Не мозе да бъде! :( Гбровските братчета се размърдаха :lol: Хи Хи Хи! :lol:  Чак сега ли изтрезняхте от празника  :lol:  никой не почерпи  :( Айде момчета на националната ще се скиваме,събота ще съм там,но няма да съм с Дел Сол-а понеже съм в гипс,брат ми ще ме вози с неговата :lol: Ако на хоризонта видите нещо на патерици значи съм аз :ph34r: Поздрави ;)

Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе къде се скрихте :(Малко ще съм извън града до неделя, но ако мога да се прибера до 14.00 ще дойда в Алеко да ви дам плакати които Матео направи за националната.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може да бъде :) В неделя почивам :):P:) Каде да съм с оная заготовка?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще правим ли сбирка ? Алеко 14.00 :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

там съм, даже тоя път съм с Хондела :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Chori

Е добре де ще доида и аз че да ви напомня за мене ТАМ СЪМ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой нищо не коментира за националната...Ще се разбираме ли или който когато се качи?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще мога само петъка ,съботата съм на сватба

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в петък съм на работа до 17:00 и после съм дежурен нощна. Ще цъфна в събота през деня. Други "съботници" като мене има ли?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в петък съм на работа до 17:00 и после съм дежурен нощна. Ще цъфна в събота през деня. Други "съботници" като мене има ли?

Ами аз най - вероятно ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм утре,събота и неделя на работа в гадния магазин,но ще гледам да се кача в събота по някое време.Иначе след работа ще мога със сигурност и 2-та дена :rolleyes::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм навит,но в неделя съм на работа и ще е трудно сутринта.Но за утре съм свободен цял ден :cool:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браточки :Pаз в 3 свършвам работа и ще ви се обадя да ви видя на къде сте :worthy:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамуни, отрезняхте ли (ако сте се напивали през уикенда)? Ще има ли сбирка в Алеко, 14:00, тази неделя?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че защо да няма ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте клеги ;) На Узана бях в събота за 2 часа ,но късмета ни бил такъв,дъждовен :) Съжелявам,че не можахме да се скиваме,но в скоро време се надявам и това да стене на Междене :) Поздрави :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ехо каде сте бре нешто много замряхме

Редактирано от Chori

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре 14:00 h АЛЕКО ??п.п. Айде, че имам да ви се жалвам :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ще доида да се запознаем

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

Тери, какво ще се жалваш, бре? !!! Какви ги надроби пак? :)Инак и аз идвам утре. "Алеко", 14:00.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

14:00 часа в Алеко :blabla:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещичката беше готина. Най-много се радвах на D14A3-йката. Тоя комар как бега, а е 75 катъра ... :fun:

 

Венци, гумите ти се оказват 14мм по-големи, отколкото трябва да са. Хонделката е за 185/60/R14, a не за 195/60/R14! Ти направо й събираш душицата в шепа и я изцеждаш до капка. :D Върви ги сменяй, мене ако питаш. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Ало, хондаменталистите, какво правим в неделя?

Аз отивам да разглабям мУтора . Утре ако няма какво да правя по него -> 14:00 ч. АЛЕКО :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10x за хонделата, ами такива са защото да оберат хубаво джантите а 185 стоят малко тесни на тия алуминки, догодина може да ги сменя и с нови ама ще видим как ще тръгне.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе диванета, след 1 час ви чакам в Алеко !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой ще ходи на рали ??? Аз събота и неделя съм там. Ако има желаещи да се съберем да пишат :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest doctor

Аз ще ходя само неделята ама по рано че затварят пистата в 9.00 часа,някъде към 8.30 съм на завоя да чопля семки... :) Дано улуча завоя с наи много зрелища :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз викам да погледаме и тренировката малко. Там може да има повече зрелища. :) Само да не ни отнесе някой новобранец-пилот.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За неделя предлагам ако искате тези които ще ходим да се съберем на ОМВ-то в 7:00 ч. и заедно да тръгваме към Узана.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

За неделя предлагам ако искате тези които ще ходим да се съберем на ОМВ-то в 7:00 ч. и заедно да тръгваме към Узана.

речено - сторено :) Ама няма ли да е по-добре в 7:30 ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днеска тренирачката беше зарибяваща! :lol: Май по-добре към 7:30 - 8:00. Бързичко ще стигнем догоре. А и трябва да имаме време да си накупим закуски, семки, вода, такива неща. И си носете столчета, хора! Аз мойто ше си го взема тоя път. :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest xzibi7

Габровци ударете едно рамо-търся си хонда сивик 5г седан.Немога да намеря нищо по ГБ и околността ;) ;) ;):D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Габровци ударете едно рамо-търся си хонда сивик 5г седан.Немога да намеря нищо по ГБ и околността :lol::D:ph34r::cool:

скоро обикалях авто къщите и единствените 5 ген бяха хетч и 1.3 (2 броя). То общо взето това и бяха хондиде :worthy: Мисля че някой продаваше такава ама не мога да се сетя кой. Някой даже от нашите беше споменал за нея, ако се сети да пише. (беше преди 1-2 месеца).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и аз преди време като направих една врътка имаше само 2 броя на автокъщата след коня при Светлио (пак бяха хетч) , а във Дряново на една от автокъщите вообще не вкарвали хонди :D:ph34r::D ето на тази обява като се обаждах - ЦЪК - момчето каза, че я е купил точно от ГБ преди 1 година, имала 1 ключ :worthy: .. аз не съм запознат със нея макар, че е била от ГБ.Ако някой има инфо за нея да сподели, макар, че вече може и да е купена, а ако не е и е добра, ще смъкне доволно цената :cool::lol: аз не държа да е от автокъща или точно от ГБ, важното е да си намеря вече най-накрая :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...