Jump to content
Guest teror1sta

Габрово

Recommended Posts

Отговорено (Редактирано)

Много бързо минахме и не можаха да ни снимат :lol: "Бабата" върви супер ,направо не ми се помисля ако я направиш да работи на бензин как ще върви :bg:

Редактирано от AMD

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи :lol: Нема какво да се спори наистина бяхте като САПУНИСАНИ СВЕТКАВИЦИ-кефя се страхотноА БАБАТА ако ми остане време ще я пипна тук таме :bg:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оп......................отборчето някои да е заснел гонката на PIPURS,AMD и другите хондички от ВТ???

Аз каквото имах,всичко съм качил в Търновската тема :lol:  

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честит двоен празник, Тероре! :blink: Да си вземеш японка с японка най-сетне! Демек EK9, а вътре - стройна "точилка" с бадемови оченца. ;) Нищо, че т'ва си е моята мечта. Споделям я с тебе. :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито на именниците и рожденника :blink: Бъдете живи и здрави и много радости в живота П.П:Двувалката колко коня беше ? и един въпрос- 4 ген дето ме би на газ ли беше ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 П.П:Двувалката колко коня беше ?

Prelude 1990г. 2,000 двувал 138 кс.  :) Но се представи доста слабо според мен :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно вече отдавна не е 138 к.с. тоя мотор. Говорим за почти 20-годишна бабуха. Щом летеше наравно с D16Z6, как ли ще клекне пред едно B16? :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest PeXa

4естито и от мен теро,жив и здрав !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest pepi

Честит и от мен и дай боже нови коли и мотори.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

Много мерси за хубавите пожелания :plane: Чести имен ден на адаша от мен :plane:п.п. Адаш днеска нарязах гайките и вече съм с капаците :) Ходих насам, натам ама нямаше и се ядосах. Подариха ми халогени ама не са оригинални за Хонда и трябва да видя как да ги сложа.

  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодарско адашче :plane: Що не изчака бе човек щях да ти намеря истински гайки :plane:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
http://forums.hondabg.com/index.php?showto...1289&st=180 хайде пишете сега на кой му се ходи на Русе ? п.п. G_M и моите гайки са истински, ама ги минах с абразива :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги :) Вижте това линкче и кажете какво мислите по въпроса.......http://forums.hondabg.com/index.php?s=&amp...st&p=199716ще е гот ако Габрово и Търново гостуваме на Русе датата е 18.05.08

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta
:rolleyes: никой ли няма желание да се замъкнем до Русе ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаиде не се шашкаите да това съм аз [ Мaugli ] е да преименувах се :rolleyes: И така по темата за Русе аз съм за ,ако искате няма да е лошо да се организирамедаже може и с Търново да се съберем и жсичкото ХОНДА да сме заедно.Ехо Терористе не ме дразни с твоите търкала защото ще ти нарежа калчука :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aбе ей Chori или там каквото си трябваш ми спешно

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Хаиде не се шашкаите да това съм аз [ Мaugli ] е да преименувах се :D И така по темата за Русе аз съм за ,ако искате няма да е лошо да се организирамедаже може и с Търново да се съберем и жсичкото ХОНДА да сме заедно.Ехо Терористе не ме дразни с твоите търкала защото ще ти нарежа калчука :P

Не може :P  идеята е такава да се съберем и заедно да ходим на гости в Русе :P За сега от Търново сме 5 Хондавелки :rolleyes: Така че момчета организираите се и към Петък ще се уточним каде да се срешнемв Търново и заедно към Русе ;) Редактирано от tols

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Ехоооооооооооо! :angry: Абе в това Габрово живот има ли?! :angry: Къде изчезнаха "Хондажийте" :cry: Търновските Хонди за гостуване в Русе станаха вече 7 :cry: Хайде колеги събодете се малко :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да дойда, не съм 100 % сигурен обаче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде колеги :hondarulez: Ето го Търновското списаче за сега.....http://forums.hondabg.com/index.php?s=&amp...st&p=201535Нещо няма живот във вашета тема :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest DRM

Габровци стягат карнавал и затова си траят:hondarulez:!)))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айди,айди....... :)  оправдания :) Габровци са позаспали леко  :P   :hondarulez:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Неделя няма да мога да дойда до Русе .Приятно изкарване G_M Благодаря за упътването за магазина -взех си ремък :D Кажете къде в Габрово може да проверя една глава и евентуално да я шлайфам ?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя няма да мога да дойда до Русе .Приятно изкарване G_M Благодаря за упътването за магазина -взех си ремък :D Кажете къде в Габрово може да проверя една глава и евентуално да я шлайфам ?

ами аз съм ходил само до КАТ. По точно на самото разширение, преди моста на КАТ. Една синя врата до колкото се сещам. пичовете му разбират, поне аз останах доволен. За шлайф на глава преди взимаха 20 лв.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Chori

за G_M Ето ме бре колега за какво став въпрос ? Ако не оспея да те издиря ето ми GSM 0899146525

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АЛОООООООО ансамбал Габровче :cry: Каде се изпокрихте бе ооооо :) Кво става бе да не би китайското земетресение да ви накъса жичките за НЕТА :cry: Даите да обсъдим на някоя среща кво ще правим за националната??????

Идната неделя ако се съберем ..... За събота и евентуалното неделя с маугли сме замислили да правим хонделите :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Предложения за ден и час или направо на националната ще се съберем :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest tols

Лелеееееееееееее колеги направо умирам от кеф :P:P:P Един от нашите днес си е купил Хонда сивик 5 ген. витек 160 кс.Голяма красотааааааааааааааааа :P Много сериозна машина,направо ще ги поцпи на междене :P ВЕЧЕ ИМА КОЙ ДА НИ ОТСРАМИ :P :P :P:P:P Да му е честита и със здраве да си я кара :P Баси аз се кефиа повече от него май :P  хахахахах :lol::lol::lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest teror1sta

ей такива работи все да се чуват :rolleyes: Да му е честита и със здраве ..

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде утре на "Междене" . Аз мисля да прескоча.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G_M

И аз мисля да прескоча до Междене утре :unsure:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако форума показва вярно ,имаме рожденик :) G_M Бъди жив ,здрав и много радости в живота :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами и скайпа ми показва нещо такова... Честит Рожден Ден адашче, всичко най хубаво и много здраве :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ЧРД на GM и от мен :o

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Кало�н Кателиев

G_M, честит и от мен! И да не спираш така на пиацата на такситата до автогарата, за да си говориш по мобилния! Ше те глоби некой! :cool: Жив и здрав, приятелю! Все големи риби да ловиш, големи радости да те сполитат, голяма торба със здраве да си носиш и голями Голфове да наказваш. :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest G_M

Благодаря на всички за пожеланията :blink: Коко ,каде се губиш бе човече??????????????

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бях в командировка в Щатите за две седмици и вчера следобяд се прибрах жив-умрял. :);) Тази седмица, да е живот и здраве, мисля да ида до Варна да си прибера колата от нашите и да се присъединя към вас, най-после.:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оффф да взема и аз да драсна някой ред,че ме одписахте май май :D За националната съм си заръчал болничен,и съм на линия:tooth: Някаква организирана среща ще правим ли преди да се качим към Узана?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...