Jump to content
Guest STANCHO 1

въпрос за акумулатор

Recommended Posts

Guest STANCHO 1

От каде най-евтино мога си купя акумулатор за 5-та генерация сивик и предлагат ли се такива модели от монбат и искра защото аз не мога да намеря ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AMD

Искра-та въобще не произвеждат такива модели ,поне така ми каза един продавач ;) незнам до колко е вярно .Бош мисля че имаха такива модели за 5 ген.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, Бош имат, не са от най-евтините обаче

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Старт произвеждат такива акомулатори ;) и м/у другото са много добри за цената си !!!:P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз сложих 3K...японски лиценз -> сух ...пълни го ..чакаш 4-5 часа и газ !

Цената преди година беше 52 кинта с 2 години гаранте !

Все още удържа на мойта музичка... ако решиш нещо удари ми една жица

да ти кажа къде е "закопано съкровището" ! :)

Иначе Дидо с Х-са си ковна един Бош ама и цената беше 104 кинта ! :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монбат имат. Аз бях с такъв - никакви проблеми. Гледай да си наясно дали е с ляв или десен плюс и дали е с дебели или тънки клеми.За сравнение 6 ген. японка е десен плюс и дебели клеми. Цена 50-60лв. и две години гаранция.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монбат имат. Аз бях с такъв - никакви проблеми. Гледай да си наясно дали е с ляв или десен плюс и дали е с дебели или тънки клеми.За сравнение 6 ген. японка е десен плюс и дебели клеми. Цена 50-60лв. и две години гаранция.

Да не пускам друга тема ще се възползвам от тази на колегата, за да попитам къде във Варна има такива акумулатори, че нещо все на камък удрям.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ще ти кажа къде има представителства на Монбат и Старт, обаче незнам дали има за Хонда акумулатори. Тъй като са едни до други на разстояние 40-50м. може да провериш и сравниш и двете марки.Като тръгнеш по Владислав, от Автогарата посока център веднага след канала в ляво има магазини и на Старт и на Монбат. Влиза се от задната страна или по локалния път.P.S. Ако не си проверил вече там... :rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно става въпрос за фирма ДИОР официалния представител на Монбат за североизточна българия, там е един от трите им офиса , вчера говорих и с тях и казаха че скоро няма да имат такива като за наще коли от серията JIS. Аз успях да намеря все пак ACDelco, но беше голямо обикаляне и на всякъде казват няма в цяла Варна и няма да зареждат щото цените им се вдигали постоянно.Пропуснах да кажа къде го намерих тоя акумулатор за тези които се интересуват, а именно в един от сервизите на околовръсното над обръщалото на тринайската имаше само ACDelco 127 лв.

Редактирано от ИВО

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vartan

Ако може и аз да използвам темата на колегата и да попитам колко ампера трябва да е акумулатора за сивик 5г. хечбек д15б2.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От каде най-евтино мога си купя акумулатор за 5-та генерация сивик и предлагат ли се такива модели от монбат и искра защото аз не мога да намеря :rolleyes:

за софия -- бул. овча купел, номер не знам :lol: до банята п.п. приготви си поне 90-100лв. по евтино няма да намериш :) моя го смених преди 2 месеца

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и аз да използвам темата на колегата и да попитам колко ампера трябва да е акумулатора за сивик 5г. хечбек д15б2.

45Ah

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако може и аз да използвам темата на колегата и да попитам колко ампера трябва да е акумулатора за сивик 5г. хечбек д15б2.

45Ah
Мерси колега за отговора :) .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-вероятно става въпрос за фирма ДИОР официалния представител на Монбат за североизточна българия, там е един от трите им офиса , вчера говорих и с тях и казаха че скоро няма да имат такива като за наще коли от серията JIS. Аз успях да намеря все пак ACDelco, но беше голямо обикаляне и на всякъде казват няма в цяла Варна и няма да зареждат щото цените им се вдигали постоянно.Пропуснах да кажа къде го намерих тоя акумулатор за тези които се интересуват, а именно в един от сервизите на околовръсното над обръщалото на тринайската имаше само ACDelco 127 лв.

Колега, за съжаление отдавна не съм следил тази тема иначе щях да те упътя точно. Бил си много близо - на "Владислав", но през три-четири магазина от "Диор" посока към автогара. Иначе аз когато търсих, единствената алтернатива беше Бош-Силвър.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest batkosio

Днес търсих Бош Силвър и не намерих- над 60 Ач. Имаше АЦ Делко за 185 лв.!!! Боша свършил и бил на 170. Откъде тук във Варна мога да намеря?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес търсих Бош Силвър и не намерих- над 60 Ач. Имаше АЦ Делко за 185 лв.!!! Боша свършил и бил на 170. Откъде тук във Варна мога да намеря?

Провери на ул.Отец Паисий на 50-60м. от кръстовището със Сливница по посока Спартак вляво една невзрачна къщичка. Ако нямат го доставят. Редактирано от drivercho

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес търсих Бош Силвър и не намерих- над 60 Ач. Имаше АЦ Делко за 185 лв.!!! Боша свършил и бил на 170. Откъде тук във Варна мога да намеря?

Провери на ул.Отец Паисий на 50-60м. от кръстовището със Сливница по посока Спартак вляво една невзрачна къщичка. Ако нямат го доставят.
Утре съм там! Чавдаре, имаш едно от мене :cry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest ИВО

Ако искаш провери и тук на ъгъла има една стара къща, онзи ден като питах ми казаха че очакват да им докарат

Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колеги, сутринта взех от къщата на ул. "Отец Паисий"- последния, Бош Силвър, 63 Ач- 181 лв., 3 г. гаранция, колата пали съвсем различно сега :cool: . Представям си като сложа кабелите, свещите и палеца на дистрибуторната ;) . И е сребрист, кат колата :rolleyes: Стария ми акумулатор бе Монбат, и даде фира изведнъж- попрочетох малко и се оказа, че от няколко години са сменили оловото, което използват, и след гаранцията -на боклука. Отделно, че в момента има криза за олово, и си правете изводите... Аз съм от Добрич и мислех да взема на Старт, но Монбат ги купили, а и техните цени са 120 лева, сега за 60 лева получаваш още една година гаранция, по-добро качество и т.н.

Редактирано от batkosio

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми се налага да взима нов акумулатор, че сегашният е много зле.От до тук изчетеното се колебая между бош и варта, някой да е купувал наскоро и да може да даде по-актуални цени? Колко амперчаса трябва да взема за d13b2 хеч 5та ? Благодаря предварително за отговорите :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в момента най-евтините и читави варианти са Bosh 40А с усилен старт на цена 117 лева и Banner/австрийски/необслужваем за 109 кинта ... който и да вземеш нема да сбъркаш !!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...