Jump to content
weapon R

На полицията - пръв помощник!

Recommended Posts

Ти си велик приятелю,обещавам ти:Ако реша 4е ми стиска,ще го направя.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам че не си бил със Хондата си а с колата на приятелката ти.То VW обществото тъкмо почна да се приобщава и сега един съвестен гражданин да прецака толкова яко един от техните.Колегата ти сигурно дълго ще те споменава.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Didko - много правилно си постъпил - поздравления за проявената доблестако всички постъпват така, никой няма да посмее да нарушава законитетова се нарича гражданска отговорност, така се гради гражданско обществодори има понятие като "граждански арест" - http://en.wikipedia.org/wiki/Citizen_arrestвсеки има право да задържи извършител на престъпление докато го предаде на органите на реда

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислиш ли, че в града е достъпно да се кара с 50км.? Помисли за задръстванията, които стават. Айде 84км. са си много ама поне 60-70...А и от къде знаеш този човек къде отива, че бърза толкова. Всичко се случва.Drive safety :whistle:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Didko, и аз шапка ти свалям!обаче щеше ли да го направиш ако беше човек от "сектата"(разбирай хондаджия)?а?.... аз мисля,че е редно.значи според мен тука няма място за "наши" и "ваши" и е редно всеки да си получи заслуженото!затова момчета... и момичета(нали и такива има тук),карайте разумно!!!не един път съм давал бат' ви Емо за пример!той може да е страхотен на пистата,бих казал бог дори.....,но в града кара наистина разумно!нищо че в ръцете си държи дзвер!... ама кара момчето с акъл!така че, опичайте си и вие вашия! отново благодаря за вниманието!.... и Дидко,.... евала братле! :whistle:

Редактирано от JAZZ

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То ако така всички правим може би ще намалеят нарушенията ама как ще спреш келеша на някой си новобогаташ(мутра) на който, даже и полицаите му козируват като минава с 180-200км/ч сутринта като идвах към София преди караулката на Владая едно 20 коли се движеха в насрещното платно почти до караулката :whistle: и това е всяка сутрин не е единичен случай

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest bobo21

Предлагам по-лесен метод, успешно практикуван от много десетилетия в западна Европа.Когато видиш някой безумец се обаждаш в КАТ и съобщаваш номера и какво е направил.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest honda77

аз пък си карам с 60 най редовно че и нагоре на голям хубав път с 50 ми е малко слабичко като съм тръгнал от люлин към лозенец( там работя )абе долу горе с 60 карам заради ченгетата щото на горе щеми направят акт (рядко се случва ) мога да дам пример на околовръстното на русе си карам със 80 някъде и ме спират и се хилят гледат сф регистрация и ми казва ченгето имало някъде знак за ограничение 40 който със сигурност го нямаше и ми казва че или ще ми вземе талона за 6 месеца или да му дам 20ка и аз му дадох кво да прая винаги вземат мамка им а този знак го нямаше ядосах се обратен направих и се върнах около 3-4 км назад е нямаше такъв после като минавах покрай тях пак ми се хилиха а кажете кво е това сега

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това със спирането е вярно но аз говоря за по малки скорости става дума за градско в софия има супер широки платна дето ако караш с 50 ти се струва че си спрял а това с големите скорости е вярно аз съм преживял такива работи като си взех първата кола яко стъпка и на няколко пъти съм виждал смърта в очите и господ ме е спасил но после с времето някак се оправих и сега карам нормално но и извън градско с 90 не- с около 100-120 долу горе на завоите намалям на 80-90 за мен лично това е съвсем нормално съвсем друг е въпроса че нашите пътища са супер нали плащаме винетки :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам по-лесен метод, успешно практикуван от много десетилетия в западна Европа.

Когато видиш някой безумец се обаждаш в КАТ и съобщаваш номера и какво е направил.

Да тази идея е добра обаждаш се на куките казваш му номера и те вече знаят как да действат Публикувано изображение

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ако съм на мястото на оня (потърпевшия) ще си направя труда ако те мярна да ти срежа 1-2 гуми и надраскам колата цялата с пирон ! Не си ти този който ще раздава правосъдие по пътищата ! Съгласен съм, че движението не е префектно, но и ние сме хора дето караме с 20-30 превишена скорост :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е докато има такива като теб и им се разминава няма да се оправи черната статистика край с првишена скорост ама на някой планински път с много завои да се утрепаш тебе а не някой невинен както стана с колегата Петър Петров от Сливен да няма безгрешни но е време да тръгнем от някъде за да спре това безумие по пътя и трябва за започнем от себе си за да критикуваме и другите.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ако съм на мястото на оня (потърпевшия) ще си направя труда ако те мярна да ти срежа 1-2 гуми и надраскам колата цялата с пирон ! Не си ти този който ще раздава правосъдие по пътищата ! Съгласен съм, че движението не е префектно, но и ние сме хора дето караме с 20-30 превишена скорост :starwars:

напротив!ние не раздаваме правосъдие,а помагаме на хората които раздават такова!ако самите ние не помогнем,смятай че нещата няма да се оправят особено с тая корупция дето е заляла всичко!а лично аз наистина бих раздавал правосъдие... но в мноооого краен случай!бъдете по-разумни бе!не е толкова трудно!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Didko

... ще си направя труда ако те мярна да ти срежа 1-2 гуми и надраскам колата цялата с пирон

Нещастник! Аз ти обяснявам как това е един пример за гражданска инициатива, а ти с подход като на дете от 2-ра група в детската градина! Това не е правосъдие! Не съм аз човека, представляващ закона! Но имам право да се подпиша като свидетел /ако случайно им липсва/.За такива като теб изобщо няма да ме е яд като им слагат крайпътни плочи!Пожелавам ти челна среща с хамър 3! :starwars:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Tino

Евала Дидко :D И аз ще постъпя така :D Аз обаче съм и потърпевш , т.е. мен ме спряха катаджии и след мен спря един с БМВ дето го разминах като малка гара преди това :starwars: и катаджиите спряха още един като свидетел :D Случката е смешна , щото ме спират там за 3-ти път и това ми беше и последния - защото просто вече прекалих :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе то хубаво ама полицайте са си за това....ние най много да отнесем някоя тупаница след цялата акция....ако бързаш за някаде и някой те прецака така гадно как ще се чувстваш ? верно че има правила ама има и изключения :starwars: знаете как е....

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

... ще си направя труда ако те мярна да ти срежа 1-2 гуми и надраскам колата цялата с пирон

Нещастник! Аз ти обяснявам как това е един пример за гражданска инициатива, а ти с подход като на дете от 2-ра група в детската градина! Това не е правосъдие! Не съм аз човека, представляващ закона! Но имам право да се подпиша като свидетел /ако случайно им липсва/.

За такива като теб изобщо няма да ме е яд като им слагат крайпътни плочи!

Пожелавам ти челна среща с хамър 3! :starwars:

 

Ми какво си се чепил с телефона и се правиш на журналист ? Тва, че карам с превишена не значи, че не внимавам :D Такива пожелания не е добре да отправяш ! Може и на теб да се случи ! Не е важна скоростта колкото дали водача е пил, а в този случаи имаме пак пил водач !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Настана война и в зоната на убидите се вмъкнахме повечето... Освен с бой с друго няма да се реши проблема като гледам :starwars: Всеки си има собствени права !!!Докато полицаите не си гледат свястно работата ние едва ли ще оправим държавата. Браво на колегата за постъпката му защото се иска и малко смелост в такъв момент ( 2-те бири явно са били достатъчни ) И на мен би ми станало гадно ако съм потърпевш, но постъпката му е ГОЛЯМ пример за всички. Уважавайте се поне във форума :D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да отбележа :) Полицията не правораздава и не съди!!! Познавам поне 50-60 полицаи от различни подразделения на МВР, 12-13 от тях са ми комшии, приятели, съученици. Снощи подкарах един от тях на тема корупция. Съжалих. Виновния излязох аз, уважаващия и спазващ законите и плащащ данъци !!! Всички знаете как се възползват от правомощията си и как нагло нарушават законите. Нямам нищо против хората, тяхно право си е да бъдат каквито си поискат. Имам против институцията. Неможе да храниме престъпници и шизофреници и да искаме спокойствие и ред. Всеки е длъжен да даде своя принос за бъдещето по един или друг начин :) Дидко е направил нещо, а вие?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ако съм на мястото на оня (потърпевшия) ще си направя труда ако те мярна да ти срежа 1-2 гуми и надраскам колата цялата с пирон ! Не си ти този който ще раздава правосъдие по пътищата ! Съгласен съм, че движението не е префектно, но и ние сме хора дето караме с 20-30 превишена скорост :)

:):):) Има улици в градовете където 50 е побъркващо малко и други места където 50 е много. На някои булеварди и 80-90 са малко... Затова е дясната лента и на който му харесва да са мъкне там с 50 :D И едно е да караш бързо а друго е да караш НЕразумно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

... ще си направя труда ако те мярна да ти срежа 1-2 гуми и надраскам колата цялата с пирон

Нещастник! Аз ти обяснявам как това е един пример за гражданска инициатива, а ти с подход като на дете от 2-ра група в детската градина! Това не е правосъдие! Не съм аз човека, представляващ закона! Но имам право да се подпиша като свидетел /ако случайно им липсва/.За такива като теб изобщо няма да ме е яд като им слагат крайпътни плочи!Пожелавам ти челна среща с хамър 3! :)
:)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък ако съм на мястото на оня (потърпевшия) ще си направя труда ако те мярна да ти срежа 1-2 гуми и надраскам колата цялата с пирон ! Не си ти този който ще раздава правосъдие по пътищата ! Съгласен съм, че движението не е префектно, но и ние сме хора дето караме с 20-30 превишена скорост :)

:D:P:D Има улици в градовете където 50 е побъркващо малко и други места където 50 е много. На някои булеварди и 80-90 са малко... Затова е дясната лента и на който му харесва да са мъкне там с 50 ;) И едно е да караш бързо а друго е да караш НЕразумно !!!
аз съм твърдо съгласен ;) 50км :):):)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата дето драска и пука гуми да покара в Германия и като направи нарушение на 10те обадили се по телефона съвестни граждани да напука гумите и да надраска колите... докато си плаща хилядите евро глоби.Или в чужбина ще бъдем Божи кравички а в България ще се трепем до последно?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да кажа, че не си постъпил правилно, но си мисля, че аз не бих го направил. Бих съдействал само ако пред очите ми е възникнал пътен инцидент. Хубаво е да имаш будна гражданска съвест, но според мен, за да спираш да топиш някой трябва да си абсолютно убеден и честен пред себе си, че никога не си постъпвал и ти така и трябва да не се сещаш за нито един случай в който да не си нарушавал и ти закона по този начин. Не искам да съветвам, осъждам дадени действия или влиая на някой, но ако от мен зависи, аз няма да спра да отежнявам проблема на човека и да го гледам в очите с желание да му скъсат г..за, като си спомням, че не е бил веднъж случая да правя и аз неговата грешка.Положението по пътищата наистина се позатяга и явно новия закон успя да даде резултат и аз мога да кажа, че съм станал значително по-разумен шофьор. Всъшност не бих се определил като неразумен, но ми се е случвало да искам да понастъпвам хондата. Нали всъшност това е чара на тези автомобили, а съм сигурен, че на всеки един човек му прави удоволствие каквато и кола да кара. Важното е да имаме самосъзнание и да знаем до какво може да доведе това и да го правим само на подходящите и пригодените за това места. :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не мога да кажа, че не си постъпил правилно, но си мисля, че аз не бих го направил. Бих съдействал само ако пред очите ми е възникнал пътен инцидент. Хубаво е да имаш будна гражданска съвест, но според мен, за да спираш да топиш някой трябва да си абсолютно убеден и честен пред себе си, че никога не си постъпвал и ти така и трябва да не се сещаш за нито един случай в който да не си нарушавал и ти закона по този начин. Не искам да съветвам, осъждам дадени действия или влиая на някой, но ако от мен зависи, аз няма да спра да отежнявам проблема на човека и да го гледам в очите с желание да му скъсат г..за, като си спомням, че не е бил веднъж случая да правя и аз неговата грешка.Положението по пътищата наистина се позатяга и явно новия закон успя да даде резултат и аз мога да кажа, че съм станал значително по-разумен шофьор. Всъшност не бих се определил като неразумен, но ми се е случвало да искам да понастъпвам хондата. Нали всъшност това е чара на тези автомобили, а съм сигурен, че на всеки един човек му прави удоволствие каквато и кола да кара. Важното е да имаме самосъзнание и да знаем до какво може да доведе това и да го правим само на подходящите и пригодените за това места. :offtopic:

Подкрепям мнението на Demon :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами ....... какво да кажа освен още една проява на "български манталитет". Всеки да си гледа в паницата и да не гледа другия какво прави, защото както каза колегата над мен и мен ме съмнява да си от най-съвестните шофьори. Аз бих спрял и се обадил ако е инцидент, но да спра и да помагам на някой който винаги се държи арогантно и се възползва от това, че ТИ не си знаеш правата и така нататък и да се храни с парите от мен и да се мисли за велик/ както повечето полицаи/ Благодаря. Не ми казвай градски, че ти никога не превишаваш скоростта и както повечето от вас в този форум които подкрепяте постъпката на Дидо. А защо го направи Дидо? За да се почувстваш като герой или защото някой само те е изпреварил ли? Този въпростния който си искал да натопиш беше опасен за теб и за околните- съмнявам се. Недейте да казвате, че само високата скорост е причината за всичко, бих казал, че причината е във до голяма степен в главата ти и до колко си познаваш способностите и доза късмет както е през целия живот. Ами замислили се ако този човек си изкарва хляба с тази книжка пак повтарям и не е бил опастност за никой/ Както всеки от вас е карал с превишена скорост/ Извинявай ти ли беше човека който трябва да го лишиш от работата му. Ама нали сме европейци ама как със селски манталитет. В Германия / понеже пътувам постоянно/ Ограничение на скоростта на аутобана няма, в населените места ограничението е 50км. но почти никой не го спазва и това го казвам с чиста съвест защото поне съм го видял,НО хората естествено са с по голямо внимание на пътя И КУЛТУРА от нас. Единствените улигофрени които могат са слагат ограничения на Баири и на всевъзможни ускорителни зони сме НИЕ, СЪРБИТЕ УНГАРЦИТЕ и може би някой други балкански страни в които не съм ходил/ за да може тези ограничения да изкарват парички на униформените/ А ВСИЧКИ У НАС СА СЕ ЛЕПНАЛИ ЗА СКОРОСТТА. ЗАЩО НЕ СЕ ЛЕПНАТ ЗА УЛИГОФРЕНИТЕ ПО ГЛАВНИЯ ПЪТ КОИТО КАРАТ С 60 И СЕ ДВИЖАТ ПЛЪТНО В ЛЯВО И 4км КОЛОНА ГИ СПОМЕНАВА. Защото един такъв Улигофрен каращ с 60 км му излезе животно на пътя или нещо се случи и господин Улигофрен кривне РЯЗКО понеже е Улигофрен има 3 вариянта:1. Да кривне в дястно и ако не е късметлия да излети от пътя и ...... смъртен случей може би2. Да кривне в ЛЯВО и познайте ако идва кола или КАМИОН срещу него- ПРЕВИШЕНА СКОРОСТ НАЛИА? Аз бих казал олигофрен3 Да е голям късметлия и това да не му се случва Та поради тези причини не ти уважавам постъпката, но нали знаеш ти пожелаваш на някой хамъри приятелче което говори прекрастно за теб, но знай, че за всяка кофти постъпка всеки си плаща. И може да ти последват примера някой само, че този път спрелия да си ти и въпростния помощник на полицията да се подпише и така мойто момче приятелката да те вози поне една година, което естествено не ти го пожелавам защото не съм като теб :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно взе да става. Всичко изтърпях, ама пожелания за челни срещи с Хамър малко в повече ми дойде. Приятелю, едно е някой да пожелае да ти нареже гумите, друго е Ти, да му пожелаеш подобна глупост. Малко по-леко го дай, и дано осъзнаваш какво си направил ( говоря за Хамъра )... другото няма да го коментирам - свободна страна сме, всеки гледа от своята камбанария.п.с. А дали ще му се извиниш, това оставям на твоята будна гражданска съвест.

Редактирано от Matheo

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JAZZ

абе я оставете момчето на мира бре!к'во сте го заяли!не ви харесвала постъпката му!... еми като и вие сте ганьовци няма как да я одобрите!и голяма работа като сте ходили в Европата!то от това като гледам акъл не ви е дошъл!манталитета си ви е ганьовски.ето,дайте да смажем момчето,че то е малко по-различно от нас и е с по-будна съвест!... т.е. не е като повечето в стадото-седят и си траят!и хоп-дай да го поукротим,а?това ли искате да направите?да няма хора като Дидко?... а щом повечето от вас се плашат,значи че карат поне на 70-80% постоянно в някакво нарушение!иначе не виждам смисъл да се страхувате!мен защо не ме е шубе примерно?не казвам че съм безгрешен,но в никакъв случай не съм в тия проценти.... а далеч под тях! така че ако щете и отвъд океана да отидете,ще си останете с това съзнание,което всъщност не е много за пример! ммммдааааааа! :offtopic: а ти,Дидко,не се плаши!не си сам в стадото! :tooth:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пич, аз в онази тема повече няма да пиша. Целта с която я пуснах беше съвсем друга, но ти ми се изака. Майанта му!Ако не те дразнят постоянните засичания, отнемане на предимството, минаване на тъмно червен светофар пред теб и др. подобни - ела и ми надраскай колата и ми спукай гумите от името на онзи пострадалия.Съжелявам за пожеланието което ти отправих, ама наистина се ядосах защото уби желанието на хората. Аз исках да дам пример. Който иска ще ме разбере и ще го направи. Който не - не е нужно да се заяжда в тази тема, а просто да я затвори и да мине на следващата.Понеже казах, че няма да пиша повече в онази тема, ако искаш обясни на всички, че сме се разбрали по живо по здраво докато не се появи следващия като теб и да създаде поредния скандал във форума, който да приключи с една заключена тема и няколко наказани до стената.позрави

Приеми факта, че един спор винаги има две страни ! Много се палиш не съм се засегнал нищо лично ! Relax take it easy :offtopic: Мир :tooth:
Това са ЛС-тата, които си разменихме с ripper. Той се ската и макар да не ми се искаше да пиша повече тук - правя го.mEtaka, ти приятелю показваш ли си носа извън "наше село"? Я иди до Габрово и преброй крайпътните плочи/паметници на изтрепали се хора по този участък. Мисля вече трябва да са над 30. Долу-горе по 1 на всеки км се пада. А я тръгни в посока София. До разклона за Априлци колко паметника ще преброиш? За карането в Севлиево не ми говори (особено в петък!).Като направих това, което ви разказах си дадох ясната представа, че аз НЕ го правя и нямаше да го направя! На мокро, в дъжд в градски условия с над 80 - сори! НИКОГА!!! Както казах на радара си пишеше 84, което на километраж с правилните гуми е било поне 90!Чао!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В един спор винаги има две страни :offtopic: Всички е добре да се замислим как се държим на пътя и да се опитаме да сме по-внимателни ! Давайте го по-полека :tooth: За малко превишение на скороста няма проблем :cool:Не карайте употребили алкохол !

Редактирано от ripper

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дидко със сигорност си го показвам много повече от колкото ти.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж аз обожавам да карам агресивно, просто така ми е кеф. Кефят ме също и тези дето се стряскат по пътя като решиш да изпреварваш. Пък с голямо желание бих ти станал свидетел на акта за превишена скорост защото всеки я обича ако лъжа поправете ме разликата е там, че ако ти стана свидетел ти няма да и се кефиш и изобщо на скороста от шофиране няма да се кефиш ами само от возене :offtopic: Аз не съм се изтъквал, че ходя по чужбина /ВЕЧЕ НЕ/ защото не смятам професията МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР като нещо авторитетно. Така не се хващай за тези неща които ти се иска да си видял. Айде със здраве

Със сигурност и Максим Стависки обожава да кара агресивно. Просто така му е кеф. И със сигурност се кефи на "тези дето се стряскат по пътя като решиш да изпреварваш" като идиот. И аз бих се стреснал! Не знам колко време и къде си бил "МЕЖДУНАРОДЕН ШОФЬОР", ама явно не си виждал толкова кръв, колкото съм виждал аз. И със сигурност не си погребал толкова близки хора, умрели по пътищата, колкото аз. Аз също ОБОЖАВАМ ДА КАРАМ АГРЕСИВНО! Но не си го позволявам там, където освен себе си мога да убия и някой невинен, и от това мерака не ми минава - напротив - като се съберем и отидем на някоя писта ми е още по-хубаво. Продължавайте така! Вдигайте си адреналина! Като погребете 3-4-ма приятели може и да порастнете. Имам познат, който беше на същото мнение като теб! Преди две години след последната глупост, която направи, погреба жена си и сина си! Познай дали повръща все още като седне на шофьорската седалка! Ако катастрофираш и умрат хора - по-леко ли ще ти е от това, че вината е била на другия? Ако знаеш че вместо с 80 е можело да караш с 50 и да имаш повече време за реакция. Осъзнайте се бе хора!Има един документален филм с Димитър Илиев - нали сте рейсъри - може поне в неговите думи да се вслушате. В този филм Илиев обяснява, че ако тръгнеш от София за Варна и вместо със 120 караш със 160 - ще спестиш реално около 10 минути!И 20 да са - ничий живот не струва 20 минути кеф!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest mEtaka

Това не означава, че не мисля и не преценявам. Не ме познаваш, не знаеш как карам не можеш да даваш оценка. И така както на Маским се е случило / Не удобрявам постъпката му и не карам пил/ това може да се случи и на най-внимателния шофьор. Единственото което е, че мразя някой да кара пиян иначе който иска да си кара както си иска :offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вие па се изпокарахте за глупости.... :offtopic: Няма смисъл от абсолютизиране на нещата, те не са само и винаги черни или бели. Гражданската съвест е хубаво нещо, шофьорската колегиалност - също. Вече кой и как ще използва едното или другото си е въпрос на ситуация и лична преценка.Моето мнение е, че катаджиите трябва да си вършат по-добре и по-съвестно работата и без помощта на шофьорите, които пък от своя страна трябва да са по-отговорни, не само защото по пътя има полицаи. Сътрудничеството между граждани и полиция е хубаво нещо, стига да не се върнем в онова време, когато хората са се топяли един друг за щяло и нещяло. Обществото трябва да се крепи на съвестта на всеки един от него, а не на страх от наказания или нещо подобно.

Съгласен Редактирано от mEtaka

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

момчета,няма смисъл!акъл не може да се налее!ако можеше щях и аз да си доналея още малко! :tooth: оставете!аз се отказвам да пиша в тази тема!пък който иска да се трепе!само дано да е сам!!!:offtopic:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много кълнете бе мама му стара !!! Айде по-спокойно !!!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest johnyboy

QUOTE("mEtaka")А съм човек който днес се сети за едно малко кученце пред блока на приятелката му и му купи една кофичка с кисело мляко и му свали паничка да има къде да си го хапва.

с това приятелю допринасяш единствено за увеличаване на популацията на паразити, кучета и фекалии в градската средаако толкова ти е присърце за псето да си го беше взел в къщи

Аз бих добавил и безсънни нощи за хора на които сърце не им дава да се отърват от досадното лаене :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се изписа по тая тема. Все си мисля, че вече се изчерпа, а дори се подмина ...Само едно нещо имам да добавя:Браво Дидко евала, че се опитваш да подобриш тая държава по някакъв начин, !!!НО!!! моля те преди да го правиш следващия път се замисли сериозно. Първо сам казваш, че сте карали бавно защото са ти присветнали преди това

Didko Aug 6 2007, 12:26 AM ...Та, на бул. Проф. Цветан Лазаров завардили ченгета. Знам, че там си вардят редовно, а и ни предупредиха насреща движещите се и приятелката ми си кара с 50-60 Пежо-то ...

(Ами ако не ти бяха присветнали дали ти нямаше да отнесеш радара?) После ... добре де, а ако човека наистина е имал причина да побърза? всичко се случва болен роднина, наводнение, бременна жена. И не на последно място: Радвай се, че полицая е имал малко повече акъл в момента в едно с желание да предпази същия този буден гражданин със голяма съвест, а именно: Не знам до колко си запознат, но във всеки един официален документ в койте се налага да има свидетел !!!ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!!! се вписват данните на свидетеля (ЕГН, точен адрес, лична карта) Само си представи какво може да се направи с тези данни и то не говоря само и единственно за точния адрес, който е предостатъчен на някой отмъстителен ентусиаст.Айде с мир сега и нека наистина бъдем граждани в собствената си страна търсейки си правата ако не ни ги дават, а не овце в стадото :) Редактирано от DrOxBoLi

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...