Jump to content
Ombre

Кой е тоя идиот

Recommended Posts

Човек си купува Прелюд,влиза във форума,пита това- онова,задава въпрос.До тук ОК.Някой му пише ЛС и му казва че смяна на ангренаж(ремък+ремък+ролка+ролка+труд)=не повече от 200 лв.Днес този човек ме нарече лъжец.НИКОГА АМА НИКОГА НЕ СЪМ БИЛ ТАКЪВ.Абееееееееее, нали си помагахме в тоя форум.......................Казвайте къде на F20A4 2 бр. ремъци и 2 бр. ролки ги има на тия цени.(труд включен)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

а гърнета да сваляте и на ква цена го правите ? :huh: абе дедо Омбре , не виждаш ли кво става с тоя форум?утре може да чуеш , че и за 50лв ги сменяш.дай им на такива "Свободно" и да заминават по каналния ред.всеки е наясно , че винаги ще има "такива" личности , дето си живеят само с мисълта " че щом на мен ми е гадно и на комшията рябва да му е гадно"Айде , жив и здрав :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Antony

Не се ядосвай бе Омбре. Помагачи и мазачи има във всеки форум. Такива ги пускаш да минават покрай теб, и да се оправят. Ние си те знаем че си ПИЧ. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Victor

Днес този човек ме нарече лъжец.

Не ме карай да ти влизам в инбокса, за да разбера кой е тоя герой и да го наградя с бананче. :huh:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest HONDA

Добре де мама му....като се интересуваш от колата си би трябвало да знаеш за нея доста неща,да си питал на доста места и да знаеш как вървят цените за консумативите и ! Омбре мани го тоя келеш и спокойно,знаем че си човек на място :huh: зарежи,не се ядосвай,нервите немое ти ги плати никой ! здраво ! :P

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ся.. аз ще го защитя тоя човек, та затова първо да кажа че не съм аз :huh:И на всеки може да се случи да се заблуди колко струва дадено нещо и в желанието си да помогне на някой/да се направи на разбирач, може да подхвърли невярна цена. Проблема според мен е на човека който вика "Лъжец!". Всеки нормален знае че не може да се доверява за такива неща на интернет слухове.. още повече па един да каже колко ще ти вземе друг... въпроса е доколко си нормален за да наречеш някой "лъжец" заради лъжата на друг.ае поздрави.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest AERODECK

Пичове,намалете оборотите,че пружините не смогват да ви затворят клапаните и почвате да плюете плява

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest JeepersCreepers

ами така е купуват си прелюди за по 5500 и после като дойде ред за ремъци ролки филтри накладки съединители и им стават около 7000 и си мислят че са ударли далаверата с ниската цена и после реват за скъпи части и скъп труд :huh:ПП: хора не се подлагвайте от ниски цени на коли части и така нататък! А труда понякога е по скъп от самите части! не го подценявайте!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поздрави на ОМБРЕ от Банско ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OMBRE! OMBRE! OМBRE! ;) не се коркай - нека си мисли квото иска - явно някой го е излъгал човека и се е чудел на кой да си го изкара

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на мнение, че основния проблем го има този дето те е нарекал "лъжец". Че то по нет-а може всеки да ти каже всичко. Тоя да не би да вярва на масовия спам от сорта "penis enlargement" ;) Нормално е да се ядоса на този който го е подвел с такава информация."Look at the bright side of life!"PEACE!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

я да си признае кой се осмелява да ядосва бате Сашо!Това да изкараш Омбрето лъжец ми звучи доста тъпо ;) ама всякви хора ;) а ти бате Сашо не тъжи ние си те уважаваме ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Казвайте къде на F20A4 2 бр. ремъци и 2 бр. ролки ги има на тия цени.(труд включен)

Че мен дори на сивика само частите ми струват повече ... камо ли на прелюд .Сам да си ги сменям не мога го докарам на тая цена .... То на фолксваген и опел дори не можеш в тия пари да се вместиш .

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо, хич да не се ядосваш от такива тъпотии. Ясно е, че човека много, ама мнооого се е объркал с квалификацията си. ;) Лично негов проблем е това, че вярва на сульо и пульо и след това ходи да си търси далаверата(такива неща правят глупавите, че дори и тъпите хора). От такива хора друго не можеш да очакваш, те не могат да мислят. Всички тук знаем що за човек и майстор си и горните постове, а и тези след мен ще покажат какво е уважението и благодарността за това, което правиш за колите ни. ;) А на объркалият се, ще предложа да прочете всичко изписано за теб и ако разбере за какво става дума и има доблестта да признае объркването си, да ти драсне ЛС. ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека тоя "фен", който те е нарекъл така, да хване другия, който го е подвел с невярната цена, под ръчичка, да дойдат двамата при теб и да си повторят думите. Съмнявам се, че имат тази доблест-поредните пубертети, с големи претенции и малко знания, и никакви ценности. Сашо, това че от 3000 членуващи един си е позволил такава глупост, ни най-малко да не те притеснява-за останалите си човек на място!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо, това че от 3000 членуващи един си е позволил такава глупост, ни най-малко да не те притеснява-за останалите си човек на място! ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сашо, това че от 3000 членуващи един си е позволил такава глупост, ни най-малко да не те притеснява-за останалите си човек на място!

;)

 

 

;) абсолютише ;)

а ако размислиш и ми смениш 2 ремъка + 2 ролки + ангарията за 200лв, обещавам 3 пъти годишно поне да идвам да си ги сменям ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
:dry: Още един поздрав за Омбре и момчетата, с които работи от Пловдив.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Сигурно е Този колега,но са му дадени доста по реални цени.ПП Ако е той разбира се

Редактирано от georgivanov1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма за какво да се впрягате от заблудени хораКато не знаеш - ПИТАИ. Аз не разбирам много от вътрешностите на колата, питах на 2-3 места колко струва (долу горе все еднакви цени), накрая реших да отида в сервиза на Омбре просто защото винаги съм обичал да разчитам на наи-доброто в дадена област. Отидох и директно казаха.... това това това искам за смяна - човека си ми пише сметката на всяко нещо - еми като не ми хареса цената, да не са ме вързали там да си сменям нещата. Цената беше като на всякаде другадеТои идва да ползва услугата, не отиваш ти да му я извършваш насила - проблема си е само негов.Дори и да му кажеш двоина цена :()) какво значи лъжец - това не е битак, като не му оттърва отива другаде...е да верно, че е изхабил 2лв за бензин...тцтц :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Добре е човек като влезе в магазина първо да види колко струва сирението и после да пазарува. А това какво му казал бай-този и че той му е повярвал си е лично негов проблем.Да те нарекат лъжец си е маса гадно.Не познавам OMBRE но мненията на хората от форума който го познават са категорични

Редактирано от bat'koko

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре, не ти писна да лъжеш?!?!?!!? :(:(:dry: Веднага да се извиниш!!!:(:(:(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре, не ти писна да лъжеш?!?!?!!? :(:(:( Веднага да се извиниш!!!:D:dry::(

Надявам се, че се базикаш. :(

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Омбре, не ти писна да лъжеш?!?!?!!? :(:D:( Веднага да се извиниш!!!:D:dry::(

Надявам се, че се базикаш. :(
:(:D:huh::D

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехее тука стана боино поле,кои на кого се нахвърля сички се намесихме.То стана панаир като на пазар.Всеки разводнява,допълва.Малко сме пораснали да се държим така :( .Омбре зададе конкретен въпрос и някои ако знаеше трябваше конкретно да си отговори по темата,а нии сички се намесихме.Съжалявам ако съм ви подразнил или обидил с поста си (не ми е това целта) но мисля че тая тема трябва да се изясни междо Омбре и другите двама. Оважавам всички ви :dry: оважаваите се и вие.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

оважаваите се и вие.У колега "уважение" за това иде реч , и за това живеем :D , а иначе си прав :blink:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз при ОМБРЕ съм ходил само за смяна на консумативи и как съм си оставил колата така съм я запалил после.работе6е си идеално както преди смяната :lol: а колко хора съм 4ул след като са използвали услугите на някви измислени майстори да са изпържени с пари и колите им насрани и набивай пак пари да оправи6 не6тата... :tongue1: ОМБРЕ работи добре и знае за какво иде ре4! знае си цената 4овека!предпо4итам да платя за спокойствитето ,4е като завъртя клю4а колата ми 6те запали!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest F18 Hornet

Омбре е ЕДИНСТВЕНИЯ , на който бих си оставил колата една седмица без да я мисля въобще . Не познавам такъв в Русе , Пловдив и Пазарджик. За другите градове още по-малко. Да е здрав щот са малко свестните и кадърните.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Свят широк - хора всякакви :tongue1:

А и така те е нарекъл човек, който не познаваш и най-вече - който не те познава. В противен случай едва ли щеше да го направи :lol:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...