H.R. 7 #1 Публикувано преди 4 часа Все още оглеждайки се за CR-V бензин 155 к.с. попадам и на по-луксозни изпълнения (често от Швейцария). Кола 4-то поколение 2013 г. , но има ACC / дистроник; адаптивни светлини, коланите се затягат от електромотори при по-рязко спиране, следене на ленти (съжалявам ако не назовавам с правилните техн. термини). Знам , че тези екстри са присъщи предимно за колите след фейслифта 2015 г. И точно за първите от тях има информация за бъгове с ACC/дистроника - резки спирания без причина - т.е. нужда да се провери и коригира в специализиран сервиз. А какво остава за колите преди фейслифта с такива екстри 2013-2014 - имате ли наблюдения или впечатления ? Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове
Honda_Z 1634 #2 Отговорено преди 36 минути Дистроник се слага още на Акорд 7 фейс и Ледженд. И двете започват производство около 2006г. От Хонда са имали доста време да го усъвършенстват, ако е имало нещо. На Акорд 8 слагат вече Collision Mitigation Braking System (CMBS) система. Може би това имаш предвид, че колата "спира без причина". Колко да спира без причина... Дори и да приемем, че може да го направи без причина, стига веднъж да спре с причина и неудобството, от което се опасяваш ще се осмисли. В сервиз това няма как да го проверят, колкото и да е специализиран. Системата или работи, когато радарът е калибриран, или при най-малкото отклонение цялата кола светва като елха. Накратко - намирам опасенията ти за напълно неоправдани. Когато колата няма "всички екстри" най-голямата ѝ екстра според търговецът става "за какво ти е онова, то само беля прави!". Да, ама не 1 Сподели публикацията Адрес на коментара Сподели в други сайтове