Jump to content

Recommended Posts

Въпроса ми е следния каква аларма да сложа на колата и къде ще ми я монтират както трябва да не ми трака после цялото табло. Става въпрос за Варна.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение,стига да не е българска.Алармата се монтира над таблото с предпазителите,ако ти трака...развиваш 4 видии и я прихващаш с една свинска опашка.Цените на алармаите са 120-130лв с монтаж,луксозните до 200.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Stef

Mongoose Base - хамериканска - много съм доволен - има водоустойчиви дистанционни, безшумно заключване и отключване. Един приятел се изкъпа в морето с с едното дистанционно хем му бях нарушил корпуса щото ми се беше счупило ухото за ключа и после си изсъхна и още съм си с него ...но са скъпи де - към 200 ... струва си според мен

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Svetlix

Ако ще си я слага само за пред застрахователя няма смисъл от аларма за 200 кинта :dry:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е работата че не искам да е само за пред застрахователите а да е нещо сериозно да върши работа е не колкото да мине номера

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Краси Тасев-0888207255човека работи в една БГ фирма производител на аларми и са специализиранио в монтаж точно на Хонди.собственика на фирмата е луд фен на марката и има 20 хонди сигурно включително НСХ,Сивици ВТЙ и др.имат богат асортимент от аларми включително такива с ГСМ И Пейджър....звънни и питай най-добре.успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest пламен1

СКАЙУЕЙ ТРЕЙД-намира се под бар Авангард на Илия Димитров,100-120 лв-твърд код,150 лв. с плаващ-тя е най-добрата,в цените е включен монтажа. успех

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Въпроса ми е следния каква аларма да сложа на колата и къде ще ми я монтират както трябва

Вълнува ме същия въпрос - само че за София Редактирано от blockhead

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма никакво значение,стига да не е българска.Алармата се монтира над таблото с предпазителите,ако ти трака...развиваш 4 видии и я прихващаш с една свинска опашка.Цените на алармаите са 120-130лв с монтаж,луксозните до 200.

Зошо да не е българска ? При поставени около 100 аларми досега нямам рекламациа !

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Майната

правилно, огледах ужасно много аларми на пазара, почти се бях спрял на хамериканска, но накрая взех българска "Марк", има повече екстри от най-прехвалените вносни като дистанционно палене + авт. изгасяне след 8мин ако не се потвърди и остане забравена да работи, дист. отваряне на багажник, модул за вдигане на стъклата, тих режим, програми със или без заключване на вратите и вдигане на прозорците при потегляне, вкл/изкл на шок и още какви ли не хитринки, само 210лв с монтажа :ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest prelude

Въпроса ми е следния каква аларма да сложа на колата и къде ще ми я монтират както трябва

Вълнува ме същия въпрос - само че за София
виж ми мнението малко по-нагоре.не съм обърнал внимание,че човека е търсил аларма във Варна.телефона за контакт и човекът който съм дал е от софия.алармата е правена в БГ(тяхно си производство) и си е бомба.пък и пичовете са специализирани в монтаж на автомобили Хонда:ph34r:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest kicko

и аз съм с Марк, дистанционното (не знам защо, много хора му се кефят) изглежда така :

Публикувано изображение

около 150 лв. ми струваше

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Ogi_Stoev

за Пловдив-Пазарджик може ли да препоръчате някой, който да монтира аларми цивилизовано?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Слагай Марк и няма да съжаляваш и за минута. Имам приятелче което слага аларми и е доста доволен от тях. Даже на неговата кола мисля че си е лепнал точно тази марка. Колкото до плаващия код е много по добре да го има, но са му намерили цаката крадците.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest Damyan

Ако все още не си си сложил аларма бих ти препоръчал първо да прецениш какво по точно искаш да прави тя.Варянти много.От грозни дистанционни и добре работещи аларми до засукани дист. и зле работещи и т.н.Сега аз самия слагам аларми и трябва да ти кажа че избора е много голям.Ако искаш поне да се консултираш или да питаш нещо заповядай на крастовището на Мир и Студентска в понеделник и търси мен.Но знай че при всички случаи ще се отваря тапета за да се сложи машинка което ще оскапи малко алармата защото заводско няма в шофьорската врата машинка.За българските аларми само най добри отзиви мога да ти дам като Фантом например за Марк аз лично не съм доволен има много случаи на паднали акомулатори и забравени от системата дистанционни при което пак трябва да се запаметяват.За YESEN na SKYWAY както обясни колегата те са тайвански и също си ги бива.Само те си ги внасят от повече от десет години и са много добри в монтажа и са ми лични приятели.В крайна сметка решението е твое

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, доста отскоро съм във форума, както ми личи, исках да питам и аз за аларма - не искам да давам страшно много пари, само някаква супер елементарна за около 80-100 лева, има ли такива изобщо ? Ако да, питам за София. П.П. Не исках да отварям нова тема, след като вече има подобна. Питам за Сивик '96, хеч, с централно е, ако това има значение (боже какъв лаик съм още).Мерси на всички отговорили. Обаче, не мога да не си позволя едно лирично отклонение : аз, като шофьор, който е карал лада, жигула и опел, бях сериозно впечатлен от хондата - маневрена, пъргава, стабилна, с много сила в двигателя (бензин е), все бях слушал за японски коли, но не очаквах чак такова приятно впечатление, май се зарибявам и се присъединявам към сектата :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега първо добре дошъл! Много безаварийни, а за алармата, драсни ми на лични да ти кажа няколко сервиза, където слагат за по 80-100, да не правим реклама тук :zen:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Я си дай номера да ми сложиш моята аларма... Във Враца има само един майстор по кабелите и токовете Любен на Череша... Но аз лично съм доволен и от Хари до река лева (гаражите до казармата под Кауфланд).

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...