Jump to content
icho

Пилицаите

Recommended Posts

Колеги имам едно предложение!Както има теми за отбрани клипове и снимки,да се хванем за фотоапаратите и да снимаме полицаи които карат и гворят по телефона,при това и без колан.Мисля че някои от телевизиите доста ще им се зарадват?Просто ме дразни факта ,че ако е за някой обикновен човечец(включае и ние),ще му праснат акта,а като се замисля те не са с нищо повече от нас???Мисля че има доста изгоряли:rolleyes:

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз лично мога да ти дам 3 снимки на един от жандармерията цивилен да кара вектра без никакви номера ! даже съм го снимал как се кипри вътре и ме плаши!/не че преди тва не го понабихме малко ама докато каже че е кука и ...........и докато чаках колегите му дет ме плашише го снимах :rolleyes:искаш ли я?

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е дай да видиме, кво питаш

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вчера сутринта около 7.00 часа една патрулка с три ченгета вътре мина на червено пред мене с "полицейска" скорост (около 15км/ч)- отне ми предимството. Бяхме само двете коли - по това време и на това кръстовище винаги се оглеждам, дори да съм на зелено. Надух клаксона, двамата пътника се събудиха със скок :drunk: и даже единия нещо се опита да се дръвчи, ама шофера май го скастри да си трае, защото бързичко залегна пак на задната седалка. Естествено, не бях подготвен да снимам.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest blueeye
Отговорено (Редактирано)

То да беше само телефоните и коланите. Това са едни от най-наглите и най-пречещите МПС по пътищата.Не знам в сегашния закон какво пише, но едно време в закона пишеше, че ако не се движат с включени сирена и специални светлини са като всички останали участници в движението със съответните права и задължения!Ако някой се се захване да ги снима отдалече със съответната фото и видео техника и после се публикува в нет-а ще има доста интересен материал.А иначе трябва да служат за пример :drunk:

Редактирано от blueeye

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До мене живее ченге с Мерцедес 124-ка ;) Има син на 15 :drunk: кара мерцедеса няма ден няма вечер по града,минава на червено засича коли ;) мен лично преди около 1-2 седмице може и повече щеше да ме однесе като куцо пиле домат.Снощи с приятелите ми се оговорихме да снимаме въпросното ченге и синът му и да го изпратим на господари на ефира ;) още не сме го решили 100 процентово

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До мене живее ченге с Мерцедес 124-ка ;) Има син на 15 ;) кара мерцедеса няма ден няма вечер по града,минава на червено засича коли ;) мен лично преди около 1-2 седмице може и повече щеше да ме однесе като куцо пиле домат.Снощи с приятелите ми се оговорихме да снимаме въпросното ченге и синът му и да го изпратим на господари на ефира :drunk: още не сме го решили 100 процентово

Няма какво да му мислите. Снимайте ги и пращайте материяла. Едно такова пишлеме (16-17 годишно самоче син на военен) отнема предимство и щеше да отнесе предницата на колата на баща ми преди година. Това става посред бял ден, на центъра на града, разминали са се на косъм.Аз подкрепям идеята, много си позволяват полицайчетата. Давайте да им изкараме кирливите ризи на показ ;)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ние да съберем материал и да го пратим я на БТВ или Нова ТВ,пък да видим какво ще стане:drunk:П.С. Ако ли не в YOUtube ще си имат специален раздел ;))))))))

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ние да съберем материал и да го пратим я на БТВ или Нова ТВ,пък да видим какво ще стане:drunk:П.С. Ако ли не в YOUtube ще си имат специален раздел ;))))))))

;);););););) Редактирано от ilias

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Но според мен ,ако може да им се виждат мутрите още по добре.Да няма после хън мън!Като с топлофикация ,Костов и Софиянски:drunk:!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest slus4o©


Аз лично досега не съм виждал полицай в личната му кола С колан!!? :worthy:

А пък постоянно виждам господата в извън работно време УНИФОРМЕНИ;) ;)




ПС Нещо се присетих за темата та да изтупам прахта дет е понасъбрала

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък давам на малката да кара ЦРХ-а ................що не :) Нали е Пилицайче,кво като е на 3г.?!

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest atanasbe
тук при нас куките се крият по пресечките да хванат някои нарушител движат се без пуснати светлини и колани не слагат елате снимаите тук :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@west bam & atanasbe: Хора, вие препинателни знаци не сте ли учили в училище? Трябва ли да гадаем къде ви свършва предната мисъл и къде почва следващата?! :)Извинявам се за off topic-a (в раздел Off topic), ама не се сдържах.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз пък съм на мнение,че има и много точни полицаи не трябва да ги слагаме всички под един знаменател много от тях са пичове и супер човечни.....е много ясно че има изключения но професията им е доста нервна и понякога изпушват :)

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...