Jump to content
Dmitev

Honda legend след 2006

Recommended Posts

Здравейте колеги, търся да закупя Honda Legend след 2006-та, без наложащи ремонти. Очаквам да няма фрапиращи ръжди и разбира се да е с приемлив кожен салон.Може да е без газ и с необходимост от обслужване на двигателя (ангренажен ремък, ролки, водна помпа и т.н). Ако има някой, който продава или има познат продавач, нека да отговори и ще коментираме с удоволствие. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Желая Ти успех в намирането!

Солиден и стойностен апарат е, особено в добре поддържано състояние.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти колега. Силно се надявам да намеря нещо стойностно, макар че след малкото огледи съм направил, виждам, че е тенденция да им се клатят страничните огледала. За сега не мисля да се отказвам, ще дерзая.

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази гледахте ли я?

https://autoplacepm.mobile.bg/obiava-11710490187237836-honda-legend-kb1-v6-sh-awd-distronic

 

Ако не се лъжа колегата @pepur може да даде повече информация за нея.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 45 минути, Dmitev написа:

... че е тенденция да им се клатят страничните огледала. 

Те и моите се - ама не падат, нито в движение има вибрация рамазваща изображението назад.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Към автора - ако е на Петър - купувай - друга не ти трябва!

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, note написа:

Тази гледахте ли я?

https://autoplacepm.mobile.bg/obiava-11710490187237836-honda-legend-kb1-v6-sh-awd-distronic

 

Ако не се лъжа колегата @pepur може да даде повече информация за нея.

Здравей, днес се чувах с продавача, но не съм ходил да я гледам. Изглежда сравнително прилично и може би ще отскоча да я видя. Ще опитам да потърся @pepur, щом е вещ, ще се радвам да разбера за колата.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купих си аз легенда 2007г купена и карана в БГ аз съм и втори собственик 

Цената беше 15500лв реални 214 000км със сервизна история до днес съм на +3000 лв за части не говоря за труд сам си я правя 

Ангренажен комплект оригинал Хонда 

+ Пистов ремък 890лв 

Два лагера за ролките на пистовия ремък х12лв 

Газов компютър +инсталация 600лв (колата си имаше газово ама не работеше )

Тампон мотор най евтиния (Афтър маркет ) 180лв 

Масло автомат 9л АТФ сменях го 3 пъти докато промия хубаво кутията 😂😁48лв литъра (оригинално Хонда)

Отделно още масло разадка,диференциал

Ланда сонда оригинална е 740лв 😱 взех си втора употреба 100лв ама от третия път уцелих работеща 🤣🤣 ( да казвам ли че са 4бр сонди) 😁🤣🤪

Чистачки оригинални 158лв двете 

Остана още

2 тампона на мотора 

Заден ляв амортисьор 

Преден лагер главина 385лв поръчан чакам го 😁 че малко се чакат частите😂😂

 

Идеята за това което ти написах е хубаво да си отваряш очите и вземи човек който разбира от модел да може да и открие забележките и евентуално да се намаля от цената не вярвам да си намериш перфектната кола която да няма забележки но поне да е на цена

Колата е страхотна обслужването на мотора е елементарно да не ти казвам че за 3 часа се сменя ангренажа....

 

  • Благодаря 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

 

Утре си чака новият стопанин - сигурно си ти Д. Митев?

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)
Преди 23 часа, jijo86 написа:

Купих си аз легенда 2007г купена и карана в БГ аз съм и втори собственик 

Цената беше 15500лв реални 214 000км със сервизна история до днес съм на +3000 лв за части не говоря за труд сам си я правя 

Ангренажен комплект оригинал Хонда 

+ Пистов ремък 890лв 

Два лагера за ролките на пистовия ремък х12лв 

Газов компютър +инсталация 600лв (колата си имаше газово ама не работеше )

Тампон мотор най евтиния (Афтър маркет ) 180лв 

Масло автомат 9л АТФ сменях го 3 пъти докато промия хубаво кутията 😂😁48лв литъра (оригинално Хонда)

Отделно още масло разадка,диференциал

Ланда сонда оригинална е 740лв 😱 взех си втора употреба 100лв ама от третия път уцелих работеща 🤣🤣 ( да казвам ли че са 4бр сонди) 😁🤣🤪

Чистачки оригинални 158лв двете 

Остана още

2 тампона на мотора 

Заден ляв амортисьор 

Преден лагер главина 385лв поръчан чакам го 😁 че малко се чакат частите😂😂

 

Идеята за това което ти написах е хубаво да си отваряш очите и вземи човек който разбира от модел да може да и открие забележките и евентуално да се намаля от цената не вярвам да си намериш перфектната кола която да няма забележки но поне да е на цена

Колата е страхотна обслужването на мотора е елементарно да не ти казвам че за 3 часа се сменя ангренажа....

 

Благодаря за коментарите колега, силно се надявам да изкочи автомобил в добро състояние. А какво е положението със страничните огледала при твоята кола, клатят ли се ? явно им е слабо място, вече втори срещам с разхлопани огледала и не само разбира се...стари коли са все пак.Един такъв автомобил 2,3к си ги поема без мн време за стартово обслужване и си прав,че е редно да бъде в прилично състояние.

Редактирано от Dmitev

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И моята така изглеждаше като я купих преди вече 5г и за първите 4 месеца глътна 6к лв.

Огледалата и на моята се клатят,но не е драма това.

Това е колата с най скъпите части за обслужване според моите наблюдения,но пък направиш ли я веднъж само караш после.

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

С какво се сблъска в първите месеци колега ? 6 к са си пари, но да ти кажа и аз се подготвям за подобни суми но с газовото и ангренажните комплекти, дано не станат само 10, че тогава ще се ядосвам вече :)

Редактирано от kvd74
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както колега модератор написа в една друга тема- 

"Темата за общи приказки за модела я заключихме, точно за да има повече подредба в раздела и ориентацията да е по-лесна. Авторът прати тази в същата посока, моля създавайте теми с ясно заглавие за новите си въпроси или пишете във вече съществуващите."

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...