Jump to content
b0b40

Сивик 2 ген

Recommended Posts

Здравейте, наследник съм на автомобила на дядо ми Хонда Сивик от 1980г. От това което разучих е втора генерация. Последно е ползвана 2019г. , дядо ми тогава реши да спре да кара и като цяло си остана в гаража до сега. За съжаление наскоро почина и ми се наложи да разчистя гаража и я преместих в частен паркинг. Жал ми е да я пратя за скрап и с търсене намерих този форум, та пиша да ви питам като цена колко да търся и дали има хора с интерес ще пусна и снимки. Колите не са моята специалност и не разбирам от техническата част, но колата не пали, дори пробвах със зареден акумулатор, но нищо не стана. Така, че си е извън движение и не знам дали може да се оправи, последно си спомням, че дядо ми си я караше 2019 г. IMG_20240105_152137.thumb.jpg.531cd1c5bc7a5f2c42db2bf3b56e6859.jpg

IMG_20240105_152121.jpg

IMG_20240105_152127.jpg

IMG_20240105_152205.jpg

IMG_20240105_152209.jpg

IMG_20240105_152257.jpg

IMG_20240105_152301.jpg

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По снимки изглежда доста добре.

Явно е стояла на сухо или поне проветриво място.

Да се подкара вероятно ще струва стотачки в левове, а после в Германия примерно цената и е хилядарки в евро.

Не знам дали можеш да станеш хондаджия по наследство, но такова нещо не се продава!

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@b0b40 имаш ли предвид някаква индикативна цена? Имам приятел с две такива и може да му трябва още един донор евентуално.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Все още не, но съм ок да я огледа и да коментираме на място. Тел. 0988992784 от София съм.

Редактирано от kvd74
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имаш правото да решиш съдбата и. Намери и мъдрост в себе си!

За скаб - в никакъв случай. За донор, ще е жалко - все още е боеспособна. Движела се е 40 години, почивала си е 4. Ще надживее чисто новите коли със сигурност и ще радва още собственика си, който и да е той. Аналогов автомобил е, а това в днешни дни и за в бъдеще е непреходна ценност.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз изпуснах нишката на темата. Хора с интерес не виждам, само една и съща ода, колко е ценна колата. Това го определя пазара.

 

@b0b40 можете да определите цена по-висока от очакваното и да видите, дали ще има желаещи. Може и в немското мобиле.

 

Лично за мен колата няма някаква ню/олдтаймерска стойност, освен ако не се намери някой немец (нали в Германия ги дават хилядарките), дето има някаква сантиментална история свързана с модела. Само дето, как се изнася кола за Германия...

 

Другата опция е да започнете проект, да споделяте тук, и да му се кефим всички :)

 

Но всеки ден, прекаран на паркинга отвън, само ще смъква цената, каквато и да е тя.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Отговорено (Редактирано)

Ето малко обяви в mobile.de. И да 3-7хил. евро са обявите

https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/search.html?dam=0&fr=1980%3A1985&isSearchRequest=true&ms=11000%3B3%3B%3B&ref=quickSearch&s=Car&sb=rel&vc=Car

Редактирано от goga

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...