Jump to content
Mkilla

Климатик Candy

Recommended Posts

Някой случайно да има наблюдения към тази марка климатици които правят иначе перални ? :D Гаранцията им е добра в момента както и цената + монтаж. Ако някой ползва, нека даде инфо за тях.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каква е цената и колко е гаранцията?

Най вероятно,ще е маскирана мидеа.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JHM, 12-ска под 1000лв с монтажа. Не знам чие производство е, защото ако е на Мидея, няма да е толкова зле. Гаранцията е 5 години. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5г.,са си 5г.,стига да има кой да ги поддържа. А и много са факторите (като обем,изолации дограми ,изложение и мн.др.),както и личните ти приоритети ,като ниво на шум,разход на ел. енергия и пак много други.

Ако са само финансови ,като първоначален разход за покупка,то имаш море от ниско бюджетни варианти.

Гледай за този,като го вкарат на оферта е към 800лв.,с двоен топлообменник и добри отзиви.

Аз заложих на "хеви" и "електрик"🥵👍!

 

Редактирано от JHM

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@JHM, имам 24-ка Fujitsu General LFCC както и едно дърто Hitachi 10-ка. Въпросът бе дали се знае кой го произвежда и дали е ребрандирана Мидеа или Gree да кажем. Не съм наясно с тези подробности но гаранцията е от 5 години, монтажа който е "безплатен" и цената която дават в момента е добра. Разхода на ел.енергия при 9/12-ка и ако е правилно оразмерен, няма да се различава много от по-скъп такъв освен ако не е Ururu Sarara. Въпросът е да бачка без да трябва да се вика техник 18 пъти по гаранция. Този Star Light е колкото Мидеа или Gree в момента, по бих заложил на тях а и е без монтаж. Отиваме на 12 LMCA вече..:) 

P.S Имах electric, Made in Thailand. Изгоря му платката след 2-рата година. Цената на нова беше колкото целият климатик. Гаранцията не я покриваше. Не бих си взел 2-ри път тази марка. Сега electric ги правят в Турция. 

Редактирано от Mkilla

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Mkilla Гаранция 5г е завидно и цената е доста добра, в Метро видях има Arielli 18ка за 900лв без монтаж. Имаме два по -малки такива в едно булгало, добре държат за парите си.

 

Ако можеш да ми дадеш инфо, искам и аз да погледна за 18ка. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@galin_k, в Технополис е офертата в момента. За сефте виждам, че Candy и климатици имали :) 

  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Не се занимавайте с  глупости.  Веднъж се взима . Аз заложих на Японското качество. 

Screenshot_20220621-233759_Gallery.jpg

20220621_231804.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали са глупостите незнам. Candy произвежда едни от най добрите компресори Dreifuss в момента под шапката на китайския Haier. Аз имам хладилник Haier закупен нов през далечната 2005г без никакви проблеми още работи. Произведен в Унгария със същия компресор. Реално и Volvo е китайско произведено в Швейцария. Купувай смело. 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...