Jump to content
svemar

Електрически, фабрични, нетипични допълнения за модела

Recommended Posts

Здравейте, имам две допълнения към електрическата система в двигателния сектор на автомобила. Акорда е малко по-рядка комбинация 2.0 EXECUTIVE  седан с вина на подписа ми, та ми е интересно за какво ли са ги инсталирали. Прилагам снимки както и екранна снимка от honda-europe.epc-data.com, където ми излизат, че не са предвидени за модела :huh:. Едното си е оборудвано с реле и бушон и да подчертая отново, че съм седан :confused:, а другото е празно. Ако имате идея и информация ще съм много благодарен!

IMG_20220818_200637.jpg

IMG_20220818_200659.jpg

Бушони двигателен отсек.jpg

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен, десен волан ги има същите...

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виждам от подписа, че сме с аналогични с изключение на мястото на волана :) и ето, че благодарение на форума можем да обменим опит. Единственото което нямам е навигацията, но мисля да го реша "проблема" с един 10+ таблет със съответната стойка. Относно темата която публикувах, усещам как релето ( от оборудваната с такова допълнителна джаджа) щраква при подаване на контакт.:huh:

Редактирано от Honda_Z
Моля, не цитирайте цяло предходно мнение! По презумпция се предполага, че отговаряте на него.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кутийката която е оборудвана с реле и предпазител трябва да е за аксесоарната букса в подлакътника, много лесно може да го изпробваш. Тук обаче би трябвало да е предпазител 15А, поне така е по схемите които съм гледал.

Другата кутийка която е празна според едно упътване което четох преди време е предназначена за схема за DRL при канадско изпълнение. Това не значи че ако заредиш в нея предпазител и реле ще "тръгне" тази функция, даже напротив, може да прецакаш нещо и не го прави. Всъщност, кабелите излизащи от нея трябва да влизат отдолу на голямата кутия с предпазители.

Редактирано от CCord
  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз мисля, че това е за DRL но ако Екуто го няма като задание едва ли ще тръгне, просто част от инсталацията.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...