Jump to content
Ppetkow900

Хонда Акорд 10

Recommended Posts

@Митко Йотов, ти ли я продаваш?

Колата е много хубава, но и много далеч от "топ модел - всички екстри" 

Надявах се поне колегите от форума да го правим по-добре от горублянските джамбази. 

Редактирано от chavdu
  • Харесвам 1
  • Нагоре 2

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
преди 15 минути, chavdu написа:

много далеч от "топ модел - всички екстри"

Не бях обърнал внимание, докато не каза.

Кожа, обдухване, електрохроматично огледало, парктроник, хед-ъп дисплей, подгрев на волана, шибедах, духалки и подгрев отзад... това само на прима виста за липсите от "всички екстри".

За "топ модел" ще трябват още 500см3 и 10 предавки повече и един скоростен лост по-малко.

Иначе е фейслифт и изглежда някак по-свежо от моята.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предполагам че просто я е видял и споделя.

Който се интересува от модела, със сигурност знае че не е "топ левел", просто защото не е "туринг" версията, но пък изглежда прилично.

  • Нагоре 1
  • Надолу 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

 

преди 56 минути, ceco_accord написа:
  Покажи скритото съдържание

 

Чукча не е читател, чукча писател!

 

Преди 4 часа, ceco_accord написа:

Предполагам че просто я е видял и споделя.

Ако просто я беше видял, не предполагаш ли, че нямаше да напише, че приема въпроси при интерес?

 

Преди 4 часа, ceco_accord написа:

но пък изглежда прилично.

Написал съм, че колата изглежда много добре.

 

Преди 4 часа, ceco_accord написа:

Който се интересува от модела, със сигурност знае че не е "топ левел", просто защото не е "туринг" версията.

Това е грешно според мен на две нива: 

 - няма значение, какво хората знаят за стоката, която продаваш - ако искаш да си коректен, имаш отговорсност да си максимално достоверен с поднесената информация. 

 - има хора (не казвам, че са много), които ще вземат кола без да са "запознати с модела". Познавам лично човек, който беше карал преди години акорд 7 ген, без круиз контрол, който човек не знаеше дори след като го продаде, че този модел се предлага с тази "екстра". 

 

Не мисля, че има някакво извиние да напишеш "топ модел всички екстри", освен незнание.

Но сме тук да помогнем, ако е незнание, @Honda_Z частично е обяснил, защо не е "всички екстри".

 

Преди 1 час, ceco_accord написа:
  Покажи скритото съдържание

 

Та в резюме, чел си по диагонал и си изразил мнение, което не споделям.

 

 

 

  • Нагоре 1
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Чета внимателно, както и пиша! Сега те разбрах и подкрепям мнението ти. Червеното не е било за мен, а си ми го лепнал по погрешка. Със Злати явно сме писали едновременно - неговият пост го нямаше. А и "ако някой има интерес нека пита", не е "приема въпроси при интерес", какъвто е твоят прочит на изразът на @Митко Йотов .

Обмисляй преди да реагираш. Познаваме се, но понякога ме изненадваш. :)

Винаги е по-добре да обясниш, преди да реагираш! Дали имаш време и желание е друга бира.

 

Редактирано от ceco_accord

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се на колегите ако има нещо не редно, колата я продава шурека и е негово инфото в обявата, няма как да взема отношение

предполагам ме разбирате.

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 10 часа, ceco_accord написа:

Предполагам че просто я е видял и споделя.

Който се интересува от модела, със сигурност знае че не е "топ левел", просто защото не е "туринг" версията, но пък изглежда прилично.

Ами не Цецо, колата я знам от доста време но чакахме да оправим всички документи и тогава да кача инфото тук. Нека да си бъдем полезни кой с каквото може то това е и смисъла да си общуваме по между си. Аз иначе съм хвърлил едно око на едно MDX  и се чудя как да се разбера със сестра му, че нещо се мръщи в къщи.

Редактирано от Митко Йотов
  • Благодаря 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Преди 1 час, Митко Йотов написа:

Извинявам се на колегите ако има нещо не редно, колата я продава шурека и е негово инфото в обявата, няма как да взема отношение

предполагам ме разбирате.

Ами колата е почти нова, цената и не е малка, та е редно някак по-достойна и достоверна обява да получи.

Ако не му се пише, поне да сложи модификацията, а който се интересува, ще намери конкретната подробна спецификация.

https://di-uploads-pod16.dealerinspire.com/pattypeckhonda/uploads/2020/11/2021-Honda-Accord-Specs-Features-FINAL-10.11.20.pdf

 

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Off Topic

Емии, кво да праим - правим аквото можем. :)

 

  • Харесвам 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

Имам въпрос по отношение на основните прибори - скоростомер на пример - гледам обявата в мобилето, че е в км/ч, а не в мили, това стандартна опция ли е за всички Американки/Канадки? Питам, защото съм виждал при по-стари модели комбиниран скоростомер, който показва едновременно в двете мерни единици, но пък там е аналогов. Другото, което ме вълнува конкретно в акорд 10 е дали системите за разпознаване на пътни знаци, маркировка и т.н., работят коректно в Европа, или е нужно нещо да се пипа?

 

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скоростомерите със стрелка са само с една скала (канадките км/ч, а американките - м/ч), а опция за визуализиране на скоростта в друга има само като числово изражение на дисплея между оборотомер и скоростомер. 

 

Системата за разпознаване на знаци не работи по нашите пътища - направена е да търси правоъгълни, а нашите са кръгли. Маркировката си я лови без проблеми.

  • Нагоре 1

Сподели публикацията


Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    No registered users viewing this page.

  • Предстоящи събития

    No upcoming events found
×
×
  • Създай нов...